|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Miomi na maternici nakon spontanog
26.4.2013 18:32:51   
lenka gk
Drage moje, ova godina za mene baš nije sretna godina!!!!
Nakon što sam izgubila svog anđelića u 20 tom tjednu zbog upale posteljice.......nakon čega se još nisam oporavila...

Eto neki dan bila na prvom pregledu nakon spontanog i otkrivena su mi 3 mioma na maternici??!!!!!
Znala sam za jedan, jer njega nosim već 10-tak godina i nije mi predstavljao nikakve probleme. Ali sad je nakon svega ovoga slijedio šok, nastala su još 2 nova, sad su tri: jedan od 2 cm, jedan od 3 cm i jedan od 6cm??????
Ginekolog mi kaže da za sa ne bi radio nikakvu paniku, da se vidimo za 2 mjeseca pa ćemo ih ponovno mjerit da vidimo da li je bilo kakvih promjena na njima. Ali ja sam u šoku???!!!!!
Jos sam šok mi je bio što sam izgubila anđelića i preporuka je da sad treba proći 6 mjeseci da se maternica oporavi i onda napravit sve kontrole i tek onda krenut na novu trudnoću....i tako sam si ja posložila sve kockice u glavi i rekla, proći će i tih 6 mjeseci i onda krećemo u akciju.
Sad me ovo vratilo 3 koraka natrag! Šta sad? Miomi su tu! Trudnoća moguća, ali rizićna, ali bila bi i rizićna bez njih?????
Šta ako narastu u slijedeća 2 mjeseca????

Ima li netko od vas iskustva s miomima i šta da radim ipak imam 33 godine, vrijeme teče, želim novu trudnoču, novu bebu...
Šta s tim miomima???? Molim vas vaša iskustva!!!!!!!!!

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Miomi na maternici nakon spontanog
26.4.2013 23:00:53   
seraphyme
možda su ti malo poludili poslije trudnoće, hoće to tako ponekad. moraš sačekati jer se nekad povuku

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu lenka gk)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Miomi na maternici nakon spontanog
18.5.2013 11:35:41   
kisica
Žao mi je zbog gubitka..ali mogu ti reći da je svaka trudnoća rizična na neki način, sa miomima ili bez njih.
Na žalost nitko nam nemože reći da će sve biti u redu cijeli vrijeme user posted image

Miome nikada nisam imala, ali iskreno se nadam da će se to riješiti i da ćeš ugledati opet +

(Odgovor članu lenka gk)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Miomi na maternici nakon spontanog
31.10.2013 15:19:41   
nadanje
Draga Lenka, proslo je vec neko vrijeme od kad si se javila pa bi te molila da mi kazes kakvo je stanje sad? Sta je sa miomima?
Ja sam takodje imala missed ab. i imam miom koji je dosta porastao u trudnoci. Trebam na op za 2 mjeseca. Nakon toga cu pokusati sa novom trudnocom pa sta bude.

(Odgovor članu lenka gk)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Miomi na maternici nakon spontanog
13.6.2014 17:26:44   
lenka gk
Drage moje,
Nisam se javljala neko vrijeme, bila sam prilično "zaposlena" user posted image

Eto da vam se pohvalim, nakon 10 mjeseci truda, uz moje miome i mm-ov loš nalaz spermiograma, napokon smo ugledali + user posted image user posted image user posted image i eto nas sada u 8 tjednu.
Eto bila sam kod nekoliko ginekologa, moji miomi su i dalje jednake veličine, što je super, bitno je da ne rastu. Trudnoća je uspjela jer se moji miomi nalaze na "dobrom" mjestu, tj. ne smetaju. Naravno cijelu trudnoću će ih trebati pratiti jer zbog hormona i oni mogu početi rasti.

Od prvog dana sam na komplikacijama, što zbog mioma, a najviše zbog kasnog spontanog. Eto više manje mirujem, radim ono što je potrebno, bez nekih naprezanja, uživam.

Nadam se da ćemo ovaj puta imati više sreće!!!!


(Odgovor članu nadanje)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!