|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako me zaprosio?
15.3.2013 9:25:15   
Tina 21
Bacio se na koljena ili je izgovorio to pitanje tokom romantične večere? Negdje na putovanju? Planirano ili kad ste se najmanje nadale??
Mene to sve čeka,dala sam mu do znanja da ne želim da pravi cirkuse i da se ne baca na koljena. Same ste izabrale prsten? Ja sam svome pokazala i dala do znanja koji hoču user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako me zaprosio?
15.3.2013 9:26:17   
anaxx
na koljenima, u našem boravku...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Tina 21)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako me zaprosio?
15.3.2013 9:29:52   
mama_25
na koljenima, u parku

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako me zaprosio?
15.3.2013 9:41:16   
andydea
na koljena pred 1000 ljudi u klubu /restoranuuser posted image user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu mama_25)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako me zaprosio?
15.3.2013 9:45:22   
Tina 21

IZVORNA PORUKA: andydea

na koljena pred 1000 ljudi u klubu /restoranuuser posted image user posted image

wow..svaka čast..

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako me zaprosio?
15.3.2013 10:04:02   
mariola

IZVORNA PORUKA: anaxx

na koljenima, u našem boravku...

Istouser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako me zaprosio?
15.3.2013 11:25:31   
troubled
svi na koljenima čovječe....moj nije...
pitao me koji bi ja status user posted image user posted image user posted image user posted image

e onda nakon što sam se odljutila (nakon cca mjesec dana)je pitao bi li se ja udala user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio troubled -- 15.3.2013 11:26:26 >


_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako me zaprosio?
15.3.2013 11:29:39   
Dacana
Na koljena tokom radnog vremena...heheeh...ajme zivi soow
Sam je izabrao prsten,slican onakvom kakvom sam ja zeljela :D

_____________________________

ANA 13.6.2012. - 3800g i 50cm
VIDA 23.10.2014. - 3350g i 49cm

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako me zaprosio?
15.3.2013 11:32:11   
Tina 21
joj što mene čeka..baž me zanima kako bude to izveo..maštovit je i nikad neznam što mu je na pameti..

(Odgovor članu Dacana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako me zaprosio?
15.3.2013 12:07:56   
Tina 21
user posted image user posted image

