|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Guralice?!? (smart trike zoo 3u1)
17.3.2012 11:29:53   
zara13
ima možda koja to i kako je zadovoljna i jel vrijedi tih novaca.ak ne koje guralice imate i koje su dobre? mi sad gledamo da nešt uzmemo maloj kod nas po dučanima sve neka tanka plastika to mi se neda kupovat ne izgleda mi baš čvrsta

< Poruku je uredio Zvonki -- 19.3.2012 10:24:40 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: guralice?!? (smart trike zoo 3u1)
17.3.2012 22:31:08   
dami
Iskreno ,neznam koja je to vrtsa guralice. Mi smo svojoj kupili neku običniju i jako nam je trajala, i još uvijek traje a vozila ju je dugo vremena .



_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: guralice?!? (smart trike zoo 3u1)
17.3.2012 23:21:16   
Nika 24052006
Mi smo dobili onu onak običnu guralicu,svira,pjeva,ništa posebno..I da,plastika djeluje baš tanko,ali,evo,već godinu dana ju voza,i nije se ništa pokidalo...A baš puno vremena provodi na njoj.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: guralice?!? (smart trike zoo 3u1)
24.3.2014 15:45:03   
nikik
Prodaje li koja mama smart trike koji joj vise ne treba?

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: guralice?!? (smart trike zoo 3u1)
25.3.2014 11:27:25   
Sunshine28
mi imamo smart trick "safari", to ti je za stupanj "losiji" model o "zoo", od istog proizvodaca, na isti kalup, razlika u cijeni mislim oko 200kn, a u jedino sto zoo ima, a safari nema su fiksni povezi za ramena koje koristis dok dijete ne prijeđe nekih cca. 14 mj.....ali nama je "safari" bio i puno lijepsi....zapravo baka je kupovala to za rodjendan a Em sama birala i na taj je sjela u trgovini i to je bilo to user posted image
uglavnom nama je to super prakticno...dobila ga je sa godinu dana, onda je drzala nogice na drzacima (nije mogla dosegnuti pedale), sada vec moze uhvatiti pedale pa smo sklopili drzace....mislim da cemo uskoro maknuti i onu bocnu zastitu....kasnije postaje tricikl, prvo na guranje, a onda ful samostalni sto je odlicno....
kod ovih modela sva ta dodatna oprema (sto se stavlja i skida kako dijete raste) je od plastike, ali je tvrda plastika i ne puca to tako lako (nam je vise puta posteno tresnuo u beton i nista), a onaj glavni dio - osovina i poluga za guranje je metalno i meni je cini jako kvalitetno....
ja preporucujem, nama je super...imamo 15-20 minuta pjeske do prvog boljeg parkica i bez obzira sto Em samostalno hoda i trci gruralica nam je odlicna jer se u praku umori pa ju ne moram nositi natrag....a do parkica uziva u voznji...

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu nikik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: guralice?!? (smart trike zoo 3u1)
26.11.2014 11:26:04   
boki11
smart trick "safari"


Jeli netko isprobao ovaj tip guralica/hodalica? http://www.bubamara.in/igracke/igracke-za-najmlade/moje-prve-igracke/vtech-moja-prva-hodalica/0617630050803617639
mislili smo uzeti, pa da vidim koja su vaša mišljenja?

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!