|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Poziv sa nepoznatog broja!!!
11.7.2010 11:46:41   
Joanna
U zadnje vrijeme me metko naziva skrivenim brojem, tj piše NEPOZNATO!

Par puta sam se javila al je bila potpuna tišina a jučer se nisam više htjela javiti.

Najčudnije mi je to što mi poziv ne ostaje zabilježen, ni pod propušteni, ni dolazni ni nikakouser posted image user posted image user posted image
 
Kak je to moguće? Probala sam se nazvati sa skrivenim brojem #31#098... sa muževog mobitela i isto piše nepoznato al mi je poziv nakon toga zabilježen u mom mobitelu.

Šta bi to bilo? Jel me netko "maltretira" ili netko možda tako nabija kune na svoj račun??
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dal vam se to dešavalo?


_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Poziv sa nepoznatog broja!!!
11.7.2010 11:47:54   
anonno17
ne nije mi se to događalo stvarno ne neznam što ti je to i tko je to . Nadam se da ćeš uspijeti otkriti.
user posted image user posted image


_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Poziv sa nepoznatog broja!!!
11.7.2010 11:49:11   
Gogule
ja nisam imala takav poziv koji ne ostaje zabilježen nikad. Možda je bila neka greška ako je samo jednom bilo?!. ako ti se ponavlja ja bi zvala operatera i pitala (mada su i ti koji se javljaju neznalice ako nije po knjizi)

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Poziv sa nepoznatog broja!!!
11.7.2010 11:55:22   
Joanna
user posted image user posted image Ma nije samo jednom! Zato sam već i zabrinuta. Već jedno 10 puta i u različito vrijeme. Sumnjam da mi i T Com kaj može pomoći kad se vražji pozivi ne vide nakon toga!!!user posted image  user posted image user posted image

A i muž me maltretira da me ljubavnik naziva kojeg naravno nemam! user posted image

Da se to njemu događa vjerojatno bi i ja tako reagirala al zbilja mi to već ide naživce!

_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Poziv sa nepoznatog broja!!!
11.7.2010 12:14:58   
cuba
Pa probaj nazvat T-com, ne možeš ništa izgubiti osim 2 minute vremena....

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 5
   [Obrisani korisnik]
11.7.2010 12:17:27   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu cuba)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Poziv sa nepoznatog broja!!!
11.7.2010 12:19:05   
inna
nebu ti oni tamo ništa vidjeli...jel imaš koga u Njemačkoj, oni obično kad zovu u našu mrežu vide se kao skriveni broj (tako nekako). Da li te zove na mob ili fiksni?

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Poziv sa nepoznatog broja!!!
11.7.2010 12:27:47   
.dada.
Hmmmm,probaj tražiti zabranu poziva za nepoznate brojeve. Ako se to može.user posted image

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Poziv sa nepoznatog broja!!!
11.7.2010 12:34:00   
Joanna
Zove me na mobitel. Nemam nikog ni u Njemačkoj ni nigdje izvan Hrvatske.

Kad se javim ništa se ne čuje, potpuna tišina. Ići ću u T com drugi tjedan jer nosim jedan mobitel na popravak pa ću pitat. Ak se to nastavi promjenit ću broj!

_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu .dada.)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Poziv sa nepoznatog broja!!!
11.7.2010 12:41:50   
Anoniman
svašta user posted image
meni je jednom davno neki tip počeo slat poruke, pa sam ga otpilila, ali se broj vidio.
nemam iskustva s ovim. najbolje da pitaš u T-comu....

(Odgovor članu Joanna)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Poziv sa nepoznatog broja!!!
11.7.2010 14:27:56   
tita
Par puta sam primjetila da kad neko zove piše privat i ne može se vidjeti broj!!!A možda neko nema pametnijeg posla pa zovu i šute......

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Poziv sa nepoznatog broja!!!
11.7.2010 15:23:08   
Bebys
AKO IMAS simpa...nazovi ih i pitaj imali li neka opcija da se vidi tko te zove...i reci zasto i problem rijesen...sretno

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Poziv sa nepoznatog broja!!!
11.7.2010 16:38:14   
m600
draga koji mobitel imaš?
ako imaš samsung onda ti je uključen lažni poziv i sama sebe zovešuser posted image user posted image
tako sam i ja
zaključaj ga i 4 puta stisni tipku za pojačavanje i aktivirat ćeš si taj poziv (lažni)
ne troši kune ali isto tako tišina i ne ostaje poziv


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Poziv sa nepoznatog broja!!!
11.7.2010 16:42:28   
Gogule
bravo m600 na otkriću. nisam znala za to. Joanna nadam se da je u tome stvar

