|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Božična priča..
29.12.2009 15:26:11   
Monica
Evo da se pohvalim gdje smo jučer bili
Sigurno ste čuli za Božičnu priču u blizini Čazme...Jedna obitelj je okitila veliko imanje lampicama,prekrasno je,jednostavno ne opisivo kao u bajci pa sam htijela dati prijedlog kome je to u blizini svakako neka ode pogledati a za djecu je to doživljaj...
Inače se otvara u 17h ali su otvorili i ranije ulaz,naplaćuje se 15kn za odrasle a djeca do 10god imaju slobodan ulaz..ima šator di se popije kuhano vinčekouser posted image čaj,sokići a ima i za pojesti...mi smo bili drugi koji su tamo došli i moram reći na vrijeme jer kasnije je gužva,na parkiralištu pogotovo...
Eto to će biti navodno do 6.1. pa ako želite otići na neko čarobno mjesto,na kratko pobjeći iz stvarnosti ovo je super mjesto..



_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Božična priča..
29.12.2009 15:42:46   
ejmama
Ljepo za otićiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Božična priča..
29.12.2009 15:43:34   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ejmama)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Božična priča..
29.12.2009 15:46:12   
tikica_69
Zvuci prekrasno user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Božična priča..
30.12.2009 17:21:07   
maja
Svake godine mislimo, ali nikako da smislimo user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Božična priča..
26.6.2019 7:47:39   
guycassode258
https://hotelscombined.com je meni daleko najbolja i najpreglednija stranica za rezerviranje hotela/hostela i zadnjih godinu-dvije gotovo jedino nju koristim za bukiranje. nemam apsolutno nikakvih zamjerki,naprotiv u velikom broju slučajeva hoteli bukirani na ovaj način puno su jeftiniji nego na licu mjesta,čak jeftiniji nego na ostalim sajtovima za bukiranje.
Jeftine Avio Karte - https://search.jetradar.com

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!