|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Rodilište u Čakovcu
5.5.2009 10:31:07   
dubica08
Molim vas, za li netko da li u rodilištu u Čakovcu može na porodu još uvijek biti prisutan tata iako nije završio tečaj. Moj suprug je bio na porodu prije 6 god. pa me zanima kakve su promjene u tom rodilištu od tada. Čujem da se može koristiti i lopta i da se može roditi na stolčiću! Kome mogu izraziti npr. želju za loptom - doktoru ili kad dođe babica? I još jedno pitanje - da li je netko u bolnici u Čakovcu već darovao matične stanice iz pupkovine za Zakladu Ane Rukavine. Meni je termin 22.05., navodno treba javiti u Zakladu barem 2 tj. prije poroda. Željeli bismo donirati, ali ne znam da li se to radi i u bolnici u Čakovcu ili samo u Varaždinu.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Rodilište u Čakovcu
5.5.2009 10:34:28   
ivanaa
meni je poznanica i zagreba isla tam roditi a ima para ko pljeve pa nebi isla skroz dam da nije odlicno.muz je biona porodu ali i na tecaju a za pupkovinu neznam.probaj ih nazvati.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu dubica08)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Rodilište u Čakovcu
6.5.2009 14:12:37   
uspavana
pozdrav!
draga vidim da si iz čakovca!! user posted image
dobro nam došla!!!

što se odgovora tiče... neznam ti odgovor...dvije frendice su mi rodila pred koji mjesec, ali jednoj muž nije bio kod poroda, a drugi je bio al je završio i tečaj...

a nit za pupkovinu neznam...

al čisto da te pozdravim!!!
pa da se vidimo i upoznamo uz kavicu..ima još par raja frendica!!
pa da nas bude više za slijedeći sastanak!! user posted image

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Rodilište u Čakovcu
7.5.2009 11:33:26   
dubica08
Hvala ti na pozdravima. Drago mi je da nas ima više iz Međimurja. Inače, kontaktirala sam svoju patronažnu sestru tak da mi je rekla da suprug može biti na porodu bez tečaja, ako je bio i prvi put, ali mora platiti 300,00 kn. Ma uopće mi to nije važno glavno da je on uz nas.
I da, mislim da dijete odmah dobivaš po porodu na prsa i da je s tobom oko 2 sata tam u sobi do rađaone, a poslje svih 24 sata u sobi. U sobi dijete i pregledavaju i kupaju tak da je to po meni super jer možeš pitati za to vrijeme sve što te zanima. Eto, ak je netko nedavno rodio u Čakovcu možda ima više informacija!

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Rodilište u Čakovcu
12.11.2010 12:38:14   
mamino zlateko
i ja cu isto roditi u čakovcu..znam da se plača 350 ako želiš da ti bude muž na porodu,bebu kupaju i presvlače pred tobom,tak da sve možeš vidjeti...to je sve kaj znam...ako neko ima još kakve inf.nek se javi..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu dubica08)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Rodilište u Čakovcu
23.12.2010 9:02:07   
ivyka
bok cure, a kaj onda tata koji je završio tečaj ne plača ništa??

(Odgovor članu dubica08)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Rodilište u Čakovcu
2.4.2011 16:18:14   
vale17
jel se na porodu ima neka njihova piđama ili moras imat svoju!?... bas na porodu misli, sta se ima obuceno!?...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

05.05.2011.- nasa ljubav i sreca sva- Nathan

(Odgovor članu ivyka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Rodilište u Čakovcu
2.4.2011 16:41:54   
mamika
ej draga.. ja rodila pred godinu i pol i oduševljena sam izmjenama i u donosu na ono pred 5 godina,kad sam rodila drugo dijete..
sve je super,kako si i čula dijete je stalno sa tobom u sobi.. a kod poroda si u svojoj spavačici...


