|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   proljetne bebe 2016.
25.8.2015 10:28:37   
danery
evo da i ja otvorim temu za nove user posted image user posted image
slobodno se upisujte,prijavljujte termine pregleda,poroda,komentare i sve što vam je na pameti ovih user posted image mjeseci.....
za početak sretno svima,i nek sve bude školski....

meni je termin 2.5.,ns pregled naručena 2.9.,mislim da ću dotad osijediti user posted image
pa sad....ajmo user posted image user posted image

< Poruku je uredio danery -- 25.8.2015 10:31:24 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: proljetne bebe 2016.
25.8.2015 11:01:15   
lidac0605
Moram te doć pozdravit i tu Danery user posted image user posted image !
Nek sve bude ok,nadam se da će se ubrzo još koja s odbrojavanja pridružit user posted image ...nek su bebice zdrave i nek veselo rastu user posted image !

Doć ću ja još u "izvidnicu"user posted image ...pozdrav od zimskih user posted image !

Danery,čekamo izvještaj 2.9.user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: proljetne bebe 2016.
25.8.2015 11:33:10   
hipo
Pozdrav i od mene! Nek sve bude štreberski i da nemaš briga u trudnoći!
Isto jaaaako zelim da dobijes drustvo na ovoj temi, o mogucnosti da to bude netko tko se vec dugo trudi!user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: proljetne bebe 2016.
26.8.2015 10:30:33   
danery
bome se meni čini da ću i ja kao i lidač na zimskim bebama sama sebi kvocati user posted image user posted image user posted image
no dobro....
note to myself:dan mirovanja 3....laptopu baterija gadno grije,moglo bi uskoro biti buuuum user posted image user posted image
još uvijek mogu klopati svapta kao provalija,ali više slanog nego slatkog...
kava je još uvijek pitka i nije promijenila okus značajno....
kilice....khm,79,al nekako sam se usukala u struku user posted image ,al nema veze user posted image
spavanje-sa curom sam kunjala ko puh,sad ništa,drijemnem koju minutu i ajmo dalje,i to ako....
al boli me sve doljeeee,imam osjećaj ponekad da mi je hiltika u stomaku kad me bocne i sijevne....user posted image
sve u svemu,standard user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: proljetne bebe 2016.
26.8.2015 13:58:36   
trudnica1983
nećeš bit sama, evo našla proljetne bebe

pozz

trudna 2 miseca, termin 05.04. druga trudnoća. javin se malo posli, kad stavin kuvat ručak. pa pa

< Poruku je uredio trudnica1983 -- 26.8.2015 14:03:10 >

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: proljetne bebe 2016.
26.8.2015 14:58:13   
trudnica1983
evo me

dakle, oko 53-55 kg, važem se i otvaram trudničku na idućem pregledu, za cca 3 tjedna. javim kad. muka mi je svaki dan, uglavnom popodne od cca podne pa sve do navečer konstantno, uz male stanke. bez povraćanja. tako mi je bilo i u 1. (josip, 30.10.2011.)

(Odgovor članu trudnica1983)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: proljetne bebe 2016.
27.8.2015 20:08:45   
danery
ja već danima gledam datume svojih user posted image i ne paše li mi ne paše,al ajd....
jedem kao smuh,uff,sve slano,kiselo,ljuto-samo daj user posted image
zvala danas privatnog gina,pitala za duphastone unaprijed (ostalo mi pola kutije),veli mogu uzimat slobodno po 2 na dan i folnu....mirovanje ne mora biti strogo ako nema bolova ili krvarenja-zasad sve ok...

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu trudnica1983)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: proljetne bebe 2016.
27.8.2015 20:26:55   
trudnica1983
ovdi sam nova, pa eto pitanje (vjerojatno glupo). šta je user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: proljetne bebe 2016.
27.8.2015 20:29:16   
trudnica1983
kako san nova ovdi, evo jednog, vjerojatno glupog pitanja. šta znači user posted image ? user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: proljetne bebe 2016.
27.8.2015 21:11:59   
danery

IZVORNA PORUKA: trudnica1983

kako san nova ovdi, evo jednog, vjerojatno glupog pitanja. šta znači user posted image ? user posted image


user posted image = menstruacija user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu trudnica1983)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: proljetne bebe 2016.
28.8.2015 8:26:28   
trudnica1983
user posted image pretpostavila sam. vidiš, meni po njoj paše računica. nego, kako si tako rano saznala? meni je 8 tj., bila sam sa nepuna 4 (falilo je 2 dana, išla sam jer sam posumnjala, test je bija negativan, a tribala sam počet radit) i nije se ništa vidilo. tek prošli tjedan, kad mi je u više navrata došla muka, ponovila test i otišla na pregled. ali kod drugog gin

