|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zubar u Osijeku
3.8.2011 22:14:08   
buduća mamica
Pedijatrica nas je na zadnjem pregledu pred mjesec dana uputila da sa malom posjetimo zubara, čisto radi upoznavanja i stjecanja navike redovnog odlaska k istom.
Ja se apsolutno slažem s njom jer ja imam užasno loše zube, muž još gore i strah me da i će i ona imati krive zubiće.
Dakle ja trebam preporuku za, ne dobrog nego odličnog, zubara ili zubarku, što mlađeg i ljubaznijeg, i koji prima male pacijente.

Pedi se našalila i rekla da joj isti zubar mora ''durati'' bar prvih 20 god user posted image
Lokacija Osijek
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zubar u Osijeku
3.8.2011 22:15:33   
BUMBI
Ja ti neznam jer D još nisam vodila,pokušala jesam da ide sa mnom,ali nije baš htio a  ja ga nisam forsirala jer se i ja užasno bojimuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zubar u Osijeku
4.8.2011 9:06:29   
Bebys
nije osijek nego cepin ali to ti je isto ...zubar je stariji ali SAVRSEN...tocno ime dali cu ti sada napisati nisam sigurna ali mislim da se preziva MATKOVIC...ili tako nekako stariji lijecnik ali SAVRSEN...pokusaj se raspitati i naci ga...sretno

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zubar u Osijeku
4.8.2011 19:18:30   
buduća mamica
Bebys zubar mora biti mlađe generacije, meni za motivaciju, jel, user posted image ja se užasno bojim zubara user posted image pogotovo starijih user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zubar u Osijeku
4.8.2011 19:49:40   
domica
IMA SUPER SUPER ZUBARICA U ČEPINU,OKO 30GODINA,VESELA VEDRA SVE 5,JA SE ISTO JAKO JAKO BOJIM ZUBARA AL TETA JE SUPER AKO ŽELIŠ POŠALJEM TI BROJ,SAD JE NA GODIŠNJEM DO 16.8. 

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zubar u Osijeku
4.8.2011 19:53:59   
buduća mamica
hvala domica, možeš mi poslati br na pp pa ću vidjeti ako ne nađem nešto bliže.

(Odgovor članu domica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zubar u Osijeku
4.8.2011 21:49:29   
danery
dr.maja šušnjara u dz retfala-mlada,super sa klincima,odlično radi...

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zubar u Osijeku
26.8.2011 21:31:06   
Ira_
I mm i ja smo kod istog zubara. Mm se panično bojao zubara dok nije upoznao moga. Stariji je ( pedesetak godina ), ali izvrstan zubar. S mm je kao s malim djetetom postupao kada je prvi put došao, a sada ide kod njega bez ikakvih problema. Emu sam odvela kod njega prije 2 tjedna prvi put i ona je s njim oduševljena, jer se čovijek spustio na njenu razinu!
Ime je Milan Đapo, ordinacija mu je kod HZZO-a. 211-011

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zubar u Osijeku
22.3.2016 12:17:20   
DeniS10
Znam jednog u Osijeku, al mislim da nema www stranicu, sad sam se preselio nedavno u Zagreb i promjenio zubara (Ortodont Sesvete Katidental). Prima nove pacijente, pa tko voli nek izvoli ;)

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zubar u Osijeku
12.7.2016 11:17:30   
Seene

IZVORNA PORUKA: DeniS10

Znam jednog u Osijeku, al mislim da nema www stranicu, sad sam se preselio nedavno u Zagreb i promjenio zubara (Ortodont Sesvete Katidental). Prima nove pacijente, pa tko voli nek izvoli ;)

stomatološka ordinacija sesvete - Dentolab .. meni odlican :)

(Odgovor članu DeniS10)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!