|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jesenske bebe - termin 2014.
3.3.2014 9:20:59   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje friške trudnice, evo otvaram ovu temu u nadi da će nas biti čim više. user posted image Javljajte se sa svojim datumima pa ću složiti lijepu listu sa smajlićima i svime. user posted image
Moj datum prema slobodnoj procjeni bi bio 10.10. (možda se još i promijeni jer mi još ginić nije rekao točno kad bi bio termin).
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Jesenske bebe - termin 2014.
3.3.2014 10:14:14   
andydea
yeee bravo Pinky,uopće ne sumnjam kako će ovdje biti najljepša listauser posted image
Evo ja ću dati neslužbeni datum,po mojoj računici,a kad dođem sa pregleda lako promjeniš..dakle moja mrva bi trebala stići 4.11user posted image
Još uvijek sam u strahu zbog prethodnog ab-a,ali evo svim srcem se nadam da će ovaj put biti sve ok...
Želim svima predivnu i školsku trudnoćuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Jesenske bebe - termin 2014.
3.3.2014 11:48:54   
tintin
Drage moje cure, tako sam sretna zbog sviju vas, i zelim vam lijepu i urednu trudnocu, i naravno svaki dan cu vas citati, pusa velika.
user posted image user posted image

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Jesenske bebe - termin 2014.
3.3.2014 14:28:16   
Riza
Drage moje trudnice! Nakon puno izbivanja ne mogu izdržati a da se ne javim..ne znam da li me se tko još sjeća...često sam odbrojavala sa vama..Pinkyuser posted image Andyuser posted image ...i još mnogima drugima.... Prije svega....Pinky draga....napokon ti mogu čestitati i poslati ti jedan ogromni zagrljaj i milijun vibrica za malo čudo. presretna sam zbog tebe. samo uživaj sada. Andy....vidjela sam na odbrojavanju da si i ti trudna!! pa to je nešto prekrasno! Čestitam ti od srca. i eto....moram Vam reći i svoju radosnu vijest...nakon dobre godine i pol neuspjeha, suza i borbe...sasvim neočekivano i potpuno prirodno i ja sam ostala trudna....testić mi je još 06.02. pokazao takav plus...da se iz aviona mogao vidjeti.... isto računam po zadnjoj mengi da je termin 03.10.2014.pa se evo želim pridružiti ovdje vama...da zajedno proživljavamo ovo blaženo i dugo očekivano stanje.......trudit ću se češće dolaziti... puse velike svima.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Jesenske bebe - termin 2014.
3.3.2014 14:32:51   
Newy
Od srca vam čestitam i želim vam da bude sve kako treba, i da vas bude puno na listi kao i nas proljetnica user posted image !

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Jesenske bebe - termin 2014.
3.3.2014 20:13:50   
andydea
Ajme RIZA,pa naravno da te se sjećam..Često te se sjetimuser posted image ..Čestitam ti od sveg srca i jako mi je drago da zajedno odbrojavamo,ali ovaj puta na trudnoćiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Obavezno nam se javljaj koliko god možeš..ljubim te i pazi bušicuuser posted image
Pinky mogla bi i napraviti listu pregleda,kako imaju proljetnice,da znamo kad idemo na preglede..pusa
Mene dole boli kao da ću procuriti i to već dva dana,neko kao zatezanje i težina...ali fala Bogu za sada nema mučnina. Na pregled idem 8.4

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu Newy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Jesenske bebe - termin 2014.
4.3.2014 11:06:31   
PinkyFunkyBirdy
Draga Riza, kao prvo iskrene čestitke na trudnoći i da prođe pravo školski! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Baš mi je, ali baš jako drago da si nam se vratila s tako lijepim vijestima. user posted image Blizu smo s datumima ... možda ćemo na kraju skupa tiskati. user posted image Baš su krenule sve neke lijepe stvari ... bilo je i vrijeme. user posted image

Andy, moja draga, ma nema problema. Složim ja listu kakvu god hoćeš (sve dok ne upadnem u gužvu na poslu). user posted image Ja još ne znam kad ću na pregled ... vjerojatno za tjedan i pol, ali kad ćeš ti na pregled onda ću preći 12. tt pa se nadam da će sve biti super od tad. user posted image
Dal je koja od vas nosila urinokulturu na Mirogojsku? Kako ste pogodile da mlaz ide u onu tanku epruveticu? user posted image Ja mislim to obaviti u čet. Već vidim kako ću se sva zapišati. user posted image user posted image user posted image
I, da, draga, ako te jako boli probaj malo usporiti i odmoriti s vremena na vrijeme. Nemoj da se brinem. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Jesenske bebe - termin 2014.
4.3.2014 11:58:23   
lili22
pinky napisala san ti na odbrojavanju kako bi mogla lakse uhvatit urin pa cirni tamo da ne pisen ponovo. user posted image

_____________________________

Mamina princeza 30.09.2011.
Blighted ovum :( 19.11.2013.
Nas princ 25.01.2015.

