|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gimnastika za predškolce u Rijeci
26.9.2011 15:14:24   
anaxx
Zanima me jel ima tko iskustva s Gimnastičkim klubom RI?

vidjela sam na netu da upisuju tokom cijele godine i da imaju program za 3 do 6 godina, neka gimnastička igraonica... zna netko nešto o tome?

moram G nekamo upisati, da se preko zime ispuca, a i svi mi kažu da je motorički jako napredan neka ga nekamo upišem, po meni u obzir dolazi samo gimnastika ili plivanje, to su mi sportovi gdje se može lijepo razvijati, nekako ne bi da trči za loptom... to može i doma po dvorištu...user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 26.9.2011 15:15:16 >


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Gimnastika za predškolce u Rijeci
26.9.2011 16:31:54   
sina
ne znam kad nisam ni blizu,znam samo da mi se sviđa tvoje razmišljanje :))

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Gimnastika za predškolce u Rijeci
27.9.2011 8:58:44   
anaxx
evo danas u 18 h idemo pogledati i popričati s trenerom u Gimnastički klub Rijeka... ovako mali imaju "treninge" utorkom i petkom od 18 do 19 h, trče, skaču, preskaču, vježbaju... vidjeti ćemo pa vam javim...user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Gimnastika za predškolce u Rijeci
28.9.2011 18:38:45   
dami
Misli da je to ok. Nije samo da dijeca trče ,skaču...kao i doma.Mislim da se ipak uče disciplini. Svi rade zajedno, nema odstupanja. Trener je glavni i njega se sluša...
Uče se timskom radu.



_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Gimnastika za predškolce u Rijeci
24.1.2012 9:07:13   
fiumanka
Bili smo na gimnastici; treninzi su pon i čet od 17 do 18h, mjesečna članarina 200 kn. Odličan izbor za malu dječicu punu energije sa jednim malim propustom što se tiče moje kćeri.... brzo joj je dosadilo jer svaki dan vježbaju iste vježbe i prolaze isti poligon što je mojem zvrku brzo dosadilo :( Inače sve 5; treneri profesionalni i strpljivi sa dječicom, vježbe zanimljive i sve u svemu preporučujem!

_____________________________

Mamina prosinacka zvijezdica,2008.god

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!