|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   znoji se
30.12.2009 18:09:22   
natalijax
zasto mi se beba toliko znoji,ima jaknicu,i nogice mu prekrijem dekicom u sjedalici,kad ga skinem bude mokar ko miš,pa nemoguče da je toliko njemu vruće,a strah me da mu nije zima zato ga  tako obučem,ili sam ja stvarno neznam procjenit što treba obucuser posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: znoji se
30.12.2009 18:18:26   
dominik
ocito mu je vruce...ne znam zakaj bi se inace usaftao

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: znoji se
30.12.2009 19:49:58   
evanda
I moj se bebač jako znojio u sjedalici....sama sjedalica ga stisne, a pretopla je, još kad uključiš grijanje, i eto ti vrućine. Ja sad slabije oblačim i sebe i bebu u autu, jer je tako i bolje vezan uz sjedalo, bolje pojasi drže, za ne daj Bože....a i ne znoji se više....user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: znoji se
30.12.2009 19:52:54   
xxl
Opasnije ti je da se znoji nego da je laganije obućen.Ovak se preznoji i kod presvlacenja i malo jaćeg vjetrića će se lakše prehladituser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: znoji se
30.12.2009 19:54:14   
ZVRK
meni su rekli da se toplina kod djeteta može kontrolirati sa prstom na sredini vrata sa leđa.ako je jako toplo ili oznojeno TREBA ''SKINUTI''DJETE.
pokušaj

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: znoji se
30.12.2009 19:56:59   
Zvonki
Slojevito oblači bebača pa kad primjetiš da se znoji, skini mu jedan sloj odjeće. Ako su mu ručice ugodno tople, to je znak da mu je taman. I na ovaj način kao što ti je Zvrk rekla također možeš provjeriti kakvo je stanje user posted image

< Poruku je uredio Zvonki -- 30.12.2009 19:57:34 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: znoji se
30.12.2009 20:01:36   
ZVRK
meni ruke nisu NIKADA mjerilo topline

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: znoji se
30.12.2009 20:05:10   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: ZVRK

meni ruke nisu NIKADA mjerilo topline



Zvrkić, znam, i mene muči ponekad taj problem. To sam pročitala u mnogim knjigama i stranicama. Međutim, malena mi spava u pidžamici i vreći. Ujutro su joj ručice jako hladne. Kada je raspremim, unutra u vreći je jako toplo, pa ne kužim zašto su joj ruke tako hladne? user posted image
Možda to pali samo kod jako malenih bebica? Ja sam se ipak uvijek orijentirala po tijelu. Nekako osjećaš kako je bebi, toplo ili hladno user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: znoji se
30.12.2009 20:11:24   
ZVRK
i moj dan danas kada ide spavati,a u sobi se ne grije je pokriven do cica a ruke su mu vani preko svegauser posted image ,ali on je od uvijek gurao ruke vani tako da sam ja brzo odustala od mnogih pokušaja pokrivanja.

pa i mi budemo ledeni kadauđemo u krevet....imamo hladne ruke ili noge pa se sa vremenom zagrijemo na temperaturu koja nama paše-neovisno o količini deka na nama

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: znoji se
30.12.2009 21:23:55   
mali_macic
IZVORNA PORUKA: Zvonki


IZVORNA PORUKA: ZVRK

meni ruke nisu NIKADA mjerilo topline



Zvrkić, znam, i mene muči ponekad taj problem. To sam pročitala u mnogim knjigama i stranicama. Međutim, malena mi spava u pidžamici i vreći. Ujutro su joj ručice jako hladne. Kada je raspremim, unutra u vreći je jako toplo, pa ne kužim zašto su joj ruke tako hladne? user posted image
Možda to pali samo kod jako malenih bebica? Ja sam se ipak uvijek orijentirala po tijelu. Nekako osjećaš kako je bebi, toplo ili hladno user posted image


meni je patronazna rekla da ruke i noge su uvijek nesto hladnije od ostatka tijela i da oni nisu mjerilo za temperaturu nego da se najbolje vidi/osjeti otraga na vratu.
Ella isto spava u pidzami i vreci i svako jutro su joj rucice hladne, doduse koliko kod ih pokusavam pokriti ona ih prije ili kasnije izbaci van a ostatak tijela je lipo toplo. na pocetku sam joj stavila one pamucne rukavice i to je pomoglo no sada cuci palac pa joj ih ne mogu stavit ali dok je ostatak lipo toplo ne brinem se.



_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: znoji se
31.12.2009 11:06:34   
Bebys
moja isto jer je to NALJEDNO ja sam uvijek topla i vruca a mm hladan MALENA JE NA MENE...topla...

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: znoji se
31.12.2009 11:21:07   
lee
moj se isto znoji..ali ga ne oblačim debelo...jer bi urlao...njemu znaju malo neogice smrditi od znojenja..to mi je tako smješno i još kad mi ih gura pod nos..i smije se...

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: znoji se
31.12.2009 12:54:57   
ket
Dariss se jako znoji i ne smijem mu kapu ni staviti odmah mu je kosa totalno mokra...iako je bilo -14user posted image ...takav je jednostavno....malo je i krupniji pa i zbog toga ali i mm i ja se puno znojimo pa valjda zato....
a za ruke i obraze su nam isto rekli da nije mjerili...već vrat iza i čelo


_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: znoji se
1.1.2010 15:42:05   
Zimic
jeste razmisljale o tome od kakvog je matrijala robica napravljena i kakve je kvalitete?

_____________________________

PRESRETNA!
Leo-18.1.2009.
4:28h

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: znoji se
1.1.2010 15:58:39   
ket
100 posto pamuk sve...kvaliteta sigurna....čak većina bodya od novog pamuka nekog prirodnog za djecu iz hm-auser posted image

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: znoji se
1.1.2010 16:07:45   
lee
ja malenom kupujem sve od pamuka i to finog pamuka....pa se opet zna oznojiti...njemu je stalno vruče...ali sad se znoji manje...

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!