|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   missed ab i planiranje druge trudnoce..
24.4.2015 16:05:47   
Lana829358
Bok svima, otvaram ovu temu da pomognemo jedne drugima.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: missed ab i planiranje druge trudnoce..
24.4.2015 17:31:49   
noemaa
bok. ja sam nedavno imala blighted ovum. nakon kiretaže preporučeno mi je ne zatrudniti dva ciklusa. bila sam malo tužna i pogođena jer smo planirali trudnoću, ali znam da je bolje da se to desilo u 7 tt, nego kasnije.

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Lana829358)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: missed ab i planiranje druge trudnoce..
25.4.2015 12:00:12   
Lana829358
ja sam bila trudna 10 tjedana, a u 6 zamro plod i nije izasao do 10 tjedna, a ja tek u 10 tj saznaka da je zamro. user posted image i sada pokusavamo 4 mjeseca i odnose imamo svaki drugi dan i nista. A ja sam se prirosno ocistila i rekli su da cim prodje jedna menga da mogu ostat trudna, ali eto nisam.

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: missed ab i planiranje druge trudnoce..
25.4.2015 15:19:13   
noemaa
lana, samo strpljenja.. bude sigurno. ne odustaj user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Lana829358)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: missed ab i planiranje druge trudnoce..
14.5.2015 13:52:05   
camelia
molim vas da li je neko možda imao sličnu situaciju... 2.5. na dan kad sam trebala dobiti M imala sam ustvari neko oskudno krvarenje koje se više primijetilo prilikom odlaska na WC i trajalo je najviše dva dana. Ponovo se pojavilo 7.5. i bilo još oskudnije i trajalo samo taj dan. Ginekologa sam posjetila 11.5. i utvrdio je na oba jajnika ciste, njegov komentar je bio da ili je u pitanju trudnoća koja se još ne vidi ili se pak radi o hormonskom poremećaju. Dobila sam da 7 dana 2x1 pijem dabroston. Inače mi se ranije ovo nije dešavalo. Zanima me da li neko imao istu ili sličnu situaciju i šta je bilo u pitanju? Ubija me ovo iščekivanje... user posted image (inače, u septembru prošle godine imala sam kiretažu, bila je u pitanju blizanačka trudnoća u početku, međutim kako se nisu čuli otkucaji srca morala je biti prekinuta)

< Poruku je uredio camelia -- 14.5.2015 13:54:54 >

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: missed ab i planiranje druge trudnoce..
14.5.2015 15:54:29   
perlica55
Camelia, dobro došla... Nemam iskustva, al zašto
ne odeš u laboratoriji izvaditi betu HCG, tako ćeš
znati dal si trudna il ne...

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu camelia)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: missed ab i planiranje druge trudnoce..
15.5.2015 8:13:34   
camelia
slijedeću sedmicu imam zakazanu kontrolu pa ću to sačekati, a mislila sam da je neko možda imao slično iskustvo jer ono što sam čitala po internetu nisam mogla nešto pronaći da se ovako sve poklopi... hvala na dobrodošlici user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!