|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Muz me udara,ja sam trudna
23.10.2015 23:55:55   
lana.no
Pozdrav drage moje zene.Naime udala sam se prije god i pol dana i dosla sam da zivim u Norvesku kod svoj supruga.On radi,ima svoj zovot ovdje-super.Ja sam pokusavala naci posao,medjutim nista.Nemam ovdje nikoga,po cijeli dan sam sama kuci.U medjuvremenu zatrudnim i dobit cu malu kcerkicu za mjesec i pol.Moj problem je slijedeci:agresivnost mog muza.Svadja je svakako normalna u braki,medjutim on ne zna se svadjati nego samo silu primjenjuje.Veceras smo se evo npr.posvadjali jer sam ga ja lijepo zamolila da vikend provedemo zajedno,da vi on uprkos tome ipak se dogovorio sa prijateljima da izadje.Svadjali smo se,ja sam vec vidjela nna njemu da je pobjesnio i onda me bacio bukvalno na pod i nogom stao mi na prsa.Ja sam se sva tresla..prisao mi je,unio mi se u facu i pljunuo mi u usta.Pri tome mi govoreci kako je on lose izabrao,kud se ozenio itd..Prosli put isto tako pri svadji me je udario od zid i tako jako me stisnuo za vilicu da sam ujutro se ustala sva natecena u modricama..Cupanje za kosu,lomljenje ruke...Svaki put predjem preko toga.Sama se nekako nosim s tim,niko nema ni pojma kako mi je...trudna sam,a sami Bog mene i moje malo pile spasi svaki put.Naravno da sam razmisljala o razvodu,al ne radim,nemam posla,bojim se da cu ostati bez djeteta.On mnogo zaradjuje,arhitekta je..Uzasno me ovo sve boli i razocaralo me..Nekako se potrudim pa zaboravim na situaciju,al opet svadja i desi se isto.Bojim se za sebe i za svoje malo pile :( Kakav je to muz?otac?Molim vas dajte mi neki savjet ...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Muz me udara,ja sam trudna
24.10.2015 8:00:58   
noemaa
. Imas negdje nekog prijatelja ili rodbinu? Mozes li ikako sakupit za kartu pa se vratit svojima? A postoje i sigurne kuce, barem u hrvatskoj. Mislim da nemas sta trazit ni dan kod takvog nasilnika. Sad udara tebe, kasnije ce i tvoje dijete...

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu lana.no)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Muz me udara,ja sam trudna
24.10.2015 11:01:13   
hipo
Joj, grozno. Ali on se nece popravit i situacija moze bit gora, a sigurna sam da ne zelis odgajat djete pored takvog oca.
Nadji nacin da zbrises od njega. Iako radi, a ti ne, nema tog suda koji ce mu dat bebu ako te tuce.
Sigurna sam da ako kod nas postoje sigurne kuce gore na sjeveru to jos bolje funkcionira.
Raspitaj se, sretno!


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Muz me udara,ja sam trudna
24.10.2015 19:36:29   
mutilica
To nije Hrvatska pa se ne trebas bojati!! Dok je na poslu odes do najblize policijske postaje oni ce te uputiti u sigurnu kucu(cak mogu njega na tvoj zahtjev izbaciti iz stana a ti ostati u njemu) a on ce dobiti zabranu prilaska tebi i sto se tice novaca ne moras se bojati odmah ce te morati poceti financirati(davati ti jednu vrstu alimentacije) jer ne radis a tako i nastaviti kada rodis!
Stvarno se ne trebas bojati,ta drzava ce se pobrinuti za tebe i dijete u svakom smislu a ako strahujes da ces morati otici od tamo ne boj se,tvoje dijete ce imati njihovo drzavljanstvo a samim tim i ti jer si mu majka i to sve do djetetove punoljetnosti!

Sretno!

< Poruku je uredio mutilica -- 24.10.2015 19:39:10 >


_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Muz me udara,ja sam trudna
1.11.2015 19:38:11   
girlpower
Ajme kako grozna situacija..dobro su te cure savjetovale..bjezi glavom bez obzira !! To sto prozivljavas strasno je :(

_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Muz me udara,ja sam trudna
5.11.2015 23:06:14   
sloboda11
Zapamti, ti si gospodar svog zivota.
On nije.
Kako si ga odabrala, tako ga mozes izabrati i ostaviti.
Nadalje, sigurna kuca cesto samo produzuje patnje, jer tamo podrzavaju da se osjecas kao zrtva.
A ti ne moras biti zrtva.
Mozes otici nazad u Hrvatsku, nema veze sto si trudna.
On nek prizna dijete. Ali ti zato ne moras biti s njim.
Nadalje, ako sudjelujes u tom vlastitom nasilju tj.trpljenja nasilja, znaci da si sudionik.

Ako ne zelis biti sudionik, ucini kako su cure napisale. Bjezi glavom bez obzira.

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Muz me udara,ja sam trudna
12.11.2015 7:52:15   
lukinamama
U potpunosti se slažem sa mutilicom i njenim komentarom. Sve su cure dobro napisale, čim on ode iz kuće, ti isto! Kako tebe dovodi u životnu opasnost tako će i tvoje (ne govorim vaše jer on očito ne želi to dijete samim time što je rekao da je pogrešno izabrao, pa nema pravo ni da polaže ikakvo pravo na njega), znači TVOJE dijete dovesti u životnu opasnost. Nije tebe mater rodila da bi se na tebi budala iživljavala. Poslušaj cure, budi hrabra radi sebe i svoje curice i izađi iz te kuće. Puno sreće vam želim :*

(Odgovor članu sloboda11)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Muz me udara,ja sam trudna
25.12.2015 16:08:04   
CHANTAL
Bjezi cim prije.Uzmi novca koliko imas,dokumente,nesto robe i BJEZI!To sto prezivljavas je strasno.a tek kad rodis?ne zelim ni pomislit kak ce ti biti!jednom ce i dijete udarit.Vrati se pa makar i u hrvatsku.

(Odgovor članu lukinamama)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!