_____________________________

ROBERT 13.07.2003
STELA 06.05.2006
KATJA 22.10.2009
http://www.youtube.com/watch?v=jJNVoqYxNmY
http://www.youtube.com/watch?v=PxXjMV64OFI&feature=related
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1358914890312&ref=mf

(Odgovor članu vale17)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Rodilište u Čakovcu
4.4.2011 17:31:27   
vale17
jel da uzmem onda neku jednodjelnu spavacicu, ko haljinu?!
daaa, bila sam smjestena na odjelu tri dana zbog neke viroze... lijepe su sobe...
i mjerila ctg, pa cula dva poroda (grozno su se derale!!!) user posted image , ali nisam znala to za piđame, ja mislila da ti oni one neke zelene njihove daju...user posted image

_____________________________

05.05.2011.- nasa ljubav i sreca sva- Nathan

(Odgovor članu mamika)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Rodilište u Čakovcu
4.4.2011 18:46:39   
premija
vale17 kod poroda trebaš imati svoju torbu kod sebe,tako da ako ti što zatreba da imaš kod sebe.. a obukla budeš si svoju spavačicu kad budeš išla u rađaonu.. i uzmi si vodu i sve ostalo što misliš da bude ti trebalo.. to ti je prvi porod?

ja sam rodila pred mjesec dana i DERALA sam se,možda si mene čula user posted image user posted image


_____________________________

05.03.2011. u 1h rodio se naš frajer IAN..

(Odgovor članu vale17)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Rodilište u Čakovcu
4.4.2011 19:24:54   
vale17
cestitam na bebici premija... a bila sam nesto ranije, pod kraj 2 mj. vidim da si ti rodila 5.3.user posted image user posted image user posted image
ma da, prvi put, i kak sve vise citam sta mi treba i to tak sam sve vise smotanija, i ne znam na kraju nista!!! user posted image user posted image user posted image
znaci torba koju sam spremila za sebe, sa svim zivim, (papuce, kucni manti, kozmetika, rucnici i to sve...)user posted image


_____________________________

05.05.2011.- nasa ljubav i sreca sva- Nathan

(Odgovor članu premija)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Rodilište u Čakovcu
5.4.2011 18:55:31   
premija
IZVORNA PORUKA: vale17

cestitam na bebici premija... a bila sam nesto ranije, pod kraj 2 mj. vidim da si ti rodila 5.3.user posted image user posted image user posted image
ma da, prvi put, i kak sve vise citam sta mi treba i to tak sam sve vise smotanija, i ne znam na kraju nista!!! user posted image user posted image user posted image
znaci torba koju sam spremila za sebe, sa svim zivim, (papuce, kucni manti, kozmetika, rucnici i to sve...)user posted image



HVALA user posted image

Da,uzmi torbu koju si spremila za sebe,a za dijete ti jedino trebaju pamparsice jer koriste tvoje pelene za preslačenje.. Ja sam kupila broj 1 onaj mali paket,mislim oko 45 pelena.. I preporučam ti jednokratne gačice..

I SRETNO TI BILO user posted image user posted image user posted image


_____________________________

05.03.2011. u 1h rodio se naš frajer IAN..

(Odgovor članu vale17)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Rodilište u Čakovcu
13.4.2011 20:22:46   
cipelic
boook!!
ja sam nova tu
nadam se i brzo u vasem stanju! user posted image

jel mi mozete reci dal u ck bolnici daju epiduralnu anasteziju? to mi je nekak kljucni podatak user posted image

i kod kojih ste ginekologa bile tokom trudnoce? ima ko iskustva s golubicem?
hvala!!

(Odgovor članu premija)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Rodilište u Čakovcu
15.4.2011 11:51:30   
premija
IZVORNA PORUKA: cipelic

boook!!
ja sam nova tu
nadam se i brzo u vasem stanju! user posted image

jel mi mozete reci dal u ck bolnici daju epiduralnu anasteziju? to mi je nekak kljucni podatak user posted image

i kod kojih ste ginekologa bile tokom trudnoce? ima ko iskustva s golubicem?
hvala!!