My Ovulation Chart

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Jesenske bebe - termin 2014.
4.3.2014 13:28:55   
PinkyFunkyBirdy
user posted image

user posted image Riza - 03.10. user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 10.10. user posted image
user posted image andydea - 04.11. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu lili22)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Jesenske bebe - termin 2014.
4.3.2014 13:35:12   
PinkyFunkyBirdy
NESTRPLJIVO ČEKAMO PREGLEDE........ user posted image

PinkyFunkyBirdy................oko 20.03.
andydea.....................................08.04.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Jesenske bebe - termin 2014.
4.3.2014 14:43:18   
Riza
jaooooo....kak lijepo izgledaju ove naljepnice sa bušama kraj naših imena user posted image

Andy draga....mene ti šerafi dolje kao da ću procuriti isto...barem jednom u danu....a najčešće navečer kad legnem u krevet.....ali sve je to normalno i zato ne brini. ja se s mučninama borim već mjesec dana...nekad je lakše, nekad teže. Uglavnom...sve mi smrdi......ali tješim se jer vele da se smire ti simptomi u drugom tromjesečju user posted image user posted image user posted image .

jeste vi bile uopće do sada na ijednom pregledu ili će vam ovo biti prvi nakon testića?!
ja imam dogovoreni UZV 10.03. i strah me full....nadam se samo da ću vidjeti to malo srčeko kako kuca i da ćemo se sve vratiti s pregleda sa super vijestima. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Jesenske bebe - termin 2014.
4.3.2014 14:51:46   
Kazimira
Drage moje, malo sam odsutna pa ne pratim. ali uljepšale ste mi dan....čestitam Vam i želim sve najbolje....uživajte u trudnoći ,maazite i bušice i sebe......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Jesenske bebe - termin 2014.
4.3.2014 15:00:45   
PinkyFunkyBirdy
Kako nas je puno na listi user posted image , ali baš mi je slatka. user posted image

NESTRPLJIVO ČEKAMO PREGLEDE........ user posted image

Riza............................................10.03.
PinkyFunkyBirdy................oko 20.03.
andydea.....................................08.04.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Jesenske bebe - termin 2014.
4.3.2014 15:14:40   
PinkyFunkyBirdy
Kazimira, hvala ti puno! user posted image

Draga Riza, ja sam bila na pregledu 19.02. i vidjela sam malo titrajuće srčeko. user posted image I tako sam se suzdržavala da ne zaplačem od sreće, no kad mi je G pustio i zvuk malog srčeka, jednostavno su suze počele kliziti niz lice. Nešto pre, pre, predivno što bi svakoj ženi poželjela da barem jednom doživi (ako ne i više puta). user posted image
Mislila sam pričekati još nekoliko dana pa da mi bude po mojoj računici 7 tt, ali sam imala tako jake mučnine da sam mislila ići na bolovanje - samo sam trebala potvrdu da sam trudna. No, na kraju sam nakon pregleda ostala raditi od doma 2 dana i onda mi se želudac primirio. Tako da za sad još nitko ne zna da sam trudna, a mislim to tajiti još tamo do kraja 3. mj. user posted image
Kome si sve ti rekla? Ili isto još nitko ne zna? user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Jesenske bebe - termin 2014.
4.3.2014 15:50:36   
Riza
Pinky kako mi je drago za malo srčeko.....Nadam se da ću i ja u pon. čuti taj zvuk user posted image .

ma prvo sam isto mislila ne reći nikome do kad ne prođe prvo tromjesječje ali nismo izdržali ni MM ni jauser posted image ...obitelj zna....šefu sam rekla i svojim kolegama (svi muškarci) jer mi je potrebno razumijevanje pošto mučim muku s mučninama i tako......

ja sam i dalje u nevjerici....sve se dogodilo baš kad sam se najmanje nadala....ali toliko me strah uzv-a da ti ne znam opisati....umjesto da mislim da će biti sve kako treba ja se opterećujem samo negativnim mislima.....user posted image user posted image ......

Mučiš li se ti s još kojekakvim simptomima??

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Jesenske bebe - termin 2014.
4.3.2014 16:16:24   
PinkyFunkyBirdy
Draga, ma bit će sve super! user posted image Jedva čekam da javiš kako je prošlo na pregledu. user posted image
Naravno da još imam problema s želucem. Gotovo cijelo vrijeme me želudac ili boli ili mi je muka ili imam žgaravicu,... Najbolje mi je kad uspijem podrignuti. user posted image Podrigujem užasno. user posted image Imam i lagani zatvor i to sam baš primjetila da čim duže traje zatvor tim su mi jače mučnine. user posted image
Jako sam se napuhala i izgledam puno više trudna nego što to stvarno jesam, ali radim isto samo s muškima (trenutno), a znaš kako oni ništa ne kuže pa se uspijevam nekako izvući da ne skuže. user posted image
Pišemo se sutra jer je napokon gotovo radno vrijeme. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Jesenske bebe - termin 2014.
4.3.2014 16:22:58   
elle1
zelim i ja na listu ,moj datum je 01.11.2014 user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Jesenske bebe - termin 2014.
5.3.2014 9:27:21   
Riza
Pinky...vidiš i ja imam problema sa želucem.......al dobro....valjda bu prošlo user posted image user posted image user posted image

