|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Resecijska ljepota..
1.2.2010 15:53:04   
Lady3
Evo imamo resecijsku kuhinju pa sam odlučila da imamo i za ljepotuuser posted image S vi znamo da su kozmetički proizvodi skupi a oni i kvalitetniji kao suho zlato.Ovdje ako se slažete pišite o maskama koje radite i koristite doma,o kupkama,uljima,ma o svemu..user posted image
Ja kad nemam piling pri ruci za tijelo ,uzmem kukuruznog brašna i stavim gel za tuširanje ili u malo vode i voila..iskreno pomaže.
Ili napravim masku os banane i meda,koža mi je tako mekana,smiksate je i stavite na lice na par minuta.
Na svježu opranu kosu nasprejajte parfem,kosa će vam do slj.pranja mirisati na parfem..
imam još toga al s esad ne mogu sjetiti,ajde ubacujte...user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Resecijska ljepota..
1.2.2010 16:40:19   
Ruža
Joj tako se slabo njegujem da i ono što imam obično prođe rok trajanja a da do pola nisam potrošila.user posted image  Ne znam jel nedostatak vremena ili ljenost?
Dok sam studirala znala sam staviti masku od svježeg kvasca s par kapi mlijeka, koža je nakon nje fenomenalna.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Resecijska ljepota..
1.2.2010 16:46:14   
adryosijek
ja isto slabo nemam potrebe  za nek ljepotu kad sam prirodno lijepa sam nikake maske itd nekoristim puder i ostalo uzmem u dm ne najskuplje naravno jer i s onim jeftinim isto mi koristi a manje platim . ostalo tu i tam uzmem al svejedno slabo koristim te neke  kreme  i gelove pa mi prode rok tako da vise nebacam novce na nepotrebnu kozmetikuuser posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Resecijska ljepota..
1.2.2010 16:49:25   
Thea
Moja baka još dan danas si napravi piling za lice ,ali može i za cijelo tijelo.Stavi kukuruzne krupice i pomiješa sa mlijekom da dobije gustu smjesu i  sa time istrlja lice..tako skine sloj one stare kože sa lica i lice joj je poslije lijepo i glatko...
Jogurt + med = odlična maska za lice. Jogurt osvježava i radi blagi peeling, med je hidratantan i djeluje protiv bakterija.

Maslinovo ulje + jaje i sok od limuna = maska za kosu, držati ne duže od petnaest minuta jer se jaje stvrdne, pa ga je teško isprati.Možete i staviti vrečicu na kosu da se jaje ne suši brzo.
A kad kuhate kestene ta voda je dobra za isprati kosu da je lijepa sjajna..
Ima toga još ali se sad ne mogu sjetiti....


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
1.2.2010 16:53:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Thea)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Resecijska ljepota..
1.2.2010 16:53:53   
FIONA
ja ne koristim niš preveč skupo...young der krema za čisti ten i tonik za čiščenje su po 15 kn u apoteci...koristim od osnovne škole i zakon su mi...krema za lice nivea obićna plava i sad sam kupila več dva puta od holiplanta za hidrataciju...jako je podatna pa mi traje a košat malo nasprav ostalih krema a jako dobra...ne koristim maske ili piling..jednom kupila i nakon korištenja nisam vidla razliku...pazim da svaki dan skidam šminku obavezno, več godinama ne kortistim pudere ili korektor kreme pa samim tiem s kremom ten mi je čist ok...jedino za mitisere nekad kupim fastere i to je to...

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Resecijska ljepota..
1.2.2010 17:04:59   
maja
ja si znam napraviti masku za lice med+griz (griz ide kao piling), nakon ispiranja je koža baš mekana, ali ne znam za koji bi to tip kože išao

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Obrisani korisnik]
1.2.2010 17:37:09   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Ruža)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Resecijska ljepota..
1.2.2010 17:39:10   
novamama
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: Ruža

Joj tako se slabo njegujem da i ono što imam obično prođe rok trajanja a da do pola nisam potrošila.user posted image  Ne znam jel nedostatak vremena ili ljenost?


Tako i ja. baš ne pazim na sebeuser posted image



potpisujemuser posted image

istekao mi rok na svi kremicama i šminkiuser posted image

bila sam obnovila malo, sa onom šminkicom iz dm-a, pa je sad malo bolja situacija, ali što kad opet, eno tamo stojiuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Resecijska ljepota..
1.2.2010 17:45:45   
lee
ja koristim kremu od garniera puder manhatan i maskaru meybelin...i sjenilo od alnature...sve iz dm...i nije skupo..ja se volim šminkati i ne mogu sebe zamisliti bez šminke...

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Resecijska ljepota..
1.2.2010 17:56:28   
Domy
ja od šminke koristim beby kremu za lice maskaru,sjenilo i crnu olovku,kosu uredno bojim svaki mj sa palette farbom i to je sve..

nikad nisam koristila nikakove kupke i sve tome slično..


(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Resecijska ljepota..
1.2.2010 18:06:07   
Dajana
Ja si ponekad napravim piling: mala žličica sol+malo maslinovog ulja, pomiješa se i može se time istrljati lice, ruke, stopala, sve. Bude koža lijepa i glatka.

