|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jeste li doživjeli da vam se pokojnik na bilo...
11.3.2013 21:42:13   
Marinela27
Je li vam se pokojni obratio u snu....dotaknuo...hladan vjetar...bilo što slično?

_____________________________

Mašta je daleko važnija od logike!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Jeste li doživjeli da vam se pokojnik na ...
11.3.2013 21:47:33   
Renata RR
Stalno sam ih osjećala na početku (roditelje)... Nakon njihove smrti bila sam toliko emocionalno shrvana, da je moguće da sam to osjetila zbog toga...

(Odgovor članu Marinela27)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Jeste li doživjeli da vam se pokojnik na ...
11.3.2013 22:12:08   
Marinela27
Ja vjerujem u prisutnost anđela...ali nikada to nisam doživjela....Ili možda jesam,a ne znam prepoznati.

Žao mi je zbog tvojih roditeljauser posted image

_____________________________

Mašta je daleko važnija od logike!

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Jeste li doživjeli da vam se pokojnik na ...
11.3.2013 22:45:13   
mamacita
Jedino u snu.

(Odgovor članu Marinela27)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Jeste li doživjeli da vam se pokojnik na ...
12.3.2013 21:51:57   
Marinela27
Možda doživimo izvan sna, samo ne znamo prepoznati. Trenutno čitam vrlo zanimljivu knjigu, Jedan me anđeo imenom zvao...radi se baš o tome, kako ne znamo prepoznati prisutnost anđela.

_____________________________

Mašta je daleko važnija od logike!

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Jeste li doživjeli da vam se pokojnik na ...
12.3.2013 22:47:30   
mamacita
Mene jedan andjeo imenom zove svaki dan, no ja ga vidim user posted image user posted image .

(Odgovor članu Marinela27)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Jeste li doživjeli da vam se pokojnik na ...
12.3.2013 22:51:48   
Marinela27
user posted image

_____________________________

Mašta je daleko važnija od logike!

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Jeste li doživjeli da vam se pokojnik na ...
12.3.2013 22:55:36   
lottta
Ima jedna knjiga, zove se "Anđeli u mojoj kosi". Knjiga je predivna i toplo ju preporučujem svima koji su izgubili dragu i voljenu osobu.
Meni je jako puno pomogla kad sam ju pročitala nakon smrti moga muža.

(Odgovor članu Marinela27)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Jeste li doživjeli da vam se pokojnik na ...
12.3.2013 23:29:20   
Marinela27
Pročitala sam je...Čitam sve knjige s tom tematikomuser posted image

_____________________________

Mašta je daleko važnija od logike!

(Odgovor članu lottta)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Jeste li doživjeli da vam se pokojnik na ...
12.7.2013 14:27:23   
angel@
Ja sam izgubila oca kao mala sa nepune 3 godine...kad sam odrasla nekoliko sam ga puta sanjala,ali nikad nešto posebno...do nedavno.... jednom sam sanjala njegov sprovod kad dolazim i ne dozvoljavaju mi da ga vidim jer ja kao nema šta raditi tu...svećenik me odvodi do kapsela i ostavlja me samu da se mogu oprostiti s njim,a on unutra živ...ja to pokušavam kazati drugima oko sebe međutim on tj tata mi se obraća i govori pusti njih bitno mi je da ti znaš da sam ja živ..... ja sam se probudila sva uplakana...taj sam dan otišla sa mužem na njegov grob odnijeti cvijeće i zapaliti mu svijeću...

Sanjala sam ga još jednom kad mi se sam javio u snu...to je bilo u 9 mjesecu prošle godine...on je sjedio kraj mene i govori mi...tata zna koliko si opterećena time da ostaneš trudna,ali ništa se ne događa preko noći,samo polako...ostat ćeš trudna puno prije nego misliš i rodit ćeš živog i zdravog sina.... i nemoj se zamarati oko imena u tom smislu da se on neće ljutiti ako mu ne damo njegovo ime...i govori ti i muž ćete mu dati ime koje se vama bude sviđalo....samo budi strpljiva i vjeruj mi.... ja tad u snu nisam progovarala...na kraju mi je samo rekao strpljen-spašen!

Opet sam ujutro bila sva u komi i probudila sam se jecajući.... ali znate šta se poslije dogodilo...ja sam početkom 10 mjeseca ostala trudna...i kad mi je ginekolog moj rekao da nosim sina sjetila sam se oca....bio je u pravu...prije mjesec dana rodio se moj David (ime smo ja i muž izabrali jer nam se oboma svidilo) i tu je bio u pravu....

Ja vjerujem da imam svog anđela čuvara koji mi se javi kad god osjeti da ga trebam,a da ja to ni sama ne znam... od kad se moj David rodio i moj je sin dobio prekrasnog anđela što ga čuva sa neba.... tj čuvao ga je još od začeća.... Tata volim te!!!!

_____________________________

** 27.11.2010.- najsretniji dan u mom životu-naše vjenčanje
**14.9.-mm Danijel-moja ljubav,ponos i najveća podrška
**07.6..- stigao nam David mamino i tatino najveće blago :-)))


Nebo strpljive voli....

(Odgovor članu Marinela27)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Jeste li doživjeli da vam se pokojnik na ...
13.7.2013 8:29:40   
mišica 666
angel naježila sam se skroz čitajući tvoj post. imala si divno iskustvo sa svojim tatom. drago mi je da je sve ispalo kako treba i da imaš malog dečkića user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu angel@)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Jeste li doživjeli da vam se pokojnik na ...
6.11.2013 18:43:38   
Ljubs
Jedno vrijeme sam pokojnu prabaku često sanjala, a to je navodno znak da se trebam pomoliti za nju jer je u Čistilištu.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Jeste li doživjeli da vam se pokojnik na ...
23.12.2013 21:08:28   
angelinica
je jee..javio mi se did..pokojni did.ja bila jako tuzna i bas mi se on pojavi i mahne rukom kao jesam li ja zdrava na sta gubim vrime. i nestade. makon toga,pokusam ga dozvat da mi kaze sta je tio s tim rec ali nije se vise pojavljivo

(Odgovor članu Ljubs)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Jeste li doživjeli da vam se pokojnik na ...
23.12.2013 22:37:46   
suncekosunceko
kad je moja baka umrla koja je živjela samnom u kući ja sam bila na apsolventskom putovanju u Grčkoj. Kada sam se vratila kući na sprovod navečer na karminama vidjela sam u hodniku ( koji je bio u mraku) svijetlo i slijedila ga odvelo me je u moju spavaču sobu i tada mi se pojavila baka i primila me za ruku. :))))

_____________________________

01.03.2011. D.
23.07.2012 L.

(Odgovor članu angelinica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Jeste li doživjeli da vam se pokojnik na ...
23.12.2013 22:38:42   
suncekosunceko
user posted image user posted image user posted image user posted image vjerujem da je ona i još dan danas moj anđeo koji je tu negdje pokraj mene

_____________________________

01.03.2011. D.
23.07.2012 L.

(Odgovor članu suncekosunceko)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!