|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   prenatal ili???
5.11.2008 8:34:25   
sanjarica
Eh drage moje,ja sam vam hvala bogu usla u 4 mjesec tr..proslu tr sam pila prenatal od 4 mj.medjutim malo sam citala iskustva nekih trudnica koje kazu da su se jos vise udebljale od istog,jer im vitamin b otvara apetit i samo su jos vise jele.mene je strah da se jos ne udebljam jer mi je dosta kila.hm.recite mi sta ste vi pile i postoji li nesto drugo a sa toliko vitamina umjesto prenatala.???

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: prenatal ili???
5.11.2008 8:37:56   
troubled
koliko sam ja vidjela svi ti vitaminski pripravci za trudnice imaju jednake omjere....prema tome i jednako b vitamina....

ja pijem prenatal jednaki kao i prvi put...onda sam bila dobila puuuuunooooo, sad nisam....nema tu pravila user posted image

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: prenatal ili???
5.11.2008 8:46:14   
ninolina
Ja sam  se udebljala u prvoj trudnoći koma poslije je sve stvar discipline. Ne mora značiti da ćeš se udebljati ako nećeš puno papati

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: prenatal ili???
5.11.2008 8:57:23   
Florijan Jakov
Prenatal pila zadnja 2 tjedna, ni sama ne znam zašto, apetiti imala i bez "prihrane".......vjerujem dok se trudnica dobro osjeća i dok su svi nalazi uredni da nema potrebe za dodatnim preparatima.
Primjer moje prijateljice, trudna je cca 2 mjeseca, dok pije prenatal stalno joj je mučno i povraća, kad prestane sve ok...tako je napravila probu 2-3 puta i odlučila prestati piti prenatal.



_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: prenatal ili???
5.11.2008 9:34:10   
Ruža
Pila sam ga cijelu trudnoću, a pijem ga i sad. Nisam primjetila da mi se apetit od njega povećao?user posted image
Samo da mi se kosa popravila, a i sad ne opada.
Ja bi ga preporučila svima.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: prenatal ili???
5.11.2008 9:36:07   
Puli
Pila sam ga cijelu trudnoću,..... Nisam primjetila da mi se apetit od njega povećao?


potpisujem ružuuser posted image




_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: prenatal ili???
5.11.2008 9:53:27   
maslacak
Moje iskustvo s Prenatalom je ovakvo, pijem ga od 26.07.08.kao pripremu za trudnoću user posted image ispočetka mi se znalo desiti da me zasvrbe pojedini dijelovi tijela na kojima nije bilo vidljivog uboda od insekta, a osjećaj je bio takav, ali je trajalo sam dok ne počeškam taj dio, mislila sam da nisam možda alergična na neki od sastojaka, ali nisam odustajala, sada je sve normalno, poslije ručka jednu, a na težini ne dobivam i dalje isto važem.
Pošto imam kiselinsku eroziju zuba te su mi osjetljivi na kiselo, a ja baš volim kiselo, primjetila sam da s tim nemam problema više, valjda zbog vitamina!
Znala sam kad pojedem dosta npr. mandarina ili višanja, nisam mogla oprat zube, boljelo je kao žive rane, kako je vrijeme mandarina ja ih pojela brdo i mislim se kako ću sad patiti, ja perem zube ono ništa, preporodila se!
Mislim da ću doživotno koristiti nešto sl.

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: prenatal ili???
5.11.2008 10:17:06   
Tsmee
Pijem Twinlab Prenatal od 4. mjeseca trudnoće, ali samo pola doze jer sam računala da nešto valjda unesem i hranom user posted image
Apetit mi je velik i dobila sam dosta kila (14 do 33. tjedna), ali ja inače nisam baš neki ptić pa sumnjam da je tu puno zaslužan Prenatal user posted image
Drugih nuspojava nemam

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu maslacak)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: prenatal ili???
5.11.2008 10:46:55   
Indy

I ja sam pila prenatal prvih 4mj., imala sam pojačani apetit ali on je prestao kad i ostali simptomi trudnoće.

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: prenatal ili???
5.11.2008 20:55:02   
tonkica
Ja sam pila prenatal, nisam imala nikakvih nuspojava. Prestala sam ga pit nedavno, i vratila se njihovim ABC vitaminima. Naučena sam, pa se toga držim i dalje. 

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: prenatal ili???
5.11.2008 21:20:50   
lelo
Ja sam pila prenatal ali navečer prije spavanja pa nisam bila tako gladna.Kad sam ga pila po danu sve bi tamanila u frižideru.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: prenatal ili???
5.11.2008 21:23:01   
piggy
Ja sam od početka pila Pregnital i još uvijek ga pijem.user posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: prenatal ili???
7.11.2008 10:47:43   
astrid
meni je ginekolog preporucio hipp natal, vitamini u obliku tekucine. super sam zadovoljna i jako se dobro od njih osjecam. nisam se prekomjerno udebljala, ali doduse se ni ne opterecujem. slusam tijelo i bebaca, a kasnije cu na skidanje viska....user posted image

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: prenatal ili???
7.11.2008 11:11:09   
Dora04
U prvoj trudnoći sam pila prenatal od twin laba, a sada pijem centravit + omega3.

