|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gaziranih pića da ili ne?
2.4.2009 8:55:53   
mali_macic
Koliko je stetno za bebu pit gaziranih pica?

Ja inace ne pijem cesto gazirano samo ako mi dodje. Imam vec par dana zelju ali neznam bi li smjela ili ne.


< Poruku je uredio anaxx -- 12.3.2013 11:08:52 >


_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: gaziranih pica da ili ne?
2.4.2009 8:59:22   
mariola
Ne znam koliko je štetno za bebu ali štetno je uopće. Ja inače skoro pa nikad ne pijem gazirano a u trudnoći mi niti ne paše jer mi odmah raskopa želudac i bude mi user posted image

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: gaziranih pica da ili ne?
2.4.2009 9:03:15   
huanita
Sretna sam jer ne volim gazirane sokove. Jednom mjesečno, kada sam u gostima na ručku, popijem čašu coca-cole (da ne pijem vodu) i mislim da to ne šteti bebi. Povremeno popijem mineralnu vodu jer mi dobro utječe na bržu probavu, ali to se ne smatram gaziranim pićem.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: gaziranih pica da ili ne?
2.4.2009 9:36:20   
mali_macic
ja sam prije trudnoce od gaziranih pice event. popila coca-colu ili cocktu i mineralnu. Tako da i mineralnu smatram gaziranom picom.

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu huanita)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: gaziranih pica da ili ne?
2.4.2009 10:33:02   
ejmama
Ja to inače ne pijem ali u trudnoći na početku sam samo mislila o Coli i naravno da sam je nekad popila jer mi je odgovarala.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: gaziranih pica da ili ne?
2.4.2009 11:15:00   
ELISABETH
Ja inače nisam neki ljubitelj gaziranih pića, ali svremena na vrijeme mi baš dođe da popijem fantu. Pričala sam o tome s doktoricom i rekla je da nije štetno za bebu dok je u normalnim količinama

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: gaziranih pica da ili ne?
2.4.2009 11:51:43   
m600
nije dobro previše cole zbog puno kofeina...ali ne trebaš se bojati..ja pijem sprite često..samo ne treba pretjerivatiuser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: gaziranih pica da ili ne?
3.5.2009 19:34:52   
pepsy
ciao!
nisam sigurna dali su gazirana pica stetna..
ja ih povremeno i popijem ali onda odmah osijetim kako mi se maleni pocne muvati...
(inace je jako miran ili mirna ..user posted image )
znam da kofein i nije bas naj....


(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: gaziranih pica da ili ne?
3.5.2009 19:38:49   
koka
ja sam pila litre donata..pasao mi je, dok ostalo me nije ni vuklo... pepsy dpobro došlauser posted image , s tim nickom baš prvo na gazirana pićauser posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu pepsy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: gaziranih pica da ili ne?
3.5.2009 19:46:47   
ket
jooj ja pijem što ima......user posted image user posted image gazirano,gusti....ja obožavam svoju bebu( još u trbuhu),ali tko će na sve paziti što danas proglase štetnim.........pa nije više ni zrak danas dobar nažalost(pogotovo ako živiš u siskuuser posted image )  ja znam da će moja beba biti dobrouser posted image user posted image user posted image .......prestalala sam pušiti i piti kavu ili alkohol,mislim da je to troje gore od soka i mineralne...ali svatko zna svoje.....

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: gaziranih pica da ili ne?
3.5.2009 20:44:58   
Anoniman
ja sam pred kraj trudnoce, u kaficu uz kafu, svaki put pila fantu...jednostavno jaaakooo mi se pilo, bas mi je organizam trazio, a pre trudnoce nikad nisam pila sokove, narocito ne gazirane, jednostavno sam uvek imala obicaj vodu da pijem... Sara je savrseno zdrava, nikakvih problema nije bilo...tako da, ako ti se pije, ali ono bas, popij..

(Odgovor članu ket)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: gaziranih pica da ili ne?
3.5.2009 21:53:30   
mala pcelica
ja sam na pocetku trudnoce par puta popila po litru kole u kratkom roku i svaki put mi je bilo lose od nje ali nisam joj mogla odoliti jer je i inace obozavam...poalje toga sam odlucila da se stvarno moram suzdrzati od nje i sad je samo po nekad popijem,ali kupujem od pola litra flasicu jer bi u suprotnom da kupim od dve litre sve sprasila.......user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: gaziranih pica da ili ne?
3.5.2009 21:56:46   
MILLA
ja inače ne pijem sokove nit gaz. nit običnu....samo špinovaču!! al to jer ne volim

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: gaziranih pica da ili ne?
4.5.2009 8:15:28   
zlato_tatino
Ja najvise pijem vodu i to onu iz slavine,ni9je neka kvaliteta,ali tako sam naucila i prije trudnoće.Ne volim bas sokove nekada popijem sok od kruske ,drzalo me to u prvim mjesecima tko zna zasto.
Moj bratic radi u Coli i svojim klinkama zabranjuje ne samo Colu nego sve te gazirane stvari ...kazu da cola utjece na jetru i zeludac gore nego alkohol pa... sretna sam jer je bas i ne volim...

