|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   alergija
11.4.2010 11:08:56   
ROZI
Bok cure,nije me bilo stvarno dugo,evo sada se javljam ako mi možete dati neki savjet!
Mate ima 9 mjeseci i prije dva tjedna je dobio neki osip po licu,išla sam kod doktorice,rekla je da nije ništa,da je nešto da bi bilo i po tijelu,danas sam vidjela da ima malo na stomaku i leđima,dali je netko imao ovakvu situaciju i kako ste rješili to.hvala

_____________________________

Dragi moji anđeli!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: alergija
11.4.2010 11:22:17   
ket
dariss često ima osip po licu...ali ne po tijelu i ako su prištići sitni onako crvenkasto-(ne znam kako da opišemuser posted image ) nama je dr rekla da je to od hrane....reakcija na neku namirnicu....iako može biti i od vjetra,a vlažno lice jer sline stalno...ili od zraka-suncauser posted image ...sad ga ti znajuser posted image ...ja mu mažem nevenom kad se pojavi i ne brinem se više.....

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu ROZI)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: alergija
11.4.2010 14:31:58   
ROZI
Da možda je od neke hrane,ja ga još dojim pa sada neznam,pratit ću ga pa ću vidjeti.

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: alergija
12.4.2010 11:29:53   
Bebys
IZVORNA PORUKA: ROZI

Da možda je od neke hrane,ja ga još dojim pa sada neznam,pratit ću ga pa ću vidjeti.
hoces reci DA MU NE DAJES KASICU SA 9 MJ.....jesam li ja to krivo skapirala...ili....
moguce je da je i od znoja...moja ima nekad trci trci pa koji po licu...ali jede svasta..vec ima 11 mj. i gotovo sve jede...i nije od hrane ...nego je sva znojna i mokra oko glave dok spava...pa znam da je od znoja a i slini kad nesta gura u usta...pa sam sretna da nije sva osuta..koliko slini i mokra je...
proci ce to...

(Odgovor članu ROZI)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: alergija
13.4.2010 23:02:51   
ROZI
Dojim ga,ali jede sve ostalo ali voče i mlječno,najviše voli.
osip po licu mu je prošao sa nekom kremom što mi je dala doktorica,rekla je da je to od sunca,vjetra ili tako nešto,a osip po tijelu nije bio vezan za lice jer je imao dva dana temp. i kada mu je treći dan pala temp. je dobio osip po tijelu,bila sam kod dok i rekla je da je to neka trodnevna vručica i evo danas nema ništa,tako da je sve ok user posted image !

< Poruku je uredio ROZI -- 13.4.2010 23:03:51 >


_____________________________

Dragi moji anđeli!

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: alergija
13.4.2010 23:08:29   
mala pcelica
pa da,onda je imao trodnevnu virozu pa se dobije osip poslje ...
nek je sve proslo user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu ROZI)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: alergija
13.4.2010 23:12:16   
dominik
IZVORNA PORUKA: mala pcelica

pa da,onda je imao trodnevnu virozu pa se dobije osip poslje ...
nek je sve proslo user posted image


potpisujem...najcesce bebeki od temperature dobiju osip

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: alergija
14.4.2010 22:55:26   
ROZI
sada je sve ok,hvala vam!!

_____________________________

Dragi moji anđeli!

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: alergija
14.4.2010 23:00:31   
pepeljuga
bitno da je proslouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu ROZI)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!