(Odgovor članu Tina 21)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako me zaprosio?
15.3.2013 12:11:58   
niky88
Bili smo par mjeseci zajedno,stvarno nešto sitno.Došao je po mene na posao,bila je zima 2007. 1mj . da me odpelja doma,al je rekao mala promjena plana.Vodim te nekamo.cijelim putem sam ga ispitivala kamo?Samo je šutio i smješkao se.U jednom trenu me je pitao dali vjerujem u bajke...Čudno sam ga pogledala nisam znala kaj bi mu to trebalo točno značiti.Al nakon par sekundi ostala sam bez dana,ugledavši kućicu okruženu lampicama.Odpeljao me je u Čažmu,u Božićnu priču,koja je svake god na tv-u Jer svake godine vlasnik tog imanja ima sve više lampica.
I tako mi je priredio iznenađenje.Pošto zna vlasnike tog imanja,ušli smo besplatno,prošetali se a ja sam i dalje šutila od oduševljenja.nisam znala što bi rekla.Nakon 30min šetnje,rekao je :odi idemo pozdraviti ljude pa idemo lagano doma.Dolje za šankom smo pozdravili divnu gazdaricu koja nas je uputila na kat da pozdravimo i gazdu.Pokucali smo na vrata otvorio nam je gazda njega smo pozdravili i rekli da se moramo žuriti domeka.Al na to je došao Drele i reko nam je: a ne ne,nejdete vi nikam dok si jednog putnog gemišteka ne spijete,tako se ne odlazi.I povuko nas je u kuću,Unutra je bio gazda,Drele,i još neki ljudi koje nisam skužila tko je tko od onog srama.Ostala sam cijelo vrijeme u kaputu zabundana iako su oni gore grijali kak ludi.A Drele je krenuo sa svojom zafrkancijom
I tako je krenulo zafrkacijom na račun nas dvoje,Drele je glumio svećenika i zaručio nas je.Ja sam morala jesti ljute feferone za bolji sex,muž je morao pojest žlicu ajvara da mu se bolje diže,vino smo si morali spiti da imamo zdravu dječicu..itd itd..od sve klope na stolu morali smo sve po malo probati jer je svaka klopa ajmo reći nešto značila za budućnost.I tako dok je Drele završio svoju zafrkanciju,reko je sada možete u sobu ponovit lekciju na sexulanni način.Naravno nismo nikam išli.Napokon smo se nakon 2 h uspjeli nekako izvući da krenemo doma,a na vratima kad smo odlazili gazda nam je rekao da je za stolom sjedio i župnik,i da ove zaruke moraju biti kao prave.
Kad smo se spustili dolje sa kata većina ljudi nam je pljeskalo,jer su sve čuli kaj se gore dešavalo jer je netko od gore sve stavio na razglas i svi ljudi su čuli.Meni je bilo toliko neugodno da nisam znala kam bi pogledala dok se moj Alen svemu tom smijao.
Na putu do kuće sam ga pitala kaj je sve to trebalo značiti,reko je da nema prste u tome,da nije ni on znao.A tada se zaustavio sa strane ceste i okrenuo se prema meni,i pitao me :Dali želiš da budeš moja voljena do kraj života? Moj odgovor je bio naravno :DA !
Nitko nije znao za to osim mojih kolegica na poslu,koje su ga malo zezale kako je on to napravio a bez prstena.Prstena nije bilo.Sve do jednog dana 15.02.došetao je u moj dućan,došao do mene i rekao izvoli..dao mi je malu vrećicu kad sam otvorila vrećicu bio je unutra prsten,a on se kao mali belsavac smijao.A kolegica kad je vidjela vikala je napooookon da je službeno..hehe...
Trebao je dati prsten na samo Valentinovo al je nažalsot bio tad na službenom putu.Al eto zahvaljujući Božićnoj priči nas dvoje smo se još više zbližili,zaručili,i sad smo ponosni roditelji dvoje malenih anđela sa kojima svake godine posjetimo Čazmu.
Nisam imala standardne zaruke,imala sam spontane i zanimljive koje mi nismo planirali.I uvijek ih se rado sjetim,i kad vidim Dreleta na televiziji uvijek se sjetim toga kako nas je svojom zafrkancijom još više spojio i imao neku ulogu što mi i dalje zajednouser posted image user posted image

_____________________________

David 2008.
Lena 2010.

(Odgovor članu Tina 21)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako me zaprosio?
15.7.2015 0:15:53   
FIGICA FIFINANKICA
Ja i moj dragi krenuli smo na jednodnevni izlet do Zadra kao pravi turisti, laganini šetnjica i razgledavanje trgovina i štandova,morskih orgulja,rashlađivanje sladoledom i hladnim pićima,ma uživancija,mozak na paši.
Zadar mi je prekrasan grad,oduševljava i fascinira svojom ljepotom a nakon ovog događaja zauvijek će mi biti u srcu :)
Naime,zaustavili smo se ispred crkve Sv.Donata a onda je on kao u sceni iz filma izvadio kutijicu iz đžepa,kleknuo i zaprosio me :) Predivno iznenađenje i jako mi je drago da je to učinio tamo.Prekrasna uspomena na poseban grad. <3

(Odgovor članu niky88)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako me zaprosio?
15.7.2015 9:59:43   
vandax
Ajme al su vaši romantičari. Moj je mene preko poruke kad se napio, i izjavio da su pijani ljudi iskreni. To je bilo na početku veze. A onda nakon par godina sam ostala trudna i bilo je ha hoćemo se ženit ili kaj ćemo. Nikakve prošnje ni prstena, a to mu dan danas nabijam na nos.

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!