|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   juliana,djevojčica s novim licem
5.3.2010 8:51:00   
danery
http://www.youtube.com/watch?v=qP7hq4unnSU

jeste možda gledale ovu emisiju? meni je bilo nevjerojatno...što ljudska bića sve prežive...
Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
5.3.2010 9:17:52   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu danery)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: juliana,djevojčica s novim licem
5.3.2010 9:19:53   
m600
tužnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja to ne mogu ni gledati..samo se deprimirauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: juliana,djevojčica s novim licem
5.3.2010 9:23:10   
danery
genetski...javlja se na 1 od 10 000 slučajeva kako skužih...roditelji su znali prije rođenja da će curica imati poteškoća,ali nisu znali kakve će biti... u 5 godina prošla je 29 operacija lica...



(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
5.3.2010 9:27:44   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu danery)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: juliana,djevojčica s novim licem
5.3.2010 9:39:42   
danery
nije mentalna...zanimljivo,taj poremećaj zahvaća samo lice-ova je djevojčica iznimno težak slučaj,ali mentalne sposobnosti su joj jednake bilo kojem zdravom djetetu...

juliana ide u vrtić po prilagođenom programu (samo zbog njene smanjene mogućnost verbalne komunikacije),služi se znakovnim jezikom ali i ide na vježbe govora kod logopeda...



(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: juliana,djevojčica s novim licem
5.3.2010 9:48:38   
mamice
gledala sam sada i user posted image grozno je vidjeti tako nesto. i onaj osjecaj da te ne prihvacaju i cudno gledaju radi te derformacije. uzzzzas

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: juliana,djevojčica s novim licem
5.3.2010 9:58:10   
danery
nažalost dovoljno je biti samo malo drukčiji od drugih i eto problema...ne treba čovjeku niti vidljiva fizička razlika da bi ga drugi izdvajali...

moj tata radi godinama sa djecom s posebnim potrebama,a i moj brat od rođenja ne može hodati...tako da sam se dosada zaista svega nagledala...

svaka čast roditeljima koji se odluče na takav život...no mene zanima je li to uopće život u pravom smislu...zvuči grozno ali tako mislim...

što vi cure mislite o tome?

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: juliana,djevojčica s novim licem
5.3.2010 10:19:34   
marija0
strašno.....user posted image ja stvarno neznam što bi napravila da saznam da će mi dijete biti bolesno...koliko god nisam za pobačaj nisam ni za to da se dijete muči jer smatram da nije zaslužilo takav život, tako malo i bespomoćno ..... to je strašno teška odluka i stvarno neznam šta bi napravila....

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: juliana,djevojčica s novim licem
5.3.2010 10:27:06   
zaba
život zna biti jako okrutan prema najslabijima,ali ja se nadam da će moderna medicina,plastična kirurgija,estetska kirurgija dati sve od sebe da joj se pomogne max.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: juliana,djevojčica s novim licem
5.3.2010 10:31:55   
osobno
a Bože mili, jadni roditelji i dite.
Jasno mi je da je medicina uznapredovala i da se čuda događaju, ali ponekad mislim da prirodna selekcija ipak nije tako loša stvar...(nažalost)

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: juliana,djevojčica s novim licem
5.3.2010 10:37:27   
danery
e da...dok ne dođeš u takvu situaciju ne znaš...alkad se dogodi onda nema puno razmišljanja...ni ja nisam mogla zamisliti tako nešto a dogodilo mi se...

život ide dalje...

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: juliana,djevojčica s novim licem
5.3.2010 10:43:28   
marija0
znam danery jer su meni u prvoj trudnoći rekli da nešto nije u redu....nisam znala šta da mislim ali sam nakon mjesec dana imala spontani, iako sam mislila da je bolje tako ipak sam plakala...i dan danas plačem kad se toga sjetim i predbacujem si....
znam da je teško odlučiti što učiniti ali vjerujem da nijedna odluka nije pametna- ako rodiš cijeli život gledaš dijete kako pati a i sebe, a ako pobaciš onda se opet cijeli život kaješ

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: juliana,djevojčica s novim licem
5.3.2010 10:48:05   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: danery


svaka čast roditeljima koji se odluče na takav život...no mene zanima je li to uopće život u pravom smislu...zvuči grozno ali tako mislim...

što vi cure mislite o tome?


slažem se da je jako teško i roditeljima a i malenoj curiiciiiiiiii
nadam se da će ipak uspijeti da joj naprave lice.