(Odgovor članu astrid)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: prenatal ili???
19.11.2008 10:55:10   
Laila
IZVORNA PORUKA: Ruža

Pila sam ga cijelu trudnoću, a pijem ga i sad. Nisam primjetila da mi se apetit od njega povećao?user posted image
Samo da mi se kosa popravila, a i sad ne opada.
Ja bi ga preporučila svima.user posted image


Jel stvarno kosa manje opada ako se pije prenatal ili je to slucajnost. (nekom da nekom ne)
Ja sam u prvoj trudnoci pila prenatal a u drugoj sam pila multivitamine i mega minerale za sportase.
Razlog; u prenatalu mi nisu bile sve potrebne doze vitamina i minerala koje u trudnoci trebam, za razliku od ovih drugih.
No kosa mi poslije prve trudnoce nije opadala, a poslije druge KOMA.
Morala sam kosu koja je bila do pol ledjauser posted image osisati na 2cm.
Sva sreca sto mo bolje stoji kratkouser posted image
No nisam to povezivala sa prenatalom, pa me zanima dali je stvarno to razlog, jer opet sam trudna, a nemam vise sta osisatiuser posted image

< Poruku je uredio Laila -- 19.11.2008 10:59:00 >


_____________________________

Rafaela- Mihael- Gabrijel* mamini mali andjeli

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: prenatal ili???
23.11.2008 0:35:47   
Snješka
ja sam kroz cijelu trudnoču i dok sam dojila pila prenatal od Natur.vel.prestale su mi mučnine jer B vitamin tome pomaže ali mislim da svaka trudnica se de udeblja određenom kilažom nevezano uz prenatal nego kako se osječa tako i papa.user posted image

(Odgovor članu Laila)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: prenatal ili???
24.11.2008 10:03:48   
ZVRK
zanima me da li je koja od vas cura koje ste pile ''nešto tipa prenatal'' u toku trudnoče promijenili firmu????npr-PREGNITAL ili.......

pitam zato jer naša apoteka zna ''štekati u nabavkama lijekova pa da znam da li se smije mijenjati firma

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Snješka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: prenatal ili???
24.11.2008 19:02:03   
ivkica
Pijem pregnital od kad planiram trudnoču.. ginekologica mi ga je preporučila jer za razliku od sličnih pripravaka ima omega 3 što je jako korisno za razvoj mozga. Meni je dobar pa ga preporučujem.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: prenatal ili???
25.11.2008 10:48:55   
Laila
Dali se pregnital kupuje u biljnim ljekarnama ili ga ima i u ovim "obicnim"?
Koja mu je cijena?


_____________________________

Rafaela- Mihael- Gabrijel* mamini mali andjeli

(Odgovor članu ivkica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: prenatal ili???
25.11.2008 10:50:03   
ZVRK
ima u ''običnim''
kod mene u buzetu košta 95kn za 2 mjeseca upotrebe

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Laila)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: prenatal ili???
25.11.2008 11:43:54   
tikica_69
Ja pijem posebno Folic i posebno B vitamin kao pripremu za trudnocu i jos Andol zbog bolje prokrvljenosti maternice user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: prenatal ili???
25.11.2008 16:51:52   
Tsmee
Smiješ mijenjati firmu... sve je to slično. A nije ko da se radi o antibioticima... Pa nekad ti se može dogodit da preskočiš, ne popiješ, nije ni to problem...
Ipak su ti vitamini samo mala pomoć prehrani, a ne terapija da bi se trebalo striktno držati jedne firme i rasporeda...

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: prenatal ili???
25.11.2008 17:01:56   
Laila
Zvrk, hvala puno na brzom odgovoru!user posted image

_____________________________

Rafaela- Mihael- Gabrijel* mamini mali andjeli

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: prenatal ili???
18.12.2008 12:30:13   
josie23
Ja sam u 2.mjesecu trudnoce.Meni je rekla dr da prenatal ima nekih metala i da nebi preporucila da pijem.Tako sad pijem Mg 300 i zasada nista drugo.Nisam anemicna, bar jos ne, al ako budem rekla dodat folacin i ako me budu kosti boljele vitamin D (kapi).Rekla da jedem malo vise spinata i cikle i to je to.Znate ja se mislim kako nasi starci nisu nista pili pa smo opet svi stigli na svijet.Mozda je bila bolja (zdravija) hrana onda, ali i sad se moze pronaci zdrava hrana ako se malo potrudis.

(Odgovor članu Laila)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: prenatal ili???
27.12.2008 14:01:22   
kitty
prvo tromjesecje sam pila folic plus.poslje toga pregnital.zadovoljna sam i jednim i drugim.na kilazu ni nisu utjecali ali mi se ten popravio i nokti ocvrsliuser posted image
preporucamuser posted image

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu josie23)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!