|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Generalizirani cistični higrom
29.4.2010 18:52:58   
Anoniman
Danas sam bila na uzv. To je onaj prvi detaljni. S mjerenjem nuhalnog nabora. Gleda me jedna doktorica... kaže, dajte se obucite, idemo na bolji uzv, ovdje baš dobro ne vidim. Ok. Na drugom uzv me gledao drugi dr.
Uglavnom...
nuhalni nabor je 7mm.
beba ima srčanu anomaliju i sva je u edemu, puna je vode. Od glave do nogica, sve je zadebljano. To je tzv. generalizirani cistični higrom. Potpuno je mirna i uopće ne skakuće ko što bi trebala.
dr. je rekao da je veća vjerojatnost da će bit sponotani, nego da doživi porod, a ako doživi, ne zna se šta i kako će biti...
još sam izvan sebe i pokušavam sabrati misli.... nisam u stanju plakati, a i ne želim da me djeca gledaju...
odlučila sam zadržati trudnoću dokle ide, ja nisam gospodar života i smrti.
nek Bog odluči kako će biti...
eto... samo da znate...
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Generalizirani cistični higrom
29.4.2010 18:54:59   
danery
mariachi koliko si tjedana trudna?

isuse ja ne mogu vjerovati...ovo je meni isto bilo sa 10 tj.rečeno...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Generalizirani cistični higrom
29.4.2010 18:56:18   
leilany
ajme mariachiuser posted image ...ja se ipak nadam da bu sve ok....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Generalizirani cistični higrom
29.4.2010 18:56:47   
Anoniman
13 po uzv

(Odgovor članu danery)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Generalizirani cistični higrom
29.4.2010 19:00:45   
BruMa
Duboko se nadam da se doktorica zabunila.Ne mogu vjerovat.Nisam nikad čula tak nešto.
Drž´seuser posted image user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Generalizirani cistični higrom
29.4.2010 19:01:12   
Točkica28
a neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image
mrzim to sveuser posted image user posted image user posted image
bubo hoćeš iči po drugo mišljenje
uz tebe smouser posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Generalizirani cistični higrom
29.4.2010 19:14:23   
BUMBIKA
Jao draga,užasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Drži seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Generalizirani cistični higrom
29.4.2010 19:14:58   
Zvonki
Ajme Mariachi, jako mi je žao. Ako ti išta znači, molit ćemo se za tebe i bebu. Molim te , javi mi se ako ikako mogu pomoći. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Generalizirani cistični higrom
29.4.2010 19:15:48   
mani
drži se draga...mislimo na tebe...user posted image user posted image

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Generalizirani cistični higrom
29.4.2010 19:17:08   
bomboncic02
Neznam koliko ti mogu značit moje riječi, vjeruj i nadaj se da će sve ipak biti u redu.
Molit ću za bebu tvoju i neka ti dragi Bog da snage da izdržiš sve.
Uz tebe sam.

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Generalizirani cistični higrom
29.4.2010 19:18:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Ajme Mariachi, jako mi je žao. Ako ti išta znači, molit ćemo se za tebe i bebu. Molim te , javi mi se ako ikako mogu pomoći. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


znači... to znaš... hvala ti...
predajem cijelo vrijeme, ali neizvjesnost je jaka sila....
teško je svladati sebe i svoja očekivanja i prihvatiti baš ono što On želi... i KAD  On želi...

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Generalizirani cistični higrom
29.4.2010 19:26:00   
pepeljuga
ajme mariachi ova me vijest sad stvarno potreslauser posted image user posted image user posted image user posted image
molit cu se za tebe i za tu malenu bebicu i misliti na vas svim srcemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Generalizirani cistični higrom
29.4.2010 19:34:16   
lilia
Mariachi draga naša, ja nemam iskustva s tim ali možda stvarno da odeš po drugo mišljenje, nikad se ne zna i ne mora to biti baš tako, čula sam u puno slučajeva da su doktori tako pogriješili i na kraju je bilo sve u redu s bebom. I ja ću se moliti za tebe i tvoju bebu, zagrli svoju dječicu i budi hrabra i jaka. Uz tebe smo. Šaljem ti veliku pusu.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Generalizirani cistični higrom
29.4.2010 19:37:18   
maja
joj mariachi, ja se nadam da to ipak bude sve dobro...drži se draga moja, uz tebe smo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Generalizirani cistični higrom
29.4.2010 19:40:14   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Generalizirani cistični higrom
29.4.2010 19:44:40   
m600
draga moja jako mi je žaouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
neću reći znam kako ti je jer ne znam a i ne mogu zamisliti bol koju sad osjećaš?
možda da potražiš drugo mišljenje???
ako ti išta treba javi se...ja se molim da je sve to samo pogreška i da je sve uredu...pusa draga moja mariachiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Generalizirani cistični higrom
29.4.2010 20:10:30   
adryosijek
prestrasno koja nesreca nadam se da ce proci sve ok i da ce se nekako moci rijesiti da bebica ostane ziva ja znam koja je to tuga  kad saznas da ti se nesto desilo ssa bebom ja kad sam saznala za svvoju nisam mogla prestati  plakat dok me doktor nije dosao utjesiti da ima rijesenja za to da  neplacem da netreba operacija mojoj malenoj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 17
   [Obrisani korisnik]
29.4.2010 20:10:56   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu danery)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Generalizirani cistični higrom
29.4.2010 20:12:34   
osobno
Draga drži se...uz tebe smo svi...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Divim se koliko si jaka...

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Generalizirani cistični higrom
29.4.2010 20:28:27   
mamika
draga,mislim na tebe i molim za tebe i tvoju bebicu. user posted image
drži se
ako što trebaš tu samuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ROBERT 13.07.2003
STELA 06.05.2006
KATJA 22.10.2009
http://www.youtube.com/watch?v=jJNVoqYxNmY
http://www.youtube.com/watch?v=PxXjMV64OFI&feature=related
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1358914890312&ref=mf

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Generalizirani cistični higrom
29.4.2010 20:40:02   
Njofra
Jako mi je žao tvoje situacije znam da sažaljenje ne trebaš ali eto iskreno ti želi svu sreću da su doktori ipak u krivu i da će beba biti i je ok. Drži se user posted image

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Generalizirani cistični higrom
29.4.2010 20:43:09   
mišica 666
user posted image user posted image user posted image user posted image mislimo na tebe i tvoju user posted image . nadam se da će sve biti u redu samo hrabro

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Generalizirani cistični higrom
29.4.2010 20:45:39   
natalijax
mariachi draga,i želim ti svu hrabrost i snagu za dalje ,želim ti da je ipak sve u redu i da je sve ovo zabuna,drži seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Generalizirani cistični higrom
29.4.2010 21:01:24   
lidac0605
Ajoj,Mariachi ne znam kaj bi rekla...strašno mi je žao...možda se još ipak okrene cijela priča u pozitivu...
Drži se...i svaka ti čast na hrabrosti user posted image user posted image user posted image user posted image
Molim svaki dan za svoju bebu-odsad ću i za vas...Pusa user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Generalizirani cistični higrom
29.4.2010 21:13:13   
Ninaa
Draga drži se, vjerujem da ti je jako teško,ali ako je ikako moguće probaj misliti pozitivno. Molit ću se za vas i da sve bude u redu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!