Pozdrav cipelic i dobrodošla user posted image user posted image user posted image

Koliko ja znam epiduralnu u Čk-u niti ne spominju,navodno je preskupa (za bolnicu),a dobile su ju samo one koje su platile..user posted image

Ja sam prvo bila kod dr. Jalšovca,a sad sam kod dr. Muhe i zadovoljna sam,sad u utorak idem na kontrolu (6 tj nakon poroda).. Kod dr. Golubića nisam nikad bila..

Znači,ako sam dobro shvatila,nisi još trudna,ali planiraš? user posted image


_____________________________

05.03.2011. u 1h rodio se naš frajer IAN..

(Odgovor članu cipelic)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Rodilište u Čakovcu
15.4.2011 23:46:27   
ivyka
bok međimurke :) mene nitko nije pitao za epiduralnu... a nisam ni ja njih... ali znam da ju je moja frendica dobila pred nekih 4 godine...sad kak to ide nemam pojma... ja sam bila kod dr. Jalšovca i zadovoljna sam... Cipelic držim fige da ubrzo i ti čuvaš svoju user posted image !!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Erik : 11.02.2011. <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

(Odgovor članu premija)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Rodilište u Čakovcu
15.4.2011 23:47:42   
ivyka
premija ni tebi nisu dali epiduralnu...nakon toliko  sati poroda
??

_____________________________

Erik : 11.02.2011. <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

(Odgovor članu premija)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Rodilište u Čakovcu
3.6.2011 12:01:33   
Hubertica
Ima li tko kakve novosti vezane uz Čakovečko rodilište?! user posted image

_____________________________

.1.8.2011. u 14.20h stigao nam mali Šimun - 3950g i 53cm
27.09.2014. u 16,55 stigla nam je princeza Gloria - 3720g i 53cm

..

(Odgovor članu ivyka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Rodilište u Čakovcu
4.6.2011 14:38:36   
mamika
pozdrav. ja sam kod dr. Golubića oduvijek .i imam samo riječi hvale za njega. jako mi je super doktor.
koliko znam odavno ne uzima nove pacijente jer je prepun,ali možeš k njemu privatno



_____________________________

ROBERT 13.07.2003
STELA 06.05.2006
KATJA 22.10.2009
http://www.youtube.com/watch?v=jJNVoqYxNmY
http://www.youtube.com/watch?v=PxXjMV64OFI&feature=related
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1358914890312&ref=mf

(Odgovor članu cipelic)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Rodilište u Čakovcu
4.6.2011 17:30:13   
Hubertica
Thanksić! Ginekologa imam, isto privatno ali u Varaždinu tj. u poliklinici Sunce gdje vodim trudnocu jer mi je socijalna gin. dolje na moru gdje sam se udala... no kako mi je muz poslovno odsutan i vraća se tek za mjesec dana, dosla sam kod svojih roditelja da ne budem sama sad pred porod, a kako izgleda mislim da cu tu i roditi - pa sam čisto htjela čuti neka friška iskustva iz Čakovečke bolnice -točnije iz rodilista... Ipak hvala, a za Golubica sam čula da je dobar  user posted image


_____________________________

.1.8.2011. u 14.20h stigao nam mali Šimun - 3950g i 53cm
27.09.2014. u 16,55 stigla nam je princeza Gloria - 3720g i 53cm

..

(Odgovor članu mamika)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Rodilište u Čakovcu
5.6.2011 7:13:27   
ivyka
Pozdrav Hubertica! evo ja sam rodila u 2 mj. Imam samo pozitivna iskustva s poroda. Svi su bili ljubazni, ajde malo je babica zezala...ali samo slušaš i sve je ok! Sama sam bila na porodu, bila sam gotova od samog puknuća vodenjaka za 4 sata :) ako te što zanima,pitaj!

