|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pekač kruha
11.3.2013 23:31:03   
niky88
Vjerujem da imate pekač kruha..ja sam bila "nabrijana" na njega..privh 3mj sam stalno pekal u njemu..radila pekmez...a eto sada stoji i skuplja prašinu...

tražim ponovo neki fini recept za kruh... s sjemenkama...



_____________________________

David 2008.
Lena 2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pekač kruha
12.3.2013 7:26:16   
vandax
Starcima sam lani za Božić kupila pekač i svak dan su pekli neki drugi krug i imali su sve moguće sastojke i vrste brašna ali su se nakon 6 mj zasitili i sad pekač stoji.

(Odgovor članu niky88)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pekač kruha
12.3.2013 10:38:41   
Keekeelee
Ja se nikad nisam niti odvažila kupiti pekač, ja ga pečem stalno, ali normalno u pečnici. I prefin je! user posted image

(Odgovor članu vandax)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pekač kruha
12.3.2013 13:02:18   
cuba
Mi ga imamo i kad je mm kući uvijek pečemo kruh.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Keekeelee)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pekač kruha
12.3.2013 13:05:32   
BUMBI
Ima ga moja mama i super mi bude kruh.
Mi ga nemamo,ali to mi bude dugo da se ispece,mislim da mi je mama rekls 2,3 sata da treba

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pekač kruha
24.3.2013 17:26:49   
Renata RR
Upravo pečemo prvi put kruh u njemu.. Javim večeras da li je bio fin...user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pekač kruha
24.3.2013 18:09:20   
bomboncic02
Imamo ga manje od mjesec dana.Super sam zadovoljna.
Kruh mi je prefin, dečki ga vole, a miris ispečenog kruha je neprocjenjiv.
Upravo sam danas i tijesto za buhtle napravila u njemu i super mi je!

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pekač kruha
24.3.2013 18:23:43   
Renata RR
Evo me s izvještajem...user posted image Kruh je bio fin, možda malo premalo slani za moj ukus i oblik mi je malo čudan. Smazali smo skoro cijelog (900g), tako da bi ga ja trebala svaki dan peći ako ga ne mislimo više kupovati...user posted image

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pekač kruha
24.3.2013 19:54:24   
mamacita
Pekac kruha je preskup, i u njemu se ispece kruh koji je pre mali za nase potrebe. I ja sam zapocela od nedavno peci kruh u pecnici. Ispadne super, posebno ako se pece u kalupu. Mijesam brasno koje mi se svidi. Sjemenke i li bez njih. Cesto ispecem i peciva koja su djeci puno zanimljivija i za sendvice i sa marmeladom, i svaki put izmislim neki drugi oblik.

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pekač kruha
24.3.2013 23:39:57   
sretnaz
Mi smo dobili pekač za Božić i od onda više ne kupujemo kruh. user posted image Prvo sam pomislila: šta će mi još jedan aparat u kući kad kruh lako ispečem u pećnici, ali nije baš tako. Uglavnom kruh napravi mm tako da je meni lakše. Ima jedan nedostatak taj pekač, a to je da jedem više kruha, mislim da oboje jedemo više, a to nikako nije dobro... user posted image Uglavnom, baš smo zadovoljni i vidjet ćemo do kad će nas držat da ga intezivno koristimo.

_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pekač kruha
25.3.2013 7:21:04   
ruwenzor
Mi smo ga dobili za godišnjicu i obožavam ga, na početku smo ga više koristili, sad samo 1-2x tjedno za kruh  (ali više nam ni ne treba) i jednom tjedno za tijesto za pizzu, a povremeno radim neko tijesto pa oblikujem peciva koja se dopeku u pečnici.
Od kad ga imamo sam možda 2-3x kupila kruh jer smo se prekasno sjetili da bi jeli i taj iz dućana/pekare mi uopće više nije fini, sladak je i prazan

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pekač kruha
10.6.2013 20:44:46   
FIGICA FIFINANKICA
baš bi ga voljela imati

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pekač kruha
11.9.2020 9:58:52   
Bebasita
ajme najbolji izum ikada, mi imamo neki fensi šmensi od tefala i stalno ga koristimo jer imamo veliku familiju pa se jede puno kruha. skrati vrijeme i muke, a dobije se fina mirišljava štruca user posted image čak sm onedavno kumovima kupili i oduševjeni su. prvo smo milili kupiti u elipsu ali smo slučajno naletili na jeftinije opcije. stvarno se za malo para daju kupiti super stvari, tako da toplo preporučam svima koji vole kruh user posted image https://www.nabava.net/pekaci-kruha

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!