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: juliana,djevojčica s novim licem
5.3.2010 10:53:25   
BUMBIKA
Ja baš sinoć to gledala,prestrašnouser posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: juliana,djevojčica s novim licem
5.3.2010 10:53:49   
osobno
pisala sam jednom o tome...ali ipak ću ponovit...kad je moj brat kao do tada savršeno zdrava beba dobio penicilin i zbog neodgovornosti liječnice doživio alergijsku reakciju i teško oštećenje moždane ovojnice, ostao je priključen na aparate i mami su rekli da može tako poživit godinama, ali da će ostati teško retardiran, ona je odlučila da ga isključe s aparata..ne mogu zamislit kako joj je bolno bilo to učinit, ali ipak jest, jer vjeruje da mu je bolje tu di jest sada nego biti zarobljen u životu koji nije život...

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: juliana,djevojčica s novim licem
5.3.2010 10:56:45   
ZVRK
osobno mislim da je tvojoj mami to bila najteža odluka u životuuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: juliana,djevojčica s novim licem
5.3.2010 11:00:24   
marija0
da osobno sjećam seuser posted image   i slažem se sa tobom 

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: juliana,djevojčica s novim licem
5.3.2010 11:05:39   
danery
poslala sam ti pp marija

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: juliana,djevojčica s novim licem
5.3.2010 11:12:00   
Domy
ajme bolje da ovo nisam gledalauser posted image user posted image user posted image user posted image srce me boli..

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: juliana,djevojčica s novim licem
5.3.2010 11:35:59   
Domy
moj najstariji sin kad se rodio nakon par dana primjetili su da mu je mimika lica umrtvljena..on je jedini u HR s tim..nemože se smijat ,nemože skroz zatvorit usta a ni oči ..mislili su da neče dobro ni govorit..al sam ja sa njim puno radila pa sad fino govori...na njemu nečete primjetiti da ima tih poteškoča..jedino mu se primjeti da mu ja bradica nešto uvučena..Prije jedno 2 god smo ja i moj muž gledali na tv isti slučaj kao kod mog sina ,radi se o jednoj maloj al nije odavde kojoj su napravili operaciju i sad se može smijati al taj osmjeh mi izgleda više umjetni..Al operacija je skupa kao sami vrag..Moj sin sad če 18 god....i mogu reči da se dobro nosi sa svojom poteškočom.bilo je malih krizica al uspjeli smo sve to savladat.mislili smo da če se izolirat od društa al baš suprotno..Al kad vidim kakova se djeca danas rađaju..srce me boli zbog toga..

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: juliana,djevojčica s novim licem
5.3.2010 11:36:00   
osobno

IZVORNA PORUKA: ZVRK

osobno mislim da je tvojoj mami to bila najteža odluka u životuuser posted image


ja znam da je, jer sam imala susjede koji su imali dite s istim problemom...i uvik smo ga se plašili kad smo bili dica, a on bi sta na balkonu i ispušta užasne zvukove(sad mislim da se samo htio igrat s nama)...user posted image
mogu samo zamisljat kakav je život bio njegovim roditeljima...a živio je do svoje tridesete...

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: juliana,djevojčica s novim licem
5.3.2010 11:38:43   
ZVRK
težak je to život



_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: juliana,djevojčica s novim licem
5.3.2010 11:43:34   
Bebys
cujete..ovo sam gledala na tv ovdje vec ima jako dugo...ima i mnogi drugi strasno teski slucajevi kao ona curica s dvije glave...jedno tijelo a dvije glave i ustvari dvije raslicite osobe se sluze jednim tijelom ma uzasno....svasta sam gledala...i znam da je uzasno tesko roditeljima...ali meni je najgora stvar KADA RODITELJI UMRU...kako strasno znaju postupati s takovim ljudima po domovima...dusa mi se kida kada to vidim...i neznam sta da kazem...zivotinja od ljudi ima jako puno koji nemaju srca za nikoga...tako da tesko takovoj djeci kada roditelji umru...user posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: juliana,djevojčica s novim licem
5.3.2010 11:46:18   
Bebys
takodjer u osijeku 20 godina sam gledala susjedu svoju koja je zivot provela na balkonu...predivno bice ali takav invalid da se nemoze maknuti...mama joj stara vise nista ne moze...i zena umire od bola jer je strah kada umre tko ce se za nju brinuti kao ona...nitko...naravno...neki dom i pitaj boga kako ce s njom postupati...ma to su SVETCI...koji trpe za ostale....to su strasno jadni i nesretni ljudi...koji imaju ljubav veliku svojih roditelji...ali sta i kako kad njih vise nema...bilo je isto ovdje na tv...kazne za sestre medicinske koje rade s takvima svasta su radile po domovima...i to samo ako ih netko vidi i prijavi...nazalost...user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!