|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Cure iz Zagreba pomoć - Bioflex
26.1.2015 12:57:19   
noemaa
Cure iz Zagreba, možete li mi samo reći znate li za tvrtku Bioflex iz Zg? Kupula bih preko interneta madrace za dijete pa bih željela potvrditi njihovo poslovanje prije nego uplatim novac nepoznatima. :) Hvaaaal!

< Poruku je uredio Ninaa -- 15.2.2015 18:08:33 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: cure iz zg-a pomoć - bioflex
26.1.2015 13:42:24   
Snjeguljica_83
Išla sam na njihovu stranicu, djeluje ok i sugurno.

Kad sam naručivala nešto za bebu s neta, platila sam pouzećem. Zar ti nije to bolje i sigurnije? Zapravo, tako si jedino sigurna.user posted image user posted image

p.s. nisam iz Zg user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: cure iz zg-a pomoć - bioflex
26.1.2015 15:09:02   
noemaa
pa da, i ja uvijek plaćam pouzećem, isključivo pouzećem. ali mi oni kažu da je kod njih takva procedura. zato mi je malo blp, mada i meni djeluje ok. stranica, no ipak bih voljela potvrditi user posted image od nekog na licu mjesta...

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!