< Poruku je uredio trudnica1983 -- 28.8.2015 8:28:25 >

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: proljetne bebe 2016.
28.8.2015 9:48:39   
danery
pa pojma nemam,malo mi se bilo par dana baš vrtilo i kava mi par puta bila čudna,ali ništa da bi na user posted image pomislila...
jedino kad sam se raspekmezila dok sam maloj sobu spremala,e to mi je bilo kao neki "simptom" user posted image user posted image
jedna baka mi je umrla,s njom sam bila bliska,a s drugom nisam baš....i ta druga je maloj dala par sličica(anđel,marija s isusom) koje sam joj stavila u okviriće i kad sam to slagala,opalilo me plakanje user posted image
bađ sam pisala na odbrojavanju kolovoz kako mi nije jasno da sam tako rano dobilauser posted image ,još mi je i kasnila 2 dana nakon mora,znači po njoj sam trebala tek 27.dobiti,a po onoj mjesec prije 24...ma....sad kad sam bila trudna,a imala user posted image ,takav slučaj još nisam imalauser posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu trudnica1983)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: proljetne bebe 2016.
30.8.2015 11:35:48   
danery
dakle ovako:nema veze,trudnice drage,ako morate piti lijekove i mirovati da bi se user posted image zadržala....to nije važno....
MORATE JESTI PUUUUNO LUKA DA BI BEBA IMALA JAKU KOSU!!
to mi sad došla baka mm-a reći user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
dakle...odmah zovem muža da s pijace dotegli vreću od min.10 kg...tko je vidio ćelavu praunučad kosmatim babama rađat user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: proljetne bebe 2016.
30.8.2015 13:08:51   
lidac0605
dobro da si sad to rekla Danery user posted image user posted image user posted image
Od danas se napucavam s lukom user posted image ,pošto su svi moji rođeni s 3 dlake na glavi,da dobijem i jedno čupavo hahaha user posted image
Za krepat su te babe user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: proljetne bebe 2016.
30.8.2015 13:28:21   
hipo
Mislim da je ta baba najbolja prija s mojom sveki. Od nje stalno cujem takve savjeteuser posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: proljetne bebe 2016.
31.8.2015 10:32:08   
Pchelitza
Pozdrav svim trudnicama od jedne friske trudnice!
Jutros napravljen test- 4 Dana prije ocekivane m potvrdio je moje sumnje. Nakon 2 missed a zaista se nadam da cu odbrojavati s vama do proljeca. Zasad cekam Jos malo pa trk ginicu nakon sto prodje datum ocekivane m. Svjesna Sam da je rano. Drzite palceve!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: proljetne bebe 2016.
31.8.2015 10:43:24   
danery
oho,user posted image user posted image ,eto i nama pojačanja user posted image
neka,neka,čestitam na user posted image user posted image
i tebi ranije pokazalo user posted image ?
sretno ti ovaj put i nek sve bude školski user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Pchelitza)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: proljetne bebe 2016.
31.8.2015 10:52:26   
Pchelitza

user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: proljetne bebe 2016.
31.8.2015 10:54:07   
Pchelitza
A nakon losih prvih iskustava strah me bilo kome reci.Ali pukla bih

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: proljetne bebe 2016.
31.8.2015 10:57:19   
danery
mda,znam kao ti je,ja sam isto početkom lipnja imala spontani,pa mi nije svejedno....
jesi radila kakve pretrage,piješ li kakve vitamine...?

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Pchelitza)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: proljetne bebe 2016.
31.8.2015 11:24:38   
Pchelitza
Od ozujka obavljam pretrage na odjelu humane reprodukcije jer 2 god su prosle od zadnjeg andjela I nikako naprijed. Provjerila hormone, trombofiliju, briseve,markers, spermiogram. narucena za 2 tj.za kariogram.pijem euthyrox od 25, folnu, mg I evine kapi. Trebala obavit hsg al se aparat pokvario I evo trudnoce.a vec smo bili dogovorili aih.folikulometrija pokazala da imam ovulacije I Dr.rekla na posao dok cekamo ostatak nalaza.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: proljetne bebe 2016.
1.9.2015 13:55:22   
trudnica1983
evo i mene.

9 tt. jutros sam izvadila krv i dala urin na pretrage. popodne iden u svoje gin da vidin oće mi ona ili netko drugi vodit trudnoću, jer sam u donekle rizičnoj skupini (sa 25 god preživila lagani moždani. bez posljedica). cjelodnevne mučnine su stale, sad ih iman samo popodne. bez povraćanja. tako mi je bilo i u 1. user posted image

(Odgovor članu Pchelitza)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: proljetne bebe 2016.
1.9.2015 14:00:47   
Pchelitza
hajde sretno!

ja sutra idem privat izvadit betu i tsh pa ću tek onda doktorici. Ja sam u totalno rizičnim, obzirom na 35 god i 2 spontana, al moram si to prvo izvadit.
Što se tiče simptoma-danas ih gotovo ni nema pa me uhvatila panika da je trudnoća propala. Malo štipkanja i štreckanja dolje i to je to.user posted image

(Odgovor članu trudnica1983)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: proljetne bebe 2016.
1.9.2015 14:24:07   
danery
oho,evo prvi pregled pao user posted image
eh kad smo sve rizične ovako ili onako user posted image
pchelitza,ja ni ne znam u kojoj sam kategoriji rizika,za mene ju tek trebaju izmislit koje dijagnoze imam user posted image user posted image
meni počeo neki bljak okus u ustima user posted image ,sad kreće festival user posted image user posted image
sutra pregled,jedva čekam,mada mi neće vjerojatno previše reći,al ajd...glavno da prođe i da službeno potvrdi user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Pchelitza)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: proljetne bebe 2016.
1.9.2015 14:56:17   
lidac0605
Danery,sretno sutra na pregledu user posted image ...nek bude sve ok,čekamo izvještaj user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!