|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Apsurd u pravilniku o udomiteljstvu
7.6.2010 22:34:38   
tikica_69
Evo kopriam cijeli tekst i izdvajam ovu katastrofu user posted image

Primjerice, djeca ne smiju spavati u krevetima na kat, iako mnoga djeca u biološkim obiteljima imaju takve krevete.

http://dalje.com/hr-zivot/apsurd--u-krevete-na-kat-smiju-bioloska-ne-i-udomljena-djeca/308094


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Apsurd u pravilniku o udomiteljstvu
7.6.2010 22:42:06   
e_l_p_i
Nemam volje komentirati osim reći - živjela naša administracija user posted image U biti imam volje za komentare, ali me ovo toliko ljuti da mi je bolje da odmah na početku stanem jer ekran ne bi podnio bujicu mojh riječi. Žao mi je te djece i ljudi koji žele pomoći, a nikoga nije briga.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Apsurd u pravilniku o udomiteljstvu
7.6.2010 23:07:44   
mamice
To sam vec napisala. Nama je receno da nemoze se udomiti dijete ako nema svoju sobu. Nista me to ne iznenadjuje takva nam je politika i drzavauser posted image

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu e_l_p_i)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Apsurd u pravilniku o udomiteljstvu
7.6.2010 23:12:08   
novamama
ne znam.....vrte mi se misli zašto bi to netko napisao u zakonu i jedino što mi je smisleno je da je to zbog onih koji bi na taj način eventualno pokušavali 'zarađivati' na djeci pa potrpati njih 5-6 u istu sobicu...

ne znam, treba dobro to protumačiti...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Apsurd u pravilniku o udomiteljstvu
21.2.2011 17:41:28   
diba
Mogu reći da sve ovisi o timu na koje naletite, evo mi želimo čisto iz ljubavi udomiti jedno dijete s pp koje već obilazimo, imamo s njim kontakt, drugo pošto ide u školu u ZG i ne može je promijeniti bi uzimeli vikendima, ali obrada nikako da započne, nikako da se pomakne s nulte točke. Zašto, e pa to ne znam, nadam se da će se ipak pomaknuti od nule!

_____________________________

Najsretniji je onaj čovjek koji je učinio sretnim najviše ljudi!(Didro)

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Apsurd u pravilniku o udomiteljstvu
30.4.2011 17:26:48   
diba
Baš sada kada su nam prošli s posjetom vidim još veći apsurd a djeca u tim domovima nemaju bolje uvjete od nas pak zahtjevaju savršenstvo,luksuz.... i pitam se čemu sve to, zar nije najvažnija ljubav????

_____________________________

Najsretniji je onaj čovjek koji je učinio sretnim najviše ljudi!(Didro)

(Odgovor članu diba)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Apsurd u pravilniku o udomiteljstvu
30.4.2011 21:42:07   
inesica
Ma nemaju pametnijeg posla pa se bave takvim stvarima, tipa "ajmo zaje... malo narod". Joooooooooooooj, uzaaaaaas!!!!!!!1

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu diba)
Neposredna veza do poruke: 7
   The Best Packers and Movers In India
18.11.2020 13:21:41   
MovingNow
Looking for professional and licensed verified Packers and Movers at an affordable cost?

Your search ends here... Hire the most licensed and verified packers and movers at an affordable cost and save money, compare the quotes with the top 3 competitors and choose the best one!

100% Licensed & verified Transporters in India


Packers and Movers India | Licensed Transporters | Hassle-free relocation

MovingNow is the most trusted logistics platform for Packers and Movers in India, providing you with hassle-free house shifting, office relocation, and transport services.


MovingNow.in is the most reliable platform for Packers and Movers and commercial transporters in India offering you quick and cost-effective home moving services and transport services at your doorstep.



Click below to get the Best Quotes

Movers and Packers in Kolkata

Movers and Packers in Gurgaon

Movers and Packers in Mumbai

Movers and Packers in Noida

Movers and Packers in Ahmedabad

Movers and Packers in Bhubaneswar

Movers and Packers in Hyderabad

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!