|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mladi luk u trudnoći
2.6.2013 17:37:10   
lilyras
drage trudnice pošto mi je ovo treća trudnoća sa komplikacijama moram mirovati a imam dvoje djece koja si doma.tako da možete misliti kakvo je to mirovanje.al nisam zato otvorila temu.zanima me da li mladi luk sa vrhnjem ima kakve štetne učinke na bebu.mi imamo svoj vrt koji nije ni šprican ni tretiran preparatima tako da mogi reći da je provjereno.iskreno svaki dan jedem luk i vrhnje jer mi jako paše.imam nizak tlak tako da mi ne smeta kad mi tlak malo skoči od luka.imate li vi kakva iskustva??

< Poruku je uredio Renata RR -- 2.6.2013 19:05:03 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Mladi luk u trudnoći
3.6.2013 9:23:31   
elina
Pozrdav!Mislim da luk snižava tlak i kažu da u trudnoći može pogoršati žgaravicu kod onih koje ju imaju!
Misli da ako se jede umjereno ne može štetit!Sretno!

(Odgovor članu lilyras)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Mladi luk u trudnoći
3.6.2013 9:29:17   
mišica 666
ja nisam čula da luk ima štetne učinke u trudnoći pa mislim da ga možeš jest ako ti ne stvara žgaravicu. user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Mladi luk u trudnoći
3.6.2013 18:57:17   
lilyras
hvala na savjetima jer stvarno uživam u luku i nemam problema sa žgaravicom.... user posted image

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Mladi luk u trudnoći
3.11.2013 21:01:49   
kisica
Jedem luk sasvim normalno, mlad, crven, bijeli. Jedino mi je na početku strašno smetao luk, pa sam ga tad izbjegavala.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu lilyras)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!