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Resecijska ljepota..
1.2.2010 19:15:49   
natalijax
ja sam ljena,al ovo je zanimljivo sa žgancimauser posted image

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Resecijska ljepota..
1.2.2010 19:22:55   
curice
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: Ruža

Joj tako se slabo njegujem da i ono što imam obično prođe rok trajanja a da do pola nisam potrošila.user posted image  Ne znam jel nedostatak vremena ili ljenost?


Tako i ja. baš ne pazim na sebeuser posted image


ista je stvar i kod meneuser posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Resecijska ljepota..
2.2.2010 8:10:17   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: Lady3

Na svježu opranu kosu nasprejajte parfem,kosa će vam do slj.pranja mirisati na parfem..



Radije pošpricati četku za kosu pa se njome počešljati.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Resecijska ljepota..
2.2.2010 9:44:23   
Lady3
može i tako Zvonki.user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Resecijska ljepota..
2.2.2010 9:48:23   
mariola
ja nisam recesijski tipuser posted image
ništa sama ne kemijam, sve kupim

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Resecijska ljepota..
2.2.2010 9:55:45   
MILLA
koristim essence marku id dm....svaka stvarčica mi je 20ak kn. puder,maskara,sjajilo=60kn
dove sapun za lice(jedino mi on ne suši)=7kn
najobičniju hidr.kremu(nivea visage)=30kn




cca 100kn......potrošim jednom u 4-5mj.....pa ti vidiuser posted image .....recesija za kozm. meni oduvijek

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Resecijska ljepota..
25.3.2010 16:42:07   
Thea
Ovo sam sad našla u 24 sata pa sam se sjetila da smo imale ovu temu .... user posted image

Ljepota u vrijeme recesije moguća je zahvaljujući trikovima koji ne zahtijevaju skupe preparate i tretmane, no pritom je važno odabrati one koji neće naštetiti koži ili kosi. Podrezivanje trepavica neće ojačati njihov korijen, a brijanje obrva u poslijednji čas strogo je zabranjeno jer se oštre dlačice vide i osjete pod prstima. Dezododorans smanjuje znojenje stopala, ali i nastanak žuljeva, koje izaziva trenje znojnog stopala. Nanosi se na stopala i između prstiju, a neugodne mirise spriječit će i čarape od mikrovlakana. Protiv klizanja prstiju sandale se mogu nasprejati lakom za kosu. Doručak od žitarica godi i stopalima, pa ih stavite u posudu s mlakom vodom. Lipidi i proteini iz pšeničnih pahuljica zadržat će vlagu, pa se koža neće ljuštiti.

Vazelin, sol i avokado omekšavaju grubu kožu
Protiv grubih peta pomažu vazelin i pamučne čarape tijekom noći, ali i pire od avokada. Avokado je prirodan preparat koji vraća vlažnost koži. Nanosi se na 20-ak minuta i ispire u mlakoj vodi. Može se kombinirati i s pilingom od krupne morske soli.

Lak za kosu i parfem uklanjaju miris dima
Uvuče li se dim u kosu, a nemate vremena oprati je, nasprejajte tjeme lakom za kosu, raščešljajte i posušite ako je potrebno. Na dlanove stavite malo parfema i prođite kroz pramenove.

Ohlađene vrećice čaja za otečene oči
Tein iz čaja sadrži sastojke koji izvlače vodu iz kože, pa smanjuje vrećice ispod očiju. Ohlađene vrećice čaja stavite na kapke i držite desetak minuta.

Brašno za suho pranje kose
Masna kosa kvari ukupan dojam, a nemate li vremena oprati je, nečistoće uklonite dječjim puderom ili brašnom. Nakon utrljavanja štedljive količine u tjeme, češljem temeljito izvucite ostatke praha kako bi se uklonili bijeli tragovi.

Kiselina iz octa 'tjera’ prhut
Ocat u kosi pomaže protiv prhuti, a nanosi se nakon šamponiranja. Najbolji izbor je šalica blagoga jabučnog octa koji se miješa sa šalicom vode. Nakon minute ispire se hladnom vodom. Kiseli pH octa stvara nepovoljnu okolinu za širenje prhuti.



_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Resecijska ljepota..
25.3.2010 17:07:27   
danery
ja već dugo (bez obzira na recesiju) bar jednom mjesečno napravim peeling od 1 vrhnja i kukuruzne krupice...super bude mekana koža nakon toga...
ili stavim krupicu u obični gel za tuširanje...

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Resecijska ljepota..
25.3.2010 17:13:34   
Thea
IZVORNA PORUKA: danery

ja već dugo (bez obzira na recesiju) bar jednom mjesečno napravim peeling od 1 vrhnja i kukuruzne krupice...super bude mekana koža nakon toga...
ili stavim krupicu u obični gel za tuširanje...



ja to radim ali s mlijekom...user posted image user posted image


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Resecijska ljepota..
25.3.2010 17:14:06   
adryosijek
IZVORNA PORUKA: MILLA

koristim essence marku id dm....svaka stvarčica mi je 20ak kn. puder,maskara,sjajilo=60kn
dove sapun za lice(jedino mi on ne suši)=7kn
najobičniju hidr.kremu(nivea visage)=30kn




cca 100kn......potrošim jednom u 4-5mj.....pa ti vidiuser posted image .....recesija za kozm. meni oduvijek
ja isto uzimam tu marku u dm i za tu cijenu je super samo rijeci  hvaleuser posted image


_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!