|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ovulacija
15.4.2010 10:54:24   
ninolina
E ovako mene zanima...nakon poroda s iris osjetim kad su mi plodnio dani...znači probadanje u trbuhu i to je bilo točno oko 15-18 svaki mjesec...e sad kako mi je ovaj mjesec kasnila i dobila sam ju tek 8...mene danas poboljeva ko da su mi plodni dani...nikad nisam to previše pratila ali kako nam je sad 4 mj kako se beba nije primila počela sam se držati nekako tih plodnih dana...dali mogu biti tako rano tj odmah nakon menstruacije (iako sam prije imala plodne pod menstruacijom) to sada nije bilo tako...kako odrediti pravilno plodne dane s tim da mi ciklus nije bio redovit

< Poruku je uredio mariola -- 17.4.2010 0:27:36 >


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ovulacija
15.4.2010 10:58:06   
lidac0605
mogli bi biti,pogotovo sad kad ti se poremetilo...niš,Nina a vi se lijepo štancajte od-do pa bute nekaj i pogodili user posted image user posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ovulacija
15.4.2010 10:59:18   
ninolina
mogli bi biti,pogotovo sad kad ti se poremetilo...niš,Nina a vi se lijepo štancajte od-do pa bute nekaj i pogodili

jel dauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ovulacija
15.4.2010 11:01:36   
lidac0605
to ti je po mome najsigurnija metoda user posted image user posted image user posted image ...tak sam svaki put ostala trudna u roku 2 mj user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ovulacija
15.4.2010 11:02:49   
ninolina
ma ja od prve sa troje njih a ivu radili dugoooo...nikako da se uhvati evo i sad opetuser posted image
valjda psiha radi svoje...ja bi odma da sam trudna, da rodim ma sve u istom danuuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ovulacija
15.4.2010 11:04:43   
lidac0605
user posted image user posted image user posted image ...znači onda bu i sad još jedna cura...Nino,mozak na pašu i na posel user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
15.4.2010 11:05:20   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ovulacija
15.4.2010 11:05:42   
danery
nina,ja sam mm pritegla samo 2 mj otprilike u vrijeme ov.,i eto ga,nama je uspjelo...nakon 2 godine njegove panike user posted image user posted image user posted image
a slažem se sa lidač,tek bi sada kad ti se pomiješalo moglo biti dobro za isprobavanje user posted image
pa eto,vi navalite user posted image user posted image i sretno sa user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ovulacija
15.4.2010 11:05:49   
ninolina
e do sad sam si htjela dečka a sad sam luda za jednom curkom...ma samo nek se primi lako za to kaj budeuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: ovulacija
15.4.2010 11:06:59   
ninolina
a čujte ovaj moj se nebi žalio na nekoliko puta dnevno...a ja jedva čekam večer da legnem...he he user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: ovulacija
15.4.2010 11:08:37   
danery
hahaha,joj moram se smijati...
moj se jadan ne bi žalio ni na jedan put u ovih 9 mjeseci,al ne da doc user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: ovulacija
15.4.2010 11:09:44   
ninolina
a tetice kad se bebo rodi i kad krenete u akciju brzo će i druga bebauser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: ovulacija
15.4.2010 11:13:21   
njanja
ninolina, imaš nekih trakica u apoteci za utvrđivanje ovulacije, to mi je kolege žena koristila.... nego, kako je meni promaklo da idete na 5. anđela???

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: ovulacija
15.4.2010 11:14:49   
ninolina
he he njanja vidiš....muku mučimo ha ha...a vidjet čemo još ovaj mjesec ako nejde onda ću ih uzeti...ima u svakoj ljekarni ili moram naručiti???

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: ovulacija
15.4.2010 11:17:36   
njanja
kaže kolega da nema u svakoj ljekarni....kažu da to ima kratki rok trajanja pa ne naručuju previše zaliha.....zovi malo ljekarne, ako treba u Ri, mogu ti ja saznati za Ri pa ako ne nađeš ti kupim i pošaljem?

