|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kad će se meni nakloniti sreća
12.9.2007 14:23:29   
sunce
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tako sam razočarana, jer sam uradila test i opet je bio negativan. Koliko puta sam ga več uradila i nikad da ugledam one dvije crtice!!
Jako sam razočarna, ne znam šta više da radim?
Svaki mjesec s e nadam i nadam i očekujem  i ništa! Moraču da odem da vidim šta se to zbiva sa mnom!user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Renata RR -- 13.12.2007 11:20:51 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kad će se meni nakloniti sreća
14.9.2007 22:44:17   
mrki
Moraš vjerovati, da če se i tebi jednog dana nakloniti sreča!!!Uvijek razmišljaj u pozitivnom pravcu!!
 
Moraš biti optimist!!user posted image

< Poruku je uredio Renata RR -- 13.12.2007 11:23:03 >

(Odgovor članu sunce)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kad će se meni nakloniti sreća
19.9.2007 22:43:51   
sunce
Mrki hvala ti na odgovoru i savjetu- ja uvijek pokušavam da budem pozitivna ! Pa sad nadam se da me taj problem trudnoče neče okrenuti prema negativnim mislima¨¨

< Poruku je uredio Renata RR -- 13.12.2007 11:23:23 >

(Odgovor članu mrki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kad će se meni nakloniti sreća
25.9.2007 21:36:09   
bonbona
user posted image  unce nadam se da ti se želja ubrzo ostvari da budeš user posted image dobiješ malu bebicu!

Nesmiješ misliti na slabe stvari ! I opusti se i ne razmišljaj previše o tome!!

< Poruku je uredio Renata RR -- 13.12.2007 11:23:50 >

(Odgovor članu sunce)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kad će se meni nakloniti sreća
27.9.2007 21:43:09   
sunce
teško mije stvarno, katkad se zabubuim sama u sebe i samo user posted image user posted image user posted image user posted image  i neznam šta da radim!
Ali svakim novim danom se nadam

< Poruku je uredio Renata RR -- 13.12.2007 11:24:22 >

(Odgovor članu bonbona)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kad će se meni nakloniti sreća
2.10.2007 11:55:52   
didy
samo pozitivno razmislja, procitaj moju neslavnu avanturu
http://nasatockica.blog.hr/

< Poruku je uredio Renata RR -- 13.12.2007 11:24:47 >

(Odgovor članu sunce)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kad će se meni nakloniti sreća
11.10.2007 21:49:34   
k2203985
user posted image ne budi tako tužna...znam kako ti je...prolazim to. ali...moji problemi imaju pozadinu, sa 15 godina mi je operirana ogromna cista koja mi je pojela jedan jajnik i izvađen je, menga je neredovita, bolovi su strašni, a odgovori doktora su da je to "normalno". udala sam se u 5 mjesecu i jako jako jako želim bebu, prestala sam sa hormonima i već 5 mjeseci ništa...ali kad got kupim test, osim što je negativan taj dan upravilu i dobim pa sam u duplom ku...  svi kažu da mi je još prerano da paničarim ali...kad te čopi želja nemože se protiv nje...ipak: GLAVU GORE, i svoju i od dragog user posted image pa će se već neki rezultat "rodit" user posted image SRETNO!

< Poruku je uredio Renata RR -- 13.12.2007 11:25:07 >

(Odgovor članu didy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kad će se meni nakloniti sreća
24.10.2007 15:37:34   
mojamura
ja doduše ne znam kako je to....ali ču ti napisati priču o paru kojeg znam.

Bili su sretni udali su se i naravno radili na tome da dobiju bebu ali nikako nikako da se vidi na testu user posted image , išli su do doktora, koji nije našao ništa organsko šta bi jim sprječavalo trudnoču. Nakon 3 godine oba dvoje su bili psihički iscrpljeni i rekli su si, ako bude bude, ako ne ne....neka bude kako Bog hoče i prestali su se sekirati. tog ljeta otišli su u vašu predivnu dalmaciju na odmor....i tamo proveli 14 fantastičnih dana, samo su se ljubili mazili i polagali pažnju jedan drugome....a nečeš vjerovati rezultat je bio njena trudnoča i poslje 9 mjeseci i zdrav momak!


