|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Teta za čuvanje...
28.12.2011 15:16:12   
Nikolina22
Drage moje mame,
znam da je ova tema otvorena već bezbroj puta ali moj mali dječačić će u 1.mjesecu navršiti godinu dana, papiri za vrtić su odavno predani ali čekamo komisiju koja je u 1.mj pa ćemo tek krajem mjeseca znati da li je upao ili nije.
Unatoč tome, nekako mi ga je žao tako maloga dati među njih 16-18 u grupi.user posted image    ima on 9 zuba, pije sam iz čašice, puže, diže se na sve živo, stoji i hoda uz pridržavanje ali..mali je..taman sa godinu dana u vrtić ???? user posted image user posted image

ja krećem sa novim poslom tako da mi ona "standardna" bolovanja zbog djeteta nebudu bila omogućena u prvim mjesecima rada.

Živimo u Zaprešiću pa ako znate neku dobru tetu koja bi čuvala u našem stanu ili kod sebe a da je dobra, javite..ili neka mi se teta javi...

p.s   tete sa preporukama...user posted image

< Poruku je uredio Renata RR -- 28.1.2013 12:18:25 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Tetu za čuvanje...
28.12.2011 15:45:39   
bubamara787
Imam ja jednu jako dobru tetu za preporuciti... javi mi se na p.p. da ti dam broj telefona ukoliko nisi nekoga pronasla..
Teta je cuvala moju K i bila sam prezadovoljna...

_____________________________

Marta 05.04.2008.
Katarina 12.10.2009.

(Odgovor članu Nikolina22)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Tetu za čuvanje...
28.12.2011 21:38:34   
Nikolina22
Hvala na brzom odgovoru, javila sam ti se...

(Odgovor članu bubamara787)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Tetu za čuvanje...
29.12.2011 8:48:06   
Nikolina22
zar nitko osim bubamare ne zna za dobru dadilju koju bi preporučio ? user posted image

jeste možda što čuli o dječjem vrtiću točkica u zaprešiću, to je privatni vrtić ?


(Odgovor članu Nikolina22)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Tetu za čuvanje...
29.12.2011 9:12:04   
bubamara787
Mi smo se isto tako raspitivali (jest da je to bilo prije 2g ) kada nismo dobili vrtic za stariju M, te koliko se meni cini  taj vrtic ti je relativno maleni (ja nisam bila tam, moj mm je bio), te je onda imao samo jednu grupu te oni nisu imali kapaciteta za jos djece, tako da u to vrijeme kada je meni trebala jasnicka grupa, to tada nije bilo izvedivo posto su tada imali grupu 3 do 4 g djece...
mozes ih nazvati pa vidjeti da li su dobili dozvolu za vise grupa i da li uopce imaju jaslicku grupu... to u moje vrijeme nije bilo..

p.s.
poslala sam ti poruku vezano za tetu cuvalicu

< Poruku je uredio bubamara787 -- 29.12.2011 9:13:19 >


_____________________________

Marta 05.04.2008.
Katarina 12.10.2009.

(Odgovor članu Nikolina22)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Tetu za čuvanje...
29.12.2011 12:36:33   
Nikolina22
bila sam u vrtiću, primaju od 2.godine, cijena 1450 kn
upoznala sam 2 tete i jako su mi se svidjele, simpatične i ljubazne kao i ravnateljica.


(Odgovor članu bubamara787)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Tetu za čuvanje...
29.12.2011 17:48:29   
keksić
bok,

mogu ja čuvati user posted image

na črnomercu sam, doma sam, imam curku od 23mj., čuvala sam ih i po troje...

javim ti se na pp user posted image

_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

(Odgovor članu Nikolina22)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Tetu za čuvanje...
30.12.2011 9:53:13   
Nikolina22
odg sam ti, da si bliže....user posted image

(Odgovor članu keksić)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Tetu za čuvanje...
22.2.2012 18:16:39   
mamina ribica
Drage mame,
u hitnoj sam potrazi za tetom čuvalicom za 2-godišnjaka.
Treba mi od 3. do 9. mjeseca. Lokacija, Zagreb, Zavrtnica.

(Odgovor članu Nikolina22)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Tetu za čuvanje...
23.2.2012 17:53:07   
Tanjica Tanja
Cure i ja hitno tražim tetu čuvalicu za Helenicu, puno radno vrijeme u mjestu Višnjevac kod Osijeka...ako znate neku provjerenu tetu sa iskustvom u čuvanju djece molim javite mi. user posted image

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu mamina ribica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Tetu za čuvanje...
13.3.2012 10:43:49   
emma05
Imam preporuku za muževu nećakinju, studenticu farmacije. Obitelj kod kojiih je radila seli se u Split (radi se o dužem čuvanju, dečki sada imaju 7 i 5 godina) pa traži nove poslodavce. ;)

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Tetu za čuvanje...
18.3.2012 11:50:08   
bubaMaja
evo tražimo i mi tetu čuvalicu - Rijeka... plaćam po satu, povremeno, par dana u tjednu, a kasnije i više...

