|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kad kažeš NE.
11.9.2007 23:48:56   
metuljćića
Zanima me što napravite kad djetetu kažete ne ili ovo nesmiješ.

Kad mu to ponovite već nekoliko puta a on vas uopšte ne sluša i se pravi kao da ne čuje.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kad kažeš NE.
24.9.2007 20:56:00   
Mačka
onda mu uzmem nešto što voli, ili nema crtanke, nema,....

(Odgovor članu metuljćića)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kad kažeš NE.
27.9.2007 22:13:29   
Tata
Kad malome mama kaže ne mali pokrije oči rukama i pravi se da ga nema. Kad mu ja kažem strogo ne onda me gleda i  pravi se da pokušava ali nije siguran da smije. Za to vrijeme mu odvučem pažnju.

(Odgovor članu Mačka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kad kažeš NE.
15.12.2007 22:41:28   
Tata
U zadnje vrijeme me ne sljivi 5% posto. O.K. poslusa me jedno 5%. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

(Odgovor članu Tata)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kad kažeš NE.
15.1.2008 11:17:22   
božica
Moram se nadovezati za ovo NE.ako im kažemo NE onda moramo stvarno stajati iza toga Ne i tako misliti. jer ti mali mudrijaši vole red isto kao i mi..user posted image user posted image lijepi pozdrav!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Odgovor članu Tata)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kad kažeš NE.
13.6.2008 19:56:22   
dadls
U pravu si!

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!