|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   prosvjeta - godišnji nakon porodiljnog?
13.12.2013 19:26:26   
evanoi
mame koje radite u prosvjeti, molim vaša saznanja. Radim u OŠ, 12.2.2014. mi završava porodiljni. zanima me imam li pravo nakon toga na godišnji od ove godine? ljetos mi u školi rekli da imam, a jutros zovem da provjerim i govore da nisu sigurni, blabla... Saznat ću valjda sutra dok provjere. Pokušavam pronaći na internetu, ali ne uspijevam...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: prosvjeta - godišnji nakon porodiljnog?
13.12.2013 22:36:55   
troubled
imaš pravo na godišnji, a kako ćeš ga dobiti je kinder-suprise :)

ja sam bila na por. do 17.8. i nadala sam se početi raditi oko 1. 10. međutim...neka nova uredba kaže da se ne može koristiti godišnji tijekom nastave, te sam dobila ovakvo rješenje :
godišnji od 18.8. do 1.9. javiti se na posao 2.9. - prvi dio
drugi dio od 23.12. do 23.1, a nastava nakon praznika počinje 13. 1. i sad ti meni reci tko je tu lud?

frendici je istekao porodiljni ove godine u 2. mjesecu i nadala se početi raditi nakon proljetnih praznika, međutim...dobila je 10 dana odmah, 10 dana tijekom praznika i ostatak nakon što je nastava završila u 6. mjesecu....

tako da...rekla sam ti - kinder-suprise :)
javi kako su tebi to uskladili :)

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: prosvjeta - godišnji nakon porodiljnog?
14.12.2013 8:17:51   
evanoi
uuu, kakva sve originalna rješenja user posted image i to mi je neka pronatalitetna politika. stjeraj mamu što prije radit, a bebač neka se čuva sam user posted image
hvala, troubled. rekoše mi neka dođem u 1.mj. pa čemo napraviti plan zajedno. user posted image hmm, nadam se da to znači da ću moći malo profitiratiuser posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!