|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Svakodnevnost kod brata
9.3.2014 12:00:03   
Kristina 95
Pozdrav, nova sam na forumu, pa se nadam da nisam fulala lokaciju za temu.
Ovako. Moj brat je stariji 22 mjeseca od mene. Ja imam 18 on 20. Svi bi rekli "a, stariji je pa je i pametniji i poslušniji". No nije. On je jedan od najdvoličnijih ljudi koje ja znam. Naime, mi smo sami u stanu dok su nam roditelji u drugom gradu. Dok njih nema, on je ljenčina, ne radi a ma baš ništa, niti da bi prstom pomakao. Ja sam u stanu kućanica (al stvarno). Perem, peglam, čistim, kuham ručak, sve sve sve. I još uz to idem na fakultet. Ponaša se prema meni kao da sam neka mala glupačica koja će sve za njega radit.
Aliii kada nam roditelji dođu na par dana u stan, on se totalno promijeni. Onda je pravi anđeo koji čisti stalno, posprema za sobom, dobar je prema drugima i to sve.
Meni to užasno ide na živce, i ja se svaki put kada njemu dolazi ta faza "dobrice" rasplačem koliko on mene naživcira. Prekojučer sam došla do te faze da sam na internetu počela tražit di ima najjeftinijih psihologa u gradu. Eto, toliko me izluđuje.
Ja sam to sve rekla mojim roditeljima ali oni ne reagiraju uopće, kao da to nije njihova stvar. Tretiraju ga kao invalida, a tako i baka koja je u stanu do nas. Dok sam ja na faksu ona uđe u stan i napravi mu krevet i pospremi njegovu robu šta može on sam.
Jednom prilikom sam je iz zezancije pitala "Zašto njemu radiš krevet a meni ne?". Bila se tako izderala na mene i rekla "ti imaš 18 godina a on je muško", a ja joj kažem "i to ti je isprika??"
Po cijele dane sjedi za play stationom i igra šugavu Fifu, i niš ne radi.. Ljen se dignut i pripremit si sam jest.

Ja neznam više šta da radim?! Ako netko imam bilo kakav savijet, bila bih zahvalna. user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Svakodnevnost kod brata
9.3.2014 15:16:54   
mišica 666
zašto mu dopuštaš takvo ponašanje. peri samo svoju odjeću, kuhaj samo sebi i čisti za sobom.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Kristina 95)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Svakodnevnost kod brata
9.3.2014 15:21:32   
Kristina 95
Ako to napravim će mi roditelji prigovarati što sam tako neuredna i ne znam što još. Nije lako ako te barem jedan od roditelja ne shvaća da je teško tako živjet. Ja se na trepavice mogu postavit al on se neće promijeniti.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Svakodnevnost kod brata
9.3.2014 15:46:26   
kisica
Šta te briga što će reći roditelji? Ne živiš sa njima nego sa ljenčinom. Pa nisi ti luda, možeš i ti dan prije nego dođu pospremiti i praviti se kao on. Radi ti sebi ia za sebe, a on ako želi jesti i imat odjeću kako spada nek digne dupe.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu Kristina 95)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Svakodnevnost kod brata
9.3.2014 18:49:22   
mišica 666
očito da je tvoj brat no. 1 u očima tvojih staraca pa onda čemu toliko trsenje da im se dokažeš kad oni očito to ne vide i ne cijene. kad tad će stvari isplivati na vidjelo. brini se za sebe a brat će morat pomaknit malo guzicu

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Svakodnevnost kod brata
9.3.2014 21:51:35   
Kristina 95
A kuzim. Al dok to njemu u glavu dode, proc ce vremena. Hvala vam, puno ste mi pomogle :*

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Svakodnevnost kod brata
10.3.2014 7:59:33   
mišica 666
budeš li tako uvjek popuštala cili život će ti neko po glavi skakat. jel ti to triba. zauzmi se za sebe. ja sam i svom mužu rekla da mu ja nisam sluškinja nego žena (kad me jednom nešto ljutito pitao jesam li napravila) i da tako može sa mnom pričat kad mi bude plačao to šta ja sve obavljam doma a dotad da se više nije ponovilo. cijeni sebe da bi te drugi cijenili. user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Kristina 95)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Svakodnevnost kod brata
14.4.2014 0:56:25   
CHANTAL
nemoj si to dopuštat.promjeni plocu.peri svoje,kuhaj sebi,čisti samo za sobom.ako starci počnu prigovarat napomeni im da imas i brata.ne kuzim samo zasto to toleriraju.osobno ne bih.nije u redu prema tebi-pokazi zube

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!