|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RI rodiliste ima li kakvih novosti, iskustva???
19.3.2010 11:18:36   
anja979
sve je blize i blize taj dan...pa me malo hvata trema. ipak je vec proslo vise od 4 god user posted image kad sam bila tamo. bilo je sve super...ali malo novijih iskustava nije na odmet, unaprijed zahvaljujem

_____________________________

Jana 17.01.2006
Petar 15.04.2010
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: RI rodiliste ima li kakvih novosti, iskus...
19.3.2010 11:21:06   
njanja
moje iskustvo ti je staro 2 god pa i nije više tako friško....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu anja979)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: RI rodiliste ima li kakvih novosti, iskus...
19.3.2010 11:22:02   
ninolina
nemam iskustva ali svakako ti želim sreću

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: RI rodiliste ima li kakvih novosti, iskus...
19.3.2010 11:22:41   
ejmama
Ja sam ti rodila 2009, prvi put 2007, mogu reći da su se puno popravili od prvog puta, uglavnom sve je super,puno je mlađeg osoblja, dr. su stvarno imali strpljenja s nama iako su bile velike vrućine, a oni radili i više nego su trebali.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu anja979)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: RI rodiliste ima li kakvih novosti, iskus...
19.3.2010 11:24:10   
Bebys
anja sve ce biti uredu...ne brini se...
prirodno je da te hvata panika...a pitam se koga nije...
sretno i javi se..nemoj brinuti...bit ce sve o.k.user posted image

(Odgovor članu anja979)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: RI rodiliste ima li kakvih novosti, iskus...
19.3.2010 11:27:50   
anja979
hvala na podrsci, iako moram priznati da je bolje nego kad sam isla prvi put...tad mi se plakalo od panike, a sad mi je jos i ok, samo da prodje i da sve bude ok, jer me ovaj trbuh ubija vise.. ne mogu spavat, hodat sva sam si ogromna, uh

_____________________________

Jana 17.01.2006
Petar 15.04.2010

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: RI rodiliste ima li kakvih novosti, iskus...
19.3.2010 12:00:04   
ilda
Mogu ti samo reci da kakav god ti je bio prvi porod,drugi ce ti biti laksi (bar meni jeste) osim sto krace traje i manje boli.....sretno i drzim ti fige da sve prode kako treba i sa sto manje bolovauser posted image

_____________________________

Prije braka imala sam šest teorija o odgoju djece.Sad imam šestero djece nijednu teoriju....

(Odgovor članu anja979)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: RI rodiliste ima li kakvih novosti, iskus...
19.3.2010 17:36:24   
anuska08
Za rađaonu u Riječkom r. mogu izreći same, same pohvale, od osoblja, uvjeta i sveg ostalog...., dok su sestre na odjelu niš koristi!!!

Sretno!!!!!!user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu ilda)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: RI rodiliste ima li kakvih novosti, iskus...
27.3.2010 11:29:46   
Gogule
anja...ja sam rodila po drugi put u Ri. u 8 mjesecu. meni je bilo super kao i prvi put...mada su 2004 imali radove.Sestre u rađaoni super... no neznam kako je na "normalnom" porodu jer sam ja 2 puta rodila u kadi, pa su babice cijelo vrijeme bile sa mnomuser posted image ..a i ovaj drugi put je bilo jakkkkoooooo brzo.


user posted image


ROKO  20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu anja979)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: RI rodiliste ima li kakvih novosti, iskus...
27.3.2010 20:00:30   
anja979
ma i meni je bilo super, ja sam rodila sa epiduralnom pa su isto bile cijelo vrijeme....ali volim ovo cuti da je drugi put jaaaaako brzooo, jer je jaaaaako utjesno. hvalauser posted image

_____________________________

Jana 17.01.2006
Petar 15.04.2010

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: RI rodiliste ima li kakvih novosti, iskus...
28.3.2010 9:14:25   
Gogule
hahaha jako brzoooooo, šta da ti kažem... prebacila termin 10 dana, dok. rekao što više aktivnosti....bili u Kostreni na kupanju, učila malog roniti, stoj raditi pod vodom (onako velika lopta) i osjetila lagane trudove, krenuli doma,istuširala se i u rodilište stigla s trudovima na 3 min. znaš kad su se dogovarali koliko klistira moram dobiti da ne rodim pod tušem....ušla u kadu u 10 do 17, a rodila u 17.05.....sve skupa od početka trudova 3 sata.

želim i tebi brz poroduser posted image


user posted image

ROKO  20.10.2005.
KLARA 20.08.2009. 



(Odgovor članu anja979)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: RI rodiliste ima li kakvih novosti, iskus...
31.3.2010 12:42:59   
anja979
jos nesto da vas pitam, nosim svoje spavacice, rucnike ovo za osobnu higijenu, a za bebu nista samo mm donese kad budemo izlazili. kako je s dudama varalicama?

