|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prijeteći pobačaj
27.2.2011 9:48:58   
nemirna
Sad sam i ja dobila te duphaston tablete 3x1 i utrogestan 4x2. Stvarno imaš pravo što se tiče toga da se ne treba opterećivati razno raznim vrijednostima kad ima puno primjera gdje je sve izgledalo loše, a završilo dobro. Inače, mnogo puta sam se uvjerila da doktori za puno stvari tapkaju u mraku. Želim ti da ova preostala tri mjeseca prođu što brže i što lakše.

Hvala ti na lijepim željama,
jedino ti još nisam napisala da sam ja od utrogestana bila poprilično pospana tako da sam dva mjeseca skoro prespavala, ne znam jel i tebi tako...? Inače liječnici ne mogu nešto specijalno napraviti u tom prvom tromjesečju, osim da nam daju te hormone...

(Odgovor članu sarah kay)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Prijeteći pobačaj
22.3.2011 8:14:05   
semperdrito
e, to sam baš tražila na forumu, informaciju da li ste imale kakve nuspojave od utrogestana.
naime, i ja sam ful pospana od njih, skoro da se ne srušim koliko mi se oči zaklapaju same od sebe. nije mi baš svejedno ako odem do dućana, a djelujem kao da sam si malo popila :)
imate li i vi slična iskustva s tim? kako ste si pomogle dok ste bile na terapiji?

(Odgovor članu nemirna)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Prijeteći pobačaj
22.3.2011 9:09:05   
nemirna
Ja si nisam mogla pomoći, a nisam ih htjela stavljat vaginalno - tada navodno pospanost nije nuspojava, zato što sam imala krvarenja pa me bilo strah da mi to ne izađe van,  prva tri mjeseca sam doslovno prespavala, i još sam uz to morala jedno tjedan dana piti i normabele, pa sam rekla doktorici da ne mogu i to jer ne mogu uopće funkcionirat... Nakon što sam ih prestala koristiti vratila sam se u normalu, a to je bilo oko 12. tjedna...

(Odgovor članu semperdrito)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Prijeteći pobačaj
25.3.2011 12:20:26   
semperdrito
nemirna, hvala ti na odgovoru.
ma sve se to da izdržati, samo da prestane krvarenje i da prođu tih prvih nesigurnih 12... krenula sam sa stavljanjem vaginalno i mogu vam reći da mi se napokon ne spava toliko.

drage, držite se i svako dobro vam želim...

(Odgovor članu nemirna)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Prijeteći pobačaj
25.3.2011 12:53:06   
zara13
meni je bilo strašno zlo dok sam ih koristila

(Odgovor članu semperdrito)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Prijeteći pobačaj
25.3.2011 13:37:19   
emab
U ovoj trudnoći pila Duphastone, ali nisam imala nikakve nuspojave. U prošloj Normabele i uopće mi se nije spavalo, još su me mučile i nesanice. Vjerojatno je ovisno o organizmu.

_____________________________

"Bože daj mi ono što mi treba, a ne ono što želim."

Mali anđelek 10.03.2007.
"mamin sin" M 20.04.2009.
naša curka-bracina seka se rodila 06.04.2011.

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Prijeteći pobačaj
1.4.2011 12:03:59   
semperdrito
i evo mene opet...
prestala sam krvariti nakon 3 dana kako sam počela uzimati utrogestane i prošlo je tjedan dana bez krvarenja i sad opet kao tamniji iscjedak, ali ne onako taman kao krv... budući sam bila na pregledu u utorak na kojem mi je rađen PAPA i bris na ureaplazmu, da li je moguće da je ovo sad reakcija na čačkanje po grliću? možda neka puknuta kapilara? stavljam utrogestan vaginalno, da si nisam možda sa noktom malo pročačkala više nego što bi trebalo? user posted image plus što sam se danas malo nahodala zbog vađenja krvi i doznaka u hzzo and stuff...
ima li ikoja sa sličnim iskustvom da ne odlazim sad opet kod gin, stvarno ne bih željela da mi svakih par dana prtlja dolje (ima vremena za to ako prenesem, zar ne? user posted image )...

(Odgovor članu emab)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Prijeteći pobačaj
5.8.2011 14:21:22   
Nastya
Pozdrav! Trudna sam 8 tj. i 5 dana sa 7tj. sam prokrvarila (smeđi iscjedak), bila kod ginekologa na uzv-u i bebi srce kuca jako sporo 80/min.
Dobila sam duphaston i pijem ih 3x1 i mirovanje, krvarenje se smanjilo nakon par dana i prestalo i sad je opet počelo. Gin. je rekao da su šanse male ali da ćemo pokušati zadržati trudnoću. Sljedeća kontrola je za 2tj. ali ako se smeđi iscjedak pretvori u čistu krv onda moram na hitnu i kiretažu. user posted image
Ima li tko slična iskustva, bila bih jako zahvalna.

(Odgovor članu semperdrito)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Prijeteći pobačaj
5.8.2011 15:18:47   
BUMBI
Nadam se da će biti na kraju sve uredu s trudnoćomuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Nastya)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Prijeteći pobačaj
5.8.2011 17:01:16   
ninolina
Ja sam imala smeđi iscjedak u 3 trudnoći sa isto 8 tj negdje. Otišla hitno za bolnicu jer je to bilo navečer, pregledali me s tim da me dok nije htjela dolje puno čačkati da ne bude gore...Strogo mirovanje i ispalo je sve super. Nadam se da će sve biti okuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Prijeteći pobačaj
6.8.2011 2:33:46   
lilia
Nisam imala takvo iskustvo ali nadam se da će bit sve i redu sa tobom i bebicom.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Prijeteći pobačaj
6.8.2011 7:16:59   
Točkica28
i ja sam imala smeđi iscjedak od 6-9 tjedna mislim.... kod mene uzrok bio cista trudnička. sretno

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Prijeteći pobačaj
6.8.2011 10:51:14   
tuzna
zelim da poz sve clanice ovoga portala stose tice teme prijeteci pobacaj 12 puta sam ga imala psihicki a i fizicki nisam bila ok 13 put mi je uspijelo imam sina sad sam opet trudna 8 tjedana imala sam vaginalni eho na moju zalostuser posted image  nema odkucaja srca dok mi je rekao da sacekam 1 tjedan moguce da proradi srce user posted image  mada u to nisam sigurna dace doci do toga jer osjetim dame grudi manje bole i iskreno receno ne osjecam se bas trudnom zeljela bih da znam dali je i jedna od vasa imala nesto ovako slicno da plod bude tamo gdje treba ali da nema odkucaja srca

(Odgovor članu nemirna)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Prijeteći pobačaj
6.8.2011 11:27:30   
uplašena mama
joj curke moje znam kako vam je ja isto sve to prošla već sam pisala o tome al evo da ponovim.Imam septum na maternici i imala sam veliki hematom i ureaplazmu  moje ginekologice i privatna i socij. su mislile da moja trudnoća neće dobro završiti ali sve je prošlo ok i sad imam 9-mjesecnu bebu.Nakljukali su me svakakvim tabletama i duphastone i utrogestan i normabele sam morala piti i kreme razno razne koristit užas.ono šta bi vam ja savijetovala  sa hematomom je da strogo mirujete ali jako strogo ja sam se dizala iz kreveta samo kad sam morala na wc i jesti.i jela sam svaki dan puno voća banane ,jagode,mandarine možda je i to pomoglo neznam ali najvažnije je mirovanje

(Odgovor članu tuzna)
Neposredna veza do poruke: 89
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!