|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sisačko rodilište
12.3.2013 12:18:07   
kisica
Dali je tko bio u Sisačkom rodlištu od kad je obnovljeno? Kako je tamo sada?
Imaju li neka nova pravila?
Ja sam bila na kiretaži na drugom katu i što se tića soba vidim da su to zaista sredili da liči na nešto.
Ali me zanima kako je gore?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sisačko rodilište
12.3.2013 23:29:53   
aniram14
Ja ću u sisačko rodilište za 2 mjeseca pa se pomalo raspitujem za novonastale uvjete. Kažu žene da su sadašnji uvjeti jako dobri. U sobama su do 4 majke sa bebama user posted image koje im uvijek prave društvo i što se higijene tiče--svaka soba ima svoju kupaonicu..user posted image

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sisačko rodilište
13.3.2013 11:08:59   
kisica
Tako je i dole, 4 kreveta, kupaonica..
Nešto sam načula da sad više nema posjeta trudnicama, valjda ni muž, samo jednom može doći u te dane dok ste gore.

(Odgovor članu aniram14)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sisačko rodilište
14.3.2013 15:00:33   
aniram14
I ja sam tako čula..samo suprug ima pravo posjete i to samo taj dan da vidi dijete..a kako bude..samo da ne budem predugo u bolniciuser posted image bježim čim mi dadu mig user posted image

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sisačko rodilište
14.3.2013 21:15:29   
kisica
Znači da je istina, a strašno bogme. To kao neki novi strogi red.

(Odgovor članu aniram14)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sisačko rodilište
27.3.2013 23:31:37   
cocco
ja sam rodila prije skoro 2 god. mužu su dali prvi dan da dođe u sobu, a kasnije kako koja sestra. neke su dale, jedna je odvezla bebu van da ju vidi, jedna nije dala pa sam ja išla na hodnik i tak. ovisi.
a sobe krasne, sve novo, plazma, i najvažnije kupaonica u sobi. ima i dvokrevetnih i apartmana. spremam se opet za 2 mj, nadam se da se nije sve ofucalo.
i baš sam htjela pitati ima li tko novijih podataka?

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sisačko rodilište
10.6.2013 11:00:54   
renata87
Ja sam rodila u trećem mjesecu. Tata je bio na porodu. Kad su me sašili opet su ga pustili da mi dođe pa je onda otišao dok me nisu prebacili u sobu. Onda je opet došao i bio je u sobi s nama (taman su bebu donijeli). Druge dane je dolazio u posjetu, ali ne u sobu nego samo u hodnik gdje bih ja izašla.
Posjete su vam najmanji problem kad dođete u sisačko rodilište. Ima PUNO većih problema.

(Odgovor članu cocco)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sisačko rodilište
10.6.2013 14:35:38   
cocco
evo, ja rodila krajem 5. mj. sve je ostalo isto, sestre su bile supić, nemam se šta požalit. jedini problem je doktorica pedijatrica koja većinu beba stavlja na infuzije i antibiotike. navodno i nepotrebno, tako da puno njih ostaje po tjedan, dva u bolnici. mi srećom nismo bili među njima i otišli doma 4. dan.

(Odgovor članu renata87)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sisačko rodilište
10.6.2013 17:49:06   
renata87
mi smo završili 6 tjedana na Rebru bez veze zbog te pedijatrice

(Odgovor članu cocco)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sisačko rodilište
11.6.2013 12:55:17   
kisica
Iskreno se nadam da će ta otić do mog termina.

(Odgovor članu renata87)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sisačko rodilište
11.6.2013 15:25:42   
renata87
a treba otići napokon iz bolnice ili?
ja planiram idući tjedan otići prijaviti ju u bolnicu, ako ništa ne naprave tužit ću bolnicu

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sisačko rodilište
11.6.2013 23:54:47   
kisica
Ma nemam pojma, neznam ni koja je ta. Ali ako je takva loša, nije joj mjesto tamo

(Odgovor članu renata87)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sisačko rodilište
12.6.2013 8:06:08   
renata87
Ništa od toga. Štiti ju netko važan u upravi. Zato i kažem da ću je tužiti (zajedno s bolnicom) ako bolnica nešto ne napravi po tom pitanju. Već su se žalili i doktori na nju pa su joj samo produžili ugovor. Grozno.
Planiram još djece imati i ne želim da ona ima ikakvog kontakta s njima. Mislila sam kad ostanem trudna otići pa da mi daju pismeno riječ da mi ona neće dirati dijete bez moje prisutnosti, a ne da ga šopa antibioticima čim se rodi. Moja je jedan dan bila na infuziji zbog šećera (normalna doktorica ju je stavila na infuziju) i čim je ova došla odmah problemi. Valjda kad su joj djeca tamo u toj sobi pri ruci izvodi gluposti. Kad smo došli u Rebro rekli su nam da joj moraju nastaviti davati antibiotik koji je počela primati u Sisku, a ja nisma imala pojma da mi dijete prima antibiotik.

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sisačko rodilište
13.6.2013 14:01:23   
cocco
ma strašno. curi koja je bila sa mnom u sobi, mali je imao "gustu krv" pa na infuziju, pa antibiotik zbog urina, i drugi dan joj je rekla druga ped da je urin u redu, i da ne zna zašto je ova uvela još jedan antibiotik! znači mali je dobivao 2 bezveze!
kažu inače dr da se tak malim bebicama ne bi ni smjeli davati antibiotici, jer oni tek stvaraju svoj imunitet u dodiru s bakterijama. dobro, ak je neš gadno vjerojatno bi ipak trebali, al ne za svaki slučaj kak ova zna davati.

(Odgovor članu renata87)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Sisačko rodilište
14.6.2013 6:42:41   
renata87
ja bih bila sretna da je netko meni prije 4 mjeseca rekao sve o toj luđakinji jer ne bi bilo šanse da mi odvede dijete u zagreb...
čula sam da je loša, ali nisam prije čula da radi baš sve to što radi inače bih bila pametnija

(Odgovor članu cocco)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Sisačko rodilište
14.6.2013 15:14:00   
cocco
ja sam srećom čula za nju i već sam se pripremila, ak mi stavi malu na antibiotike da potpišem da izlazim iz bolnice. i onda bi tražila drugo mišljenje. za svaki slučaj ak je stvarno nešto.
al dobro smo prošli.
i nije mi jasno zašto vade bebicama krv svaki dan. to se valjda radi ak imaju neke simptome, a ne reda radi ih mučit, sirote male.

(Odgovor članu renata87)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Sisačko rodilište
17.6.2013 21:44:44   
renata87
a ne znaš ti da ti je dijete na antibiotiku, to ti nitko ne kaže...
ja sam saznala kad je otišla na rebro jer su rekli da moraju nastaviti s antibiotikom koji je počela dobivati u sisku

(Odgovor članu cocco)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Sisačko rodilište
3.11.2013 20:53:28   
kisica
Evo drage moje, do termina imamo još 2 mj.i malo više. Nikako doći do nekih konkretnih informacija kakvo je stanje gore, pa ako ima netko svjež, molim da se javi.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu renata87)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Sisačko rodilište
4.8.2014 15:40:09   
artur
cure, odite na face stranica se zove "majka ima pravo znati" tamo vam se vodi hajka i potpisuje peticija protiv pedice o kojoj ste pisale. čitajući iskustva mama koje su tamo rodile imam grč u želucu već dva dana! grozota

_____________________________

kad ti život priušti limun, ti napravi limunadu

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!