_____________________________

Jana 17.01.2006
Petar 15.04.2010

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: RI rodiliste ima li kakvih novosti, iskus...
31.3.2010 12:45:10   
ZVRK
u principu su zabranjene.
ja ću sebi kada bude trebalo uzeti ''na skrivečki''dati barem ponoći ako bude frke

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu anja979)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: RI rodiliste ima li kakvih novosti, iskus...
8.6.2010 20:16:30   
nemammaste
Neke smetnje su mi pa nisam dobro čula (usput užasan je ovaj digitalni prijem,uf! user posted image ), ali čini mi se da su rekli na dnevniku nove tv da je riječko rodilište treće u Europi po kvaliteti user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: RI rodiliste ima li kakvih novosti, iskus...
8.6.2010 20:19:42   
nemammaste
Dobro sam čula,sad sam vidjela članak na netu...Oslo, Haag, pa Rijeka! user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: RI rodiliste ima li kakvih novosti, iskus...
8.6.2010 23:02:58   
anuska08
Eto,baš mi je drago!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: RI rodiliste ima li kakvih novosti, iskus...
9.6.2010 9:49:37   
njanja
IZVORNA PORUKA: nemammaste

Dobro sam čula,sad sam vidjela članak na netu...Oslo, Haag, pa Rijeka! user posted image user posted image user posted image
 ako je Rijeka. 3. rodilište u Europi, bez zajebancije, ja sam Angelina Jolie.... BTW...jučer mi frendica koja živi u bostonu i čeka bebu kaže da oni imaju svoj apartman od kada uđu u bolnicu i muž može bitri s tobom od kada krene porod do kada tebe i bebu otpuste iz bolnice, spava s tobom u sobi na kauču, može sudjelovati u presvlačenju bebe, ići na klasove dojenja zajedno s mamom, i uvijek možete dati dijete u dječju sobu da se odmorite kako biste "friški" došli doma....Toliko o našim rodilištimauser posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: RI rodiliste ima li kakvih novosti, iskus...
9.6.2010 10:33:46   
tita
Drago mi je zbog toga,ali ja se nebi baš složila ....,razočarala sam se malo kad sam išla roditi prije 10 mj...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: RI rodiliste ima li kakvih novosti, iskus...
9.6.2010 11:29:32   
Zubica
Tita, što je bilo? Ja ću roditi u Rijeci i do sada sam čitala samo pohvale... Javi da se znamo pripremitiuser posted image

_____________________________

Naš mali mišić R. dolazi 18. 9. 2010.


(Odgovor članu tita)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: RI rodiliste ima li kakvih novosti, iskus...
9.6.2010 16:08:33   
novamama
čujem da je među top 3 rodilišta u EUROPI!!!

e sad, jedva čekam njanju da to pobijeuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Zubica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: RI rodiliste ima li kakvih novosti, iskus...
9.6.2010 16:15:10   
ejmama
Već je user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: RI rodiliste ima li kakvih novosti, iskus...
9.6.2010 16:16:36   
njanja
IZVORNA PORUKA: novamama

čujem da je među top 3 rodilišta u EUROPI!!!

e sad, jedva čekam njanju da to pobijeuser posted image
 ahahaha, draga, kad me već izazivaš mbiti ću user posted image user posted image user posted image  :1. fosriranje vaginalnog poroda jer je PRIRODAN, a istodobno stavljanje na DRIP po defaultu koji nema veze s PRIRODNIM2. forsiranje vaginalnog poroda čak i u slučajevima ZADKA i kada se beba ne spušta i kada je svima jasno da se ništa neće desiti, a oni moraju ispuniti određenu kvotu sati po kojoj je žena bila na DRIPU3. forsiranje dojenja i rooming inna bez obzira na majčino fizičko i psihičko stanje, a s druge strane kod istog forsiranja dojenja, nitko ti ne pokaže kako (jer naravno, to je lako i to se podrazumijeva) ni dojiti, ni izdajati, a kamoli da bi ti rekli da nemaš mlijeka i da ti dijete jadno gladno guta zrak (naravno kao neiskusna mama ti to ne možeš znati) ovo su subjektivno-objektivni dojmovi..._______________________________________________________a sad objektivno: +  
  • rađaona je mrak (mislim na mrak pozitivno)
  • postoji mogućnost poroda u kadi i na stolčiću
  • prisustvo partnera na porodu (može biti muž ili mama, uglavnom neka bliska osoba i ta ista osoba NE MORA imati završen tečaj da bi prisustvovala)

VEELIKIIII - MINUS
  • 2 sestre u dječjoj sobi na cca 30-40 novorođenčadi (ovo imam 2 inside info da su i same djelatnice ljute na to jer hodaju okolo po seminarima po ostalim zemljama gdje je 1 sestra na 2 djece)



< Poruku je uredio njanja -- 9.6.2010 16:30:50 >


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: RI rodiliste ima li kakvih novosti, iskus...
9.6.2010 16:29:47   
njanja
i da, ako malo pročešljate netom (da ne kažem 2. forumima) o Ri rodilištu, vidjeti ćete da se svi slažu u istome: da pakao počinje na 5. katu (odjelu babinjača)

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: RI rodiliste ima li kakvih novosti, iskus...
9.6.2010 16:37:38   
ejmama
slažem se s Njanjom, meni je sve bilo super sad drugi put, ali ispadaju najbolji jer si sami pišu statistike,npr. meni je u otpusnom pismu pisalo da je laktacija uspostavljena, a pedijatrica me hjtela zadržati jer nisam imala mlijeka, ja sam rekla da idem doma jer mi ionako tu nitko ne pomaže oko dojenja. Eto i po tim njihovim papirima ispadne da skoro sve majke koje izađu iz riječkog rodilišta doje

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: RI rodiliste ima li kakvih novosti, iskus...
9.6.2010 16:40:32   
nemammaste
Za 5. kat svi pričaju loše, istina.Meni su 3 frendice rodile u zadnjih par mjeseci i sve su razočarane sestrama gore.Za rodilište sam do sada čula samo najbolje, nemojte me ubiti u pojam jer me uskoro to čeka user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!