_____________________________

Erik : 11.02.2011. <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

(Odgovor članu Hubertica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Rodilište u Čakovcu
5.6.2011 16:11:06   
mamika
ivyka pozdrav i tebi..ima nas sve više međimurki user posted image

_____________________________

ROBERT 13.07.2003
STELA 06.05.2006
KATJA 22.10.2009
http://www.youtube.com/watch?v=jJNVoqYxNmY
http://www.youtube.com/watch?v=PxXjMV64OFI&feature=related
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1358914890312&ref=mf

(Odgovor članu ivyka)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Rodilište u Čakovcu
6.6.2011 7:30:41   
mamino zlateko
samo se skupljamo..i ja sam iz međimurja...a za čakovec za rodilište,ma tam više nebi nikad iskreno išla...katastrofa....svaka cast izuzecima,al moje iskustvo je loše...od doktora do babica i nekojih sestri...

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu mamika)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Rodilište u Čakovcu
6.6.2011 8:38:02   
Hubertica
Hvala vam na odgovorima! user posted image user posted image user posted image Tako to obicno i biva, Ivyka ima lijepa iskustva a Mamino zlateko bas i ne... hmmm ajde probat cu uzeti neku zlatnu sredinu pa se nadat da ce sve proći ok...user posted image   Na ginekologiji sam lezala prošle godine ali u rodilištu još nisam bila pa sam baš htjela čuti kakva su vam misljenja... za babice sam više puta čula da su u banani, pa u biti i sama sam se u to uvijerila kad sam u 26 tj. završila u predrađaoni - žene su valjda ujutro ljute na sebe a popodne i na sebe i na sve oko sebe... strasno...  Evo ono sto bi mene zanimalo je koliko nas bude u sobi, dal sestre pomazu i obajsne kako ide  dojenje ili te lijepo otpile pa se ti muči?! Da li su za bebe osim pelena potrebne i vlažne maramice i krema ?! Za prisustvo očeva znam da je moguče uz plačanje, a što je epiduralnom jel je moguće dobiti (naravno uz plaćanje) i jel to još uvijek ovisi o dostupnosti anesteziologa?! I jos samo jedno pitanje - koji vam je ginić bio na porodu?!Pozdrav mojim Međimurkama user posted image


< Poruku je uredio Hubertica -- 6.6.2011 8:40:14 >


_____________________________

.1.8.2011. u 14.20h stigao nam mali Šimun - 3950g i 53cm
27.09.2014. u 16,55 stigla nam je princeza Gloria - 3720g i 53cm

..

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Rodilište u Čakovcu
6.6.2011 9:06:13   
mamika
sad su ti u sobi po dvije žene, i nema više tuširanja u onoj zajedničkoj kupaonici,sad se tuširaš tam di je wc(onak di su povezane dve sobe)user posted image .u biti onda 4 žene djele tuš kabinu,a ne kak je prije bilo cijeli odjel na one 4 tuš-kabine.
mi nismo trebale kremice i maramice al ak imaš onda si uzmeju dok treba guzicu obrisati .....user posted image
za epiduralnu ti stvarno ništa neznam,rodila sam svo troje na carski, s time da sam drugi i treći porod dobila spinalnu anesteziju. kod prvog poroda mi bila dr Topličanec, kod drugog dr.Škvorc i dr. Podoreški,a kod trećeg dr.Topličanec,dr.Škvorc(mlađi) i dr. Valpatić user posted image


_____________________________

ROBERT 13.07.2003
STELA 06.05.2006
KATJA 22.10.2009
http://www.youtube.com/watch?v=jJNVoqYxNmY
http://www.youtube.com/watch?v=PxXjMV64OFI&feature=related
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1358914890312&ref=mf

(Odgovor članu Hubertica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Rodilište u Čakovcu
6.6.2011 9:12:30   
Hubertica
Super, puno hvala!! user posted image user posted image user posted image ovako dok čitam ne zvuči ništa loše user posted image ... ajme pa ti si skoro imala sve ginekologe sa odjela kraj sebe  u  3 trudnoće ...  user posted image


_____________________________

.1.8.2011. u 14.20h stigao nam mali Šimun - 3950g i 53cm
27.09.2014. u 16,55 stigla nam je princeza Gloria - 3720g i 53cm

..

(Odgovor članu mamika)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!