|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Začepljen nosić - zašto toliko dugo traje?
15.5.2011 16:20:43   
Njofra
Već mjesec dana ima kako hrče po noći. Sve mu slinica ide iz usta. Neispavan i nervozan po danu i on i mi jer spava s nama u krevetu, mislim, i da ne spava opet bi se ja budila barem i kontrolirala. Začepljen nosić stvarno mjesec dana pitam se pa do kada. Evo, danas je topal i čini mi se da je dobio temp. zaspao je a inaće rijetko spava po danu. Kapala sam mu Operilom 4 dana po dva puta, dakle, ujutro i navečer, i danas sam prestala jer smo se mm i ja dogovorili da mu probam sljezom kapati pa sam napravila taj pripravak, nadam se da ću mu pomoći da prodiše kak treba. Jučer mu je krenulo malo zelenog sekreta na nosić al ništa preveć, sinoć je povratio čini mi se šlajm ma ni sama ne znam više kaj. Ziher dva tjedna ga prije spavanja namažem Dr. Theisovim balzamom mucoplantom.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Začepljen nosić - zašto toliko dugo traje?
15.5.2011 16:32:32   
mišica 666
možda je nekakva alergija na cvjetanje 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Začepljen nosić - zašto toliko dugo traje?
15.5.2011 20:28:33   
lavica81
da mogla bi biti alergija nekauser posted image user posted image user posted image

stvarno ne znam draga ali barem kod nas u Du ima sto viroza, svi nešto šmrću i kišu, moram priznat da mi to nije baš normalno za ovo doba godine

_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Začepljen nosić - zašto toliko dugo traje?
15.5.2011 22:55:08   
natalijax
miško maliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Začepljen nosić - zašto toliko dugo traje?
16.5.2011 14:38:59   
Njofra
Danas smo bili kod pedijatrice i uzela mu je bris grla i nosića. Sutra nalazi.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Začepljen nosić - zašto toliko dugo traje?
16.5.2011 16:39:15   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Začepljen nosić - zašto toliko dugo traje?
19.5.2011 11:33:57   
Njofra
Hvala.
Dobili nalaze. Mali ima bakteriju i u grlu i u nosiću. Dobio je antibiotik. Danas već lakše diše kroz nosić. Napokon olakšanje.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!