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu emma05)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Tetu za čuvanje...
12.6.2012 9:31:19   
ASA7272
EVO DA SE JAVIM NA OVU TEMU
JA SAM MAMICA KOJA IMA KCI OD 14, I SINA OD 1GOD
VEC SAM SE RANIJE BAVILA CUVANJEM DJECICE, PA SAM ODLUCILA DA OSTAJEM DOMA I CUVAM DJECICU 1-2 U SVOM PROSTORU
IMAM PROSTOR PRILAGODEN DJECICI, TRENUTNO ZBOG MOJEG SINCICA
JA SAM U RI ,

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Tetu za čuvanje...
12.6.2012 10:00:51   
ASA7272
EVO JA SAM MAMICA I TETA CUVALICA
IMAM KCI OD 14 , I SINA OD 11MJ.
CUVALA SAM DJECU , A SADA SAM PRILAGODILA PROSTOR ISKLJUCIVO MALOJ DJECIuser posted image
AKO JE NETKO ZAINTERESIRAN NEKA MI SE JAVI U INBOX
user posted image

(Odgovor članu bubamara787)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Tetu za čuvanje...
16.8.2012 23:46:02   
nina0901
Dragi roditelji i dadilje, otvorena je nova facbook stranica, gdje svi vi, možete razmjenitit svoja iskustva,priče, ideje i informacije vezane za posao dadilje.
http://www.facebook.com/MojaDadilja
Također možete ponuditi posao dadilje,domaćice, šetačice pasa...itd.
Saznaj te nešto novo, poslušajte savjet drugih, nemoj te učiti na svojim greškama, jer neće ju biti vaše. Dadilja nije samo posao koji
se odradi u određenom vremenu, ona/on ulazi u vašu privatnost,intimnost i postaje ravnopravni član vaše obitelji.
Postanite član, pozvite prijatelje i budite u trendu i novostima vezano za posao dadilje.
"Moja-dadilja" razumije teškoću i borbu s kojom se suočavate kada želite naći dobru skrb i uslugu za svoju obitelj, sebe i vaš dom.
Svaki početak je težak, a još teže kada se ulazi u privatnost i intimnost tuđeg doma.user posted image

(Odgovor članu Nikolina22)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Tetu za čuvanje...
30.8.2012 1:23:19   
erceg


4-člana obitelj na Pantovčaku traži dadilju/kućnu pomoćnicu za djecu starosti od 1,5. i 3.god.

Radno vrijeme od pon-pet, od 7,30-18h.

Posao uključuje cjeloukupnu brigu oko djece i OSNOVNU pomoć u kućanstvu (čišćenje,kuhanje,peglanje i pospremanje).

Plaća svakog 15. u mj. Trajanje radnog odnosa je 2.god. Osobe koje nisu u mogućnosti obvezati nam se na te 2.god. molim da se i ne jave. Obavezno je vrijeme prilagodbe od 17.09-.28.09 gdje ćete biti plaćeni od 20-25kn/h. U tome peridu, biti ćete sa nama oko 4-6h dnevno, ovisno o dogovoru. Javiti se isključivo putem e-maila na moja-dadilja@net.hr
Prijava mora sadržavati;
- min 25.god.
- CV
- zamolbu + zašto ste baš vi osoba koju trebamo zaposliti,što vas čini dobrom dadiljom,opišite nam kako vi zamišljate adekvatno provođenje dana sa djecom i kako bi uz čuvanje uklopili kućanstvo,koje su vaše mane i vrline, i koje su vaše metode odgoja djece
- preporuke bivših poslodavaca
- potvrda o nekažnjavanju
- potvrda liječnika opće prakse i psihologa/psihijatra o sposobnosti za rad sa malodobnom djecom.

Odabrani kandidati bit će osobno pozvani na intervju.
Nepotpune zamolbe neće se uzimati u obzir.

Potrebna stručna sprema:
SSS - srednja stručna sprema
Potrebne godine iskustva:
Tri godine
Znanje jezika:
engleski Izvrsno
Rad na računalu:
Osnovno

Potrebna znanja i vještine:

poznavanje osnove medicine i prve pomoći
ljubav prema djeci
znanje engleskog jezika u govoru i pismu
brzina, spretnost, timski rad
ljubaznost i stručnost
odgovornost
komunikativna
iskustvo u kuhanju
pedantost, urednost
samoinicijativnost
kreativna i vedra


Pogodnosti koje nudimo
plaća na vrijeme
topli obroci
pozitivna i ugodnu atmosferu
mogućnost putovanja po inozemstvu sa obitelji

Plaća:
4.500 - 5.000 kn


MIRJANA ERCEG

(Odgovor članu nina0901)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Tetu za čuvanje...
7.11.2012 13:15:05   
vesna56
Postovani
 
 
 
Moje ime je Vesna Fertalic , umirovljenica sam iz Zagreba .
 