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: ovulacija
15.4.2010 11:18:54   
ninolina
e hvala ti ako neće biti ovdje zovem te...user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: ovulacija
15.4.2010 12:44:50   
ZVRK
draga i meni zna biti zadnjih par mjeseci da osjetim kada su plodni dani jer imam''poktrete'' u maternici.
pisala negdje temu o tome i od onda sdam odgonetnula da je to to!
uživajte u radu user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: ovulacija
15.4.2010 14:20:57   
leilany
nina probaj potrazit u "PABLO" ljekarnama...oni imaju skoro pa sve....

kaj se tice same teme...nemam pojma....user posted image
samo se nadam da bu se primila jednauser posted image uskorouser posted image i da bus sretnauser posted image ....

i da...moram se slozit sa curkama....

malo henky penky...hopa cupa vas 2 skupa.....user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: ovulacija
15.4.2010 14:24:34   
mala pcelica
i meni se to znalo par puta desiti da vec 3-4 dana nakon menge imam ovulaciju,samo sto su ti kod mene bolovi užasni toliko da mi koči nogu,ovisi koji je jajnik u pitanju tu nogu mi ukoci ,boli dva dana ludjački ....

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: ovulacija
15.4.2010 22:41:31   
Ninaa
Hej ja sam trakice naručila iz canade to ti je najjeftinije i zapravo mi ovulacija bila još prije 2 dana a dobila mengu jučer, tak da i kod mene teorija o plodnim danima u sredini ciklusa pada u vodu. Ak ti treba za prvu ruku javi pa ću ti poslati.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: ovulacija
16.4.2010 9:29:19   
Točkica28
ja sam navodno zatrudnila već na 11 dan, tako da je sve moguće... i ja kao i ti imam neredovite menge tako da... recept su ti curke već rekle user posted image
drzim figeuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: ovulacija
16.4.2010 10:10:29   
Tsmee
Ako išta pomaže, meni je kad sam bila na klomifenu doktor dao "raspored" odnosa. Kako on kaže, ne smije biti prečesto da se i kod muškarca stigne sve regenerirati, a opet dovoljno česti da ne fulaš ovulaciju. Tako je on meni rekao da odnosi trebaju biti svaka 2 dana počevši od 10. dana ciklusa, završno s 20. danom.
Dok sam bila na klomifenu nije pomoglo zbog začepljenih jajovoda pa sam zatrudnila kad smo to riješili.
A sad kad smo krenuli na drugo, ja sam opet "uhvatila" raspored i uspjelo je odmah prvi mjesec.

Možda da preobate tako? Malo jest glupo kad si tempiran, ali navikneš se, opustiš i uživaš user posted image

Držim fige user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Ovulacija
16.4.2010 10:13:35   
Tsmee
Zaboravila napisati - prvi put mi je ovulacija bila cca 11. ili 12. dan, a sad tek 20. dan tak da mislim da je sasvim moguće...

< Poruku je uredio mariola -- 17.4.2010 0:28:38 >


_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Ovulacija
19.4.2010 13:02:42   
bembo
Ninolina - Koristila sam LH testove i meni su pomogli u određivanju ovulacije, koja isto nije sredini ciklusa. Testovi su kod nas jako skupi, pa si pogledaj na stranim stranicama, pogledaj na www . saveontests. com (ne znam slijemo li stavljati linkove pa sam napisala odvojeno). Vidjela sam da ima tih testova i na njuskalu pa probaj tamopogledati. puno su jeftiniji nego u ljekarni. Najbolje mogu odrediti kada ovuliram po cerikalnoj sluzi (iako je nemam baš peviše, ali skoro pa dovoljno). A za O nema pravila, izgleda da je sve moguće.... Sretno!

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Ovulacija
21.4.2010 14:09:39   
bembo
Mislim da sam pisala i na nekoj drugoj temi, ali ponovit ću i ovdje. Iako imam školske cikluse (cca 28 dana) meni O nikako nije školska, tj. dosta je kasno u ciklusu. Lutealna faza mi je oko 10-11 dana. Pošto mi je cervikalna sluz nekako oskudna nije mi baš potpuno mjerilo nego više okvirno. Npr. ovaj mjesec, točnije u nedjelju sluz mi je baš bila jako bistra i rastezljiva i po njoj sam mogla pretpostaviti da mi je O taj ili idući dan. U ponedjeljak sam išla na uzv i kaže mi gin da imam predovulacijski folikul veličine 20 mm i da još nisam ovulirala, a recimo sluz mi se totalno smanjila. E sad, nije mi rekla kada ću ovulirati ali pretpostavljam, da sam jučer ili ću možda danas. Tako da smo jaaako aktivniuser posted image
Čini mi se da za O totalno nema pravila i da je najsigurnije hopsati svaka 2-3 dana pa će se jednom i potrefiti!

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!