Elle1....dobro došlauser posted image user posted image user posted image user posted image .... super.....sve nas je više :):) Hura za bebice user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Jesenske bebe - termin 2014.
5.3.2014 11:10:38   
PinkyFunkyBirdy
user posted image

user posted image Riza - 03.10. user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 10.10. user posted image
user posted image elle1 - 01.11. user posted image
user posted image andydea - 04.11. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Jesenske bebe - termin 2014.
5.3.2014 14:21:44   
Dacana
Cure mojeeeeee,evo i meneee

Ajme Pinky bas sam i ja razmisljala da se otvori ova tema i naravno ti si je i otvorila...i neopisivo mi je drago sto s tobom obrojavam i naravno i s ostalim trudnicama :D
Ovako ja jos nisam bila na pregledu,prerano je i nista se nece vidit...pisi mene za 2.11.
a pregled cu obavit negdje od 12.-19.3. tu negdje,jer ipak me strah da nebi opet bila izvan maternicna...

ANDYYY dragaaaaa opet ja i ti u istom odbrojavanju,nasa djeca ce bit generacija...hahaha...
pa cestitam ti dragaaaa od sveg srca,zelim ti bezbriznih i ugodnih skolskih user posted image ...pusa dragaa

i ostalim trudnicama od srca cestitam...

Ja se jaaaaako umorno osjecam,kao i u prvoj,umor preteski...ali sad nemogu spavat po cijele dane,jer imam Ancicu :D
Zateze me u donjem dijelu,al to se sigurno maternica siri i priprema...
Kako ste mi vi cure??
jel su pocele mucnine??

pusa svimaaaaaaa

_____________________________

ANA 13.6.2012. - 3800g i 50cm
VIDA 23.10.2014. - 3350g i 49cm

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Jesenske bebe - termin 2014.
5.3.2014 14:22:38   
Dacana

IZVORNA PORUKA: Dacana

Cure mojeeeeee,evo i meneee

Ajme Pinky bas sam i ja razmisljala da se otvori ova tema i naravno ti si je i otvorila...i neopisivo mi je drago sto s tobom odbrojavam i naravno i s ostalim trudnicama :D
Ovako ja jos nisam bila na pregledu,prerano je i nista se nece vidit...pisi mene za 2.11.
a pregled cu obavit negdje od 12.-19.3. tu negdje,jer ipak me strah da nebi opet bila izvan maternicna...

ANDYYY dragaaaaa opet ja i ti u istom odbrojavanju,nasa djeca ce bit generacija...hahaha...
pa cestitam ti dragaaaa od sveg srca,zelim ti bezbriznih i ugodnih skolskih user posted image ...pusa dragaa

i ostalim trudnicama od srca cestitam...

Ja se jaaaaako umorno osjecam,kao i u prvoj,umor preteski...ali sad nemogu spavat po cijele dane,jer imam Ancicu :D
Zateze me u donjem dijelu,al to se sigurno maternica siri i priprema...
Kako ste mi vi cure??
jel su pocele mucnine??

pusa svimaaaaaaa



_____________________________

ANA 13.6.2012. - 3800g i 50cm
VIDA 23.10.2014. - 3350g i 49cm

(Odgovor članu Dacana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Jesenske bebe - termin 2014.
5.3.2014 16:33:00   
PinkyFunkyBirdy
user posted image

user posted image Riza - 03.10. user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 10.10. user posted image
user posted image elle1 - 01.11. user posted image
user posted image Dacana - 02.11. user posted image
user posted image andydea - 04.11. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Jesenske bebe - termin 2014.
5.3.2014 16:35:40   
PinkyFunkyBirdy
NESTRPLJIVO ČEKAMO PREGLEDE........ user posted image

Riza............................................10.03.
Dacana................................12.-19.03.
PinkyFunkyBirdy................oko 20.03.
andydea.....................................08.04.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Jesenske bebe - termin 2014.
5.3.2014 16:37:55   
PinkyFunkyBirdy
Draga Dacana i meni je baš drago da mi koje smo skupa odbrojavale smo sad skupa na listi. user posted image Naravno da su i nove trudnice dobrodošle, ali baš je gušt kad se isto društvo seli s jednog podforuma na drugi. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Jesenske bebe - termin 2014.
5.3.2014 20:10:32   
andydea
Većer,
Dacana ,presretna sam da smo opet zajedno ,ovaj put možda i rodimo isti danuser posted image user posted image user posted image ,samo ja tebi sad želim jednog dečkićauser posted image user posted image ...a sebi ponovno curicuuser posted image
Ma kaj god da bude samo da izdržimo do kraja i da bude sve ureduuser posted image
Ovaj puta nemam mučnine,bol osječam konstantno dole i težinu,isto stalni umor ...
i da kupila sam ponovno testić,jer jedostavno moram jasno vidjeti te dvije crteuser posted image user posted image user posted image
Pusa drage moje ,držite mi se..samo da prođemo 12 tj..a do tada ima još hoho..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!