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Poziv sa nepoznatog broja!!!
11.7.2010 16:44:25   
m600
tako sam ja prćkala po mobu i aktivirala to i potpuno zaboravila i kad ga držim u torbici znam to stisnuti i onda on zvoni i nepoznati broj zove....i onda sam čak mm-a par dana cimala da me netko zove sa skrivenog...on se javi i psuje,a ne zna da psuje sam sebiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Poziv sa nepoznatog broja!!!
11.7.2010 19:05:26   
nemammaste
Ako te ipak netko gnjavi, neće ti operateri dati broj osim ako podneseš prijavu u mupu pa preko njih (barem je tako meni bilo)

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Poziv sa nepoznatog broja!!!
11.7.2010 20:13:17   
majda
IZVORNA PORUKA: cuba

Pa probaj nazvat T-com, ne možeš ništa izgubiti osim 2 minute vremena....
Doista pokušaj tako ali je zanimljivo to da neostaje poziv.user posted image

_____________________________

EDI 17.01.2002
ADRIAN 10.06.2009

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Poziv sa nepoznatog broja!!!
12.7.2010 6:22:32   
nemammaste
Sad sam tek skužila da poziv ne ostaje vidljiv,onda je definitivno taj lažni poziv...Imam i ja to,lako se uključi i svaki put se na prvu zapalim user posted image

(Odgovor članu majda)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Poziv sa nepoznatog broja!!!
12.7.2010 8:45:49   
Joanna
IZVORNA PORUKA: m600

draga koji mobitel imaš?
ako imaš samsung onda ti je uključen lažni poziv i sama sebe zovešuser posted image user posted image
tako sam i ja
zaključaj ga i 4 puta stisni tipku za pojačavanje i aktivirat ćeš si taj poziv (lažni)
ne troši kune ali isto tako tišina i ne ostaje poziv



Da, samsung je, onaj vražji corby na dodir. Ne kužim kak da to napravim.user posted image user posted image

To bi bilo super da sama sebe zovem.user posted image user posted image user posted image  Muž će poludituser posted image user posted image

_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Poziv sa nepoznatog broja!!!
12.7.2010 9:42:43   
nemammaste
Moj je corby.S lijeve strane imaš onu jednu tipkicu iznad ulaza za punjač.Na gornjem dijelu te tipke se podešava glasnoća a ako pritisneš donji dio uključit ćeš lažni poziv.Javi da li si uspjela user posted image

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Poziv sa nepoznatog broja!!!
12.7.2010 9:48:30   
nemammaste
Postavke možeš podesiti u Postavke-Postavke aplikacija-Poziv-Lažni poziv-tamo imaš glas lažnog poziva ako želiš snimiti i odgodu poziva (naštimaš nakon koliko vremena da ti počne zvoniti)

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Poziv sa nepoznatog broja!!!
12.7.2010 9:50:51   
nemammaste
IZVORNA PORUKA: nemammaste

Moj je corby.S lijeve strane imaš onu jednu tipkicu iznad ulaza za punjač.Na gornjem dijelu te tipke se podešava glasnoća a ako pritisneš donji dio uključit ćeš lažni poziv.Javi da li si uspjela user posted image


Sorry, zaboravila sam napisati da moraš držati malo duže tipku a ne samo pritisnuti user posted image

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Poziv sa nepoznatog broja!!!
12.7.2010 10:07:34   
Zvonki
Za što služe ti lažni pozivi? user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Poziv sa nepoznatog broja!!!
12.7.2010 10:24:20   
Joanna
IZVORNA PORUKA: nemammaste

IZVORNA PORUKA: nemammaste

Moj je corby.S lijeve strane imaš onu jednu tipkicu iznad ulaza za punjač.Na gornjem dijelu te tipke se podešava glasnoća a ako pritisneš donji dio uključit ćeš lažni poziv.Javi da li si uspjela user posted image


Sorry, zaboravila sam napisati da moraš držati malo duže tipku a ne samo pritisnuti user posted image


Sad sam uspjela! Zove me ljubavnik!!!!user posted image user posted image user posted image  Ja ću riknut od smijeha!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Muž već posumnjao na ljubavnika a kad to ludi samsung i lažni pozivuser posted image  Joj kad dođe doma pa mu pokažem što je to.user posted image user posted image user posted image

Ali stvarno ćemu to služi?user posted image user posted image user posted image  Osim svađi s mužem!user posted image



_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Poziv sa nepoznatog broja!!!
12.7.2010 10:27:29   
Bebys
ajd neka si otkirila...user posted image user posted image user posted image
a covjece i ja imam samsung...nije mi se to dogodilo ali da je sigurno bi digla frku ko i ti...


user posted image

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!