|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prvi pregled kod ginekologa!
26.1.2015 16:19:24   
silverwolf
Pozdrav svima.
Danas sam bila na prvom pregledu kod ginekologa vezano za trudnocu. Rekla mi je da sam peta nedelja,da je gest.vrecica 5.9mm i zumnjacana kesa 1.2, da joj se sve cini ok. Izmjerila mi je tezinu i pritisak i rekla da dodjem za mjesec dana. E da, i da uradim ks,urin, suk. Mozete li mi reci je li tako biva na prvim pregledima pa kasnije neke pretrage ili je ovo malo sto mi je rekla?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prvi pregled kod ginekologa!
26.1.2015 17:01:19   
noemaa
tako nešto je bilo i meni. više će ti znati reći na drugom pregledu, ne brini :)

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu silverwolf)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prvi pregled kod ginekologa!
1.2.2015 18:30:46   
sorina
Tako obično bude na prvom pregleduuser posted image . s tim da sam ja oba puta bila oko 7 tt i odmah smo vidjeli otkucaje srca.
Slijedeći put kad dođeš već ćeš biti oko 9 tt i srčeko bi trebalo kucati,pa ćeš biti mirnija!!!
Školsku trudnoću ti želimuser posted image

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!