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: gaziranih pica da ili ne?
15.5.2009 0:04:25   
matisse
Drage moje...ja sam prva tri mjeseca živjela od cole,od silnih mučnina i povračanja na ništa drugo nisam mislila nego na čašu cole....pasala mi je ko nikada.
Uzmimo u obzir vodu iz slavine....mislim da nije ništa zdravija od cole,zar ne? Šta ta voda sve sadrži u sebi...e kad bi znale???user posted image
Krenimo od voća i povrća....danas sam pojela tako prekrasne jagode da sam se čudila kako nam priroda može dati tako nešto lijepo i ukusno...hm,pitam se????? user posted image

Moramo shvatiti da ni jedna žena nije ista,sve smo mi različite. Nekome će štetiti čaša vode a nekome od pol litre vodke neće biti ništa....

(Odgovor članu zlato_tatino)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: gaziranih pica da ili ne?
15.5.2009 0:42:59   
novamama

IZVORNA PORUKA: matisse

Moramo shvatiti da ni jedna žena nije ista,sve smo mi različite. Nekome će štetiti čaša vode a nekome od pol litre vodke neće biti ništa....



a bebi? baš pola litre vodke.....user posted image


uglavnom, mislim da treba od birati što unosimo u organizam, a isto tako nije dobro potiskivati želju...nellyca ti je dobro objasnila - pij ako baš ne možeš izdržatiuser posted image


_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu matisse)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: gaziranih pica da ili ne?
15.2.2010 15:24:18   
MKata
IZVORNA PORUKA: matisse

Drage moje...ja sam prva tri mjeseca živjela od cole,od silnih mučnina i povračanja na ništa drugo nisam mislila nego na čašu cole....pasala mi je ko nikada.



I meni je tako bilo u prvom tromjesečju, a inačene pijem baš gazirano, ali tada mi je cola bila ZAKON!!

(Odgovor članu matisse)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: gaziranih pica da ili ne?
15.2.2010 15:27:01   
leilany
aaaaaaaaaaaa ja sam samo coca colu pila.....uuuf....nista mi nije pasalo kao ona...
sve drugo bi izletilo u sec vanuser posted image user posted image
zivjela coca cola....user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu MKata)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: gaziranih pica da ili ne?
15.2.2010 15:30:33   
pako
Uffff ja sam u prvoj trudnoći živjela za colu, pila sam je ko luda, čak mi je mm kad sam rodila nakon onih dva sata mirovanja od doma donio sendvič i pola litre cole, jao što mi je pasala!!! Ali kad me je sestra vidla u bolnici kad mi je donjela Patricka rekla je da ako mislim dojit da ne pijem gazirano i tako nisam, ali u trudnoči, Bože mili, isto kao i u ovoj strašno mi paše gazirano!

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu MKata)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: gaziranih pica da ili ne?
15.2.2010 15:37:02   
leilany
IZVORNA PORUKA: pako

Uffff ja sam u prvoj trudnoći živjela za colu, pila sam je ko luda, čak mi je mm kad sam rodila nakon onih dva sata mirovanja od doma donio sendvič i pola litre cole, jao što mi je pasala!!! Ali kad me je sestra vidla u bolnici kad mi je donjela Patricka rekla je da ako mislim dojit da ne pijem gazirano i tako nisam, ali u trudnoči, Bože mili, isto kao i u ovoj strašno mi paše gazirano!


tako sam i ja....al kad sam rodila pila sam samo onu vodu sa okusima....
zbog mlijeka... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: gaziranih pica da ili ne?
15.2.2010 20:05:20   
adryosijek
ja sam pila samo mineralnu tu i tamo kola  ili fanta 

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: gaziranih pica da ili ne?
15.2.2010 21:46:07   
joszde
ja prije trudnoće coca cola je mogla kraj mene stajati mjesecima tj.kupovali bi ju samo kada bi mi sestra došla u goste jer se oni dave u njoj a sada bi sve dala da popijem čašu cole ali neću izdurat ću još malo pogto su gazirana i ovako štetna pa ne želim da nebi kasnije bilo nismo znali.

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: gaziranih pica da ili ne?
20.3.2010 12:29:46   
adryosijek
ja sam pila i mineralnu i tu i tam colu a sad samo pijem sumece i cistu vodu

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: gaziranih pica da ili ne?
11.3.2013 21:26:48   
snowwhite
radije ne,ali ako si zaželiš koji put nemoj si uskratit

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: gaziranih pica da ili ne?
12.3.2013 11:03:09   
Afrodita83
Ne volim ih, pijem samo Donat Mg i šumeći MG od toga s mjehurićima

(Odgovor članu snowwhite)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!