|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Grize ciku!!!
22.9.2014 12:45:45   
elina
user posted image Imamo 4 zubića ali nikad me nije gricnula, a sad se bojim stavit ju na prsa da me ne čopi, jer booollliii....Jeste imali takvih iskustava i kako ste to riješili?! Strah me , već dosta preskačemo dojenje, a sad kad grize još i više, iako ima 9 mj. i nije joj primarno dojenje, ja bi ju volila dojit još al kakoooo??!!user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio elina -- 22.9.2014 12:47:36 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Grize ciku!!!
23.9.2014 7:56:20   
Zvonki
Ako te ugrize malo povisi glas i reci NE, to me boli. Svaki puta daj do znanja da se to ne radi. Možeš je čak odmaknuti od sebe nakratko. Znam da sam na nekom portalu naišla na stručni savjet vezano uz ovu temu i tako je pisalo. Nažalost, kod mene nije uspjelo pa sam u 10. mjesecu prestala dojiti zbog ovog problema. Više nisam mogla trpiti. Sretno! user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Grize ciku!!!
23.9.2014 14:50:44   
elina
Da! Čitala sam o tome, ali kako to maloj bebi objasnit, mislim na ono što oni kažu?! Nadam se da će ju to proći, ako ne gotovo je s dojenjemuser posted image user posted image .....

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Grize ciku!!!
1.10.2014 12:30:38   
elina
E, moram reč da je problem bio najvj. user posted image user posted image u zubima....Nicala je dvojka gornja,pa pretpostavljam da ju je smetalo dok je papala pa je malo štrajkala grickanjem!Sad se uredno vratila papanju!user posted image

< Poruku je uredio elina -- 1.10.2014 12:31:13 >

(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Grize ciku!!!
1.10.2014 12:38:04   
Snjeguljica_83
Moja me s 8 mjeseci nešto malo grickala, a jednom me ugrizla jače, viknula sam NE! Pogledala me i zaplakala! Nakon toga, možda je još jednom slabo gricnula i više nikad. Ovo glasno NE! pali. Stvar je u tome što sam ja viknula od boli, a ne jer sam to negdje pročitala pa da isprobam taktiku.....

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Grize ciku!!!
1.10.2014 22:03:34   
noemaa
potpisujem snjeguljicu. i moj me bebač bio ugrizao, ja vrisnula ne od bol. on se jadničak rasplakao, a li kasnije više to nikad nije ponovio. uspješno dojili godinu i pol skoro user posted image

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Grize ciku!!!
28.11.2014 11:50:03   
angellah
Moj mene malo gricne svaki dan, al ima tek dva donja zubića. Nadam se da će prestati sam ili ćemo poduzet mjere discipliniranja user posted image

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Grize ciku!!!
3.12.2014 17:10:00   
vandax
Prvi sin me ugrizo samo 2-3puta i nakon NE i odvajanja od cice prestao, a dojili smo se 13 mj. Ovaj drugi zlocko nikako da nauci sta znaci NE i svako toliko gricne. Malo pretrpim i nadam se da c brzo naučiti.

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

da li si zatrudnjela namjerno,slučajno ili dr...
Kejo



namjerno (63%)

slučajno (29%)

da zadržim dragog (3%)

nešto sasvim drugo (5%)


Broj svih glasova: 362

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!