|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ulošci gaćice za rodilište
1.6.2011 15:35:32   
Rose2
Čula sam da imaju te kao jednokratne gaćice koje sa sobom imaju uložak,znate li gdje to ima za kupiti i po kojoj cijeni? Ja sam čula da bi moglo biti u dm-u pa ako je to netko koristio poslije poroda neka napiše više..
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ulošci gaćice za rodilište
1.6.2011 15:39:41   
lilia
Imaš ih u svakoj ljekarni i u dm-u vjerojatno ali ja sam ih kupovala u ljekarni. Koštale su oko 5 kn komad.
U rodilištu sam ih bacala skupa s uloškom a kad sam došla kući ako nisu bile uprljane bi ih iskuhala i opet nosila, koristila sam ih sigurno 20-ak dana. Obične gaće nisam mogla nositi jer su mi smetali rubovi. Za mene je to savršena stvar.
Ali nisam imala skupa s uloškom, nego same mrežaste gaćice.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Rose2)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ulošci gaćice za rodilište
1.6.2011 15:45:51   
Hubertica
ja bila jučer u DM, tražila isto tako nešto, ali imali su samo dvije vrste jednokratni gačica (bez dodatka uloška)... ono sto su mi cure ponudile da postoji takvo nešto ali u druge svrhe i da pogledam u apoteci za Tena Pants Normal (http://cezal.warszawa.pl/images/cezal/produkty/Tena_Pants_Discreet_pb.jpg)

a tko zna možda i to može poslužit user posted image

< Poruku je uredio Hubertica -- 1.6.2011 15:50:12 >


_____________________________

.1.8.2011. u 14.20h stigao nam mali Šimun - 3950g i 53cm
27.09.2014. u 16,55 stigla nam je princeza Gloria - 3720g i 53cm

..

(Odgovor članu Rose2)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ulošci gaćice za rodilište
1.6.2011 15:46:13   
Rose2
čula sam za te jednokratne mrežaste gaćice,ali prijateljica mi priča o nečem drugom što iskreno nikada nisam čula.. Kaže da se obuče kao gaćice a sa sobom ima uložak,isto je jednokratno,tipa pelena ali tanje user posted image

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ulošci gaćice za rodilište
1.6.2011 15:47:06   
mišica 666
meni su najbolje jednokratne gaćice jessa iz dm-a jer se na njih lipo nalipi uložak neki veliki recimo noćni libresse i na to staviš obični ona uložak. ove mrežaste iz apoteke mi nisu zgodne za stavit uložak. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ulošci gaćice za rodilište
1.6.2011 15:48:35   
Rose2
Meni to izgleda pretanko i čini mi se da ne bi bili dobri,sad ne znam..

(Odgovor članu Hubertica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ulošci gaćice za rodilište
1.6.2011 15:53:46   
Hubertica
a moguće... i ja se dvoumim jer mi se ove jednokratne gačice ništa ne sviđaju zbog gumenih rubova oko nogu koje me režu... e sad za ove Tena gačice sa uloškom sam čula da postoji više vrsta, baš kao i kod uložaka - mozda se javi netko ko ih je koristio pa dobijemo pravu informaciju  user posted image

_____________________________

.1.8.2011. u 14.20h stigao nam mali Šimun - 3950g i 53cm
27.09.2014. u 16,55 stigla nam je princeza Gloria - 3720g i 53cm

..

(Odgovor članu Rose2)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ulošci gaćice za rodilište
1.6.2011 16:05:09   
Rose2
Imaš na toj stranici tih uložaka tena,možeš dobiti besplatan uzorak pa probaj,pa ćeš najbolje vidjeti..

(Odgovor članu Hubertica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ulošci gaćice za rodilište
1.6.2011 16:21:47   
Marta j
IZVORNA PORUKA: mišica 666

meni su najbolje jednokratne gaćice jessa iz dm-a jer se na njih lipo nalipi uložak neki veliki recimo noćni libresse i na to staviš obični ona uložak. ove mrežaste iz apoteke mi nisu zgodne za stavit uložak. 


I meni su ove naj i sada sam kupila tri kupiije jednokratni jessa gacica


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ulošci gaćice za rodilište
1.6.2011 16:52:45   
martina33
mislim da su to Tena pelene za inkontinenciju..

Ja sam koristila jednokratne mrežaste gaćice iz apoteke i Chicco postporođajne uloške koji su veliki i mekani,ne lijepe se za konce kao vata te ti je dosta po jedan i ništa ti neće procurit...

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ulošci gaćice za rodilište
1.6.2011 16:55:40   
zara13
ja nikad čula za gače sa uloškom:)ja imala prvi dan te jednokratne al meni to ni pasalo uložak mi se pomikavak pa sam obične gače imala (bile su velike koje sam u trudnoči nosila ma me nisu rezale,a bila sam rezana)

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ulošci gaćice za rodilište
1.6.2011 17:48:20   
Ninjago
U bolnici sam koristila prvi dan njihove mrezaste,drugi dan sam obukla svoje obicne i nis mi nije smetalo(imala sam epiziotomiju),a uloske always nocne.Chiccove gacice su mi bile preuske i neudobne.

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ulošci gaćice za rodilište
1.6.2011 20:47:32   
danery
koristila sam jessa jednokratne gaćice,i te tena uloške za inkontinenciju,odlična stvar...