< Poruku je uredio Renata RR -- 13.12.2007 11:25:25 >

(Odgovor članu sunce)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kad će se meni nakloniti sreća
24.10.2007 20:39:01   
klarinet
Samo se ljepo opust i uživaj beba će doći kad se najmanje nadaš!!!!

< Poruku je uredio Renata RR -- 13.12.2007 11:22:25 >

(Odgovor članu sunce)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kad će se meni nakloniti sreća
22.11.2007 21:30:46   
aneris
Samo se ljepo opust i uživaj beba će doći kad se najmanje nadaš!!!!
[/quote]
Čula za puno ovakvih slučajeva.... Dakle samo uživajte i opustite se! Pritisak ne pomaže!

< Poruku je uredio Renata RR -- 13.12.2007 11:21:52 >

(Odgovor članu klarinet)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kad će se meni nakloniti sreća
13.12.2007 9:08:35   
Koala
Bok cure!

Baš znam kako se čovjek osječa kad mjesec za mejsecem nije očekivanog rezultata, ali drage moje nema očajavanja, jer ja znam da za svako od nas nekdje čeka bar jedna mala sreča, ali neke moramo da preiči dalju i strmiju put.
Ja sam na user posted image čekala skoro 5 godina i sada čekam novu godinu, da upoznam tko sada raste pod mom srcu.

Evo, za sve koje še čekate user posted image user posted image user posted image user posted image

Pozdrav iz Slovenije!

< Poruku je uredio Renata RR -- 13.12.2007 11:21:30 >

(Odgovor članu aneris)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kad će se meni nakloniti sreća
4.1.2008 12:32:26   
uciteljica
Moja prijateljica (s fakulteta) od jučer je mama.
Lagala bih kad bih rekla da nisam ljubomorna, ali ta ljubomora je povezana i sa ogromnom tugom. Da je bilo sve ok ja bih isto za mjesec dana bila mama, no kako sam izgubila svoju točkicu, sad  mi preostaje samo nadati se plusiću na testu sljedeći mjesec.
Nemam odgovor samo pitanje: Kad će se meni sreća nakloniti???
Mislim da će mi srce puknut kad odem do nje u bolnicu i kad ih vidimuser posted image .

Znam da ćete mi reći da nisam normalna, ali eto morala sam to s nekim podijeliti.

(Odgovor članu Koala)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kad će se meni nakloniti sreća
4.1.2008 14:52:47   
danica
haj..nemoj biti tuznauser posted image ..i ti ces uskoro ostati trudna i imati svoju bebu vidjet ces..user posted image ..tvoja reakcija je normalna jer prozivljavas emotivno sve to i tako gledas jer se to tebi trebalo dogoditi..ali nebrini vjeruj mi uskoro ces i ti imati tu srecicu i tvoja beba ce biti vagica osijecam to..pozdrav od Danice..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kad će se meni nakloniti sreća
26.1.2008 11:15:43   
ZVRK
PREPOSTAVLJAM DA TI JE JAKO TESKO.ALI KAKO NAS STARI KAZU-STRPLJEN SPAŠEN.PUUUUUUNO SREĆE U IDUČEM POKUSAJU I DA TI DOĐUuser posted image user posted image user posted image  ++

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kad će se meni nakloniti sreća
27.1.2008 13:09:12   
tikica_69
moje sestricna treba roditi svaki dan i osjecam se bas kao uciteljica i mislim da je to normalna reakcija kod zena koje se bore sa svojim sterilitetom...ja sam istovremeno sretna zbog nje i mrzim je najvise na svijetu, ali isto tako znam i vjerujem da i mene to uskoro ceka i bez obzira sto svaki put kad dobijem user posted image ..nakon dva dana ocaja, histerije i placa, dizem se i idem dalje...zbog svoje user posted image koju cu sigurno imati, jer bog samo ceka pravi trenutak

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!