Moje poslovne sposobnosti su vrlo profesionalne i cijelovite. Dugo godina sam bila
 
direktor obiteljske firme koju sam osnovala, firma se bazirala na
 
uvozu, izvozu, graditeljstvu te trgovini. Firma je bila u djelovanju
 
sve do suprugove smrti 2005 godine. Nakon 2005 godine sam preuzela
 
obiteljsku mirovinu.
 
Majka sam dvoje djece tako da  posao koji sam prihvatila 2009 nije bio
 
ni malo stran.
 
2009 godine sam pocela sa poslom tete cuvalice - kucne pomocnice, posao je odmah postao
 
nesto puno vise od samo posla, postalo je iznimno zadovoljstvo, te se
 
nakon prvog angazmana proculo za moje kvalitete kod cuvanja djece ,
 
kuhanja , urednosti , odgovornosti i cijelokupnog odnosa prema novom poslu.Upiti i ponude za
 
posao su stizale u velikom broju , s obzirom da su preporuke bile
 
odlicne.
 
Vikendima kada ne cuvam djecu kuham za veliki broj ljudi ( 10-15 ), najvise za
 
svecenike u zupnom dvoru Kraljev Vrh.Te se brinem za kucanstvo te
 
urednost Crkve i zupnog dvora.
 
Kuhanjem sam i nastupala u kulinarskoj emisiji na Hrvatskoj televiziji.
 
 
Ukoliko zelite da porazgovaramo i mozda steknete dojam o meni slobodno me kontaktirajte na e-mail ili broj telefona 00385 91 9073642
 
 
S  stovanjem Vesna Fertalic

(Odgovor članu Nikolina22)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Tetu za čuvanje...
28.1.2013 11:34:55   
VesnaM
Drage mame i tate....ukoliko imate potrebu za tetom čuvalicom,tetom kupilicom iz škole i vrtića,te kuhanje i čišćenje,peglanje u Vašem domu...slobodno Nas kontaktirajte...Imamo tetu čuvalicu sa iskustvom i preporukama dostupnih na zahtjev. Također nudimo izrazito veliki prostor (čitavu kuću na raspolaganju koja je preko dana većinom prazna- slike su dostupne na zahtjev ili možete doći osobno), još veće dvorište gdje se vaši klinci pod mojim nadzorom mogu nesmetano igrati. Nudim potpunu fleksibilnost. Ujedno, naglasila bih da fino kuham i spremna sam se prilagoditi svakom vašem uvjetu i vjerujem da bi se vaši klinci jako ugodno osjećali kod mene.
Lokacija: Novi Zagreb
Obzirom na situaciju koja nam je svima teška, spremna sam svim roditeljima maksimalno izaći u susret i ne tražit nekakve cijene koje su nerealne u današnje vrijeme.

(Odgovor članu vesna56)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Tetu za čuvanje...
23.3.2016 17:27:57   
mirelll
Drage mamice, ja sam Mirela i imam 37 godina. Majka sam četvero dječice, tri dječaka i jedne curice. Njihova dob je 13 i pol godina, 9 godina, 4 i pol godine i curica je trenutno 5 mjeseci. Svim srcem bih željela čuvati još neko djetešce i time usrećiti roditelje jer znam kako je to kada se morate vratiti na svoj posao a ne znate kamo ćete s djetešcem. Voljna sam čuvati dijete i i na manje sati dnevno ili samo po potrebi, i vikendom naravno i u poslijepodnevnim i večernjim satima, samo važno mi je da je u mom domu radi moje djece (Borčec, iznad Gajnica). Dijete bi bilo sasvim zbrinuto, dijete bi papalo, igralo se s mojom dječicom i spavalo po potrebi. Voljela bih čuvati u svom domu. Živimo u novijoj malenoj zgradici, u prirodi, bez prometa, bez buke, imamo svoje veliko ograđeno dvorište. Mi smo obitelj nepušača i nemamo kućne ljubimce, i vjernici smo (katolici). Znam sve o djeci, baš sve, imam jako jako puno iskustva. Mogu čuvati i skroz malene bebice, dojenčad. Naravno i veću dječicu, voditi brigu o učenju djeteta, pripremu za školu. Apsolutno sve! Jednostavna sam i djeca me jako vole.
Možete me kontaktirati na mail mirela240179@gmail.com


< Poruku je uredio mirelll -- 23.3.2016 17:28:19 >


_____________________________

2002. Gabriel
2007. Luka
2011. Jakov
u iščekivanju još jedne male mrvice <3

(Odgovor članu VesnaM)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!