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Ninjago)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ulošci gaćice za rodilište
10.6.2013 21:07:08   
FIGICA FIFINANKICA
chicco su naj za prve dane,poslije Lola

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ulošci gaćice za rodilište
11.6.2013 10:16:52   
paola06
Ja sam kupila jednokratne gaćice u mulleru,i to-to neke mrežaste koje izgledaju kao bokserice. možda uzmem i paketić tih jessa kad ih toliko hvalite. Od uložaka sam pripremila paket chiccovih, neke iz mullera velike ali bez plastične folije,dva paketa lola uložaka ispod kojih sam mislila staviti librese ili always noćne. majke ti,tek sad vidim koliko uložaka sam nakupovalauser posted image  valjda mi neće sve to trebatiuser posted image

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ulošci gaćice za rodilište
11.6.2013 16:07:40   
sarah_zg
paola, trebat će ti, trebat. Ja u rodilište ponijela 4 paketa vir i muž mi već sljedeći dan morao donijeti jošuser posted image
di ima tih chico, baš me zanima kakvi su. Zasad sam kupila 4 paketa lola, 2 dupla pakiranja libress ali trebam još

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu paola06)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ulošci gaćice za rodilište
22.12.2013 17:04:08   
Manda Mare
Ja sam kupila 2 paketa chiccovih uložaka, jer su dosta dugački i navodno odlično upijaju, a ujedno imaju gornji zaštitni prirodni sloj pa se ne lijepe za kožu (pakiranje je od 30 komada) - duže traju općenito. Ima ih za kupiti u dm-u, ljekarnama i u chiccovim trgovinama. Uz ta dva paketa chiccovih uložaka, kupila još i 3 paketa običnih pamučnih - Vir 80 uložaka. Nadam se da će mi to biti dosta... user posted image . Što se jednokratnih gaća tiče-ja kupila dva paketa Jessinih i jedan paket isto dm-ovih ali nekakve mrežaste, kao bokserice. Uzela i par pamučnih gaća za svaki slučaj. user posted image Nemam iskustva s ovim pa sam poslušala savjete frendica - one kažu da se te jednokratne ok. Lijep pozdrav svima!

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ulošci gaćice za rodilište
4.12.2014 0:14:30   
FIGICA FIFINANKICA
mrežaste iz ljekarne ali što veći broj a od uložaka za prve dane naj chicco,kasnije Lola

(Odgovor članu Manda Mare)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ulošci gaćice za rodilište
4.12.2014 11:34:34   
Ela28
Iz Dm-a mrežaste nisu tako skupe a nisu loše i one stare žuto i plavo pakiranje sad ne znam kako se zovu i moja ih je mama koristila user posted image

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ulošci gaćice za rodilište
4.12.2014 19:38:43   
sorina
Ja sam isto koristila jednokratne gačice prvih dana i super su mi bile. Koristila sam ove iz dm-a prvi put,ali su mi bile prevelike,a drugi put sam kupila mullerove njihove su mi super bile.
Od uložaka sam koristila vir 80 i lola roze jer sam nažalost oba puta rezana (velike bebe)

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ulošci gaćice za rodilište
4.12.2014 19:44:51   
Ela28

IZVORNA PORUKA: sorina

Ja sam isto koristila jednokratne gačice prvih dana i super su mi bile. Koristila sam ove iz dm-a prvi put,ali su mi bile prevelike,a drugi put sam kupila mullerove njihove su mi super bile.
Od uložaka sam koristila vir 80 i lola roze jer sam nažalost oba puta rezana (velike bebe)


E to su ti ulošci VIR user posted image

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ulošci gaćice za rodilište
4.12.2014 21:58:06   
hehehe
Imas i takvih mrezastih gacica s uloskom za kupit, pitaj po ljekarnama.
Vidjala sam ih puna 2 dana koja sam radila u jednom starackom domuuser posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Ulošci gaćice za rodilište
5.12.2014 18:23:50   
Tia00000
Koliko bi tih jednokratnih gaćica cca trebalo uzeti? Mislila sam ih u ljekarni kupiti, gledala sam i u DM-u ali ih nisam uočila, nisam bila dovoljno koncentrirana. user posted image

(Odgovor članu hehehe)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Ulošci gaćice za rodilište
5.12.2014 19:58:38   
monstrum

IZVORNA PORUKA: Tia00000

Koliko bi tih jednokratnih gaćica cca trebalo uzeti? Mislila sam ih u ljekarni kupiti, gledala sam i u DM-u ali ih nisam uočila, nisam bila dovoljno koncentrirana. user posted image


Imaš ih u dm-u pakiranje od 5 komada, i cijena je sasvim smiješna (ako me pamćenje dobro služi oko 15 -tak kuna) naspram cijena u ljekarni gdje ti je komad oko 10 kuna. Mislim da ti je to jedno pakiranje iz dm-a dovoljno, bar je meni bilo.

(Odgovor članu Tia00000)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Ulošci gaćice za rodilište
7.12.2014 10:37:32   
hehehe
Nisu ti tak skupe, ove iz ljekarne su ti isto negdi oko 15-ak kn 5 kom, al su ko bokserice i mrezaste su, a ove jednokratne iz dm-a su vise papirnate kolko sam skuzila.

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!