|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Do kad bočica
4.4.2009 15:08:47   
anne
Petra će skoro 3 godine, a još navečer i ujutro pije mlijeko na bočicu.
Mislim da je već toga dosta. Njeni mali prijateljisvi su već prestali.
Kad su vaši maleni prestali piti na bočicu?

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Do kad bočica
4.4.2009 15:32:13   
mirna
Nikada nije ni pio... Negdje sa 7 mjeseci  počeo je samostalno piti na Magic cup. Ja sam kupila jednu bočicu za svaki slučaj, ali sam u biti bacila novce. sada jedino miša hrani s njom...user posted image

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Do kad bočica
4.4.2009 15:54:00   
Florijan Jakov
oko 10 mj smo ju polako počeli izbacivati...kad je krenuo u vrtić s godinu dana jedino je pio mlijeko na bočicu pred spavanje...oko 2gog roćkasa smo i to ukinuli

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Do kad bočica
4.4.2009 15:55:36   
ninolina
Pa moji su tu negdje oko 3 godine

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
5.4.2009 1:01:13   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Do kad bočica
5.4.2009 6:34:39   
troubled
anne...zna li piti na slamčicu?
paula je s godinu dana počela piti na slamčicu i od onda nema više boce...
neplanirano smo završile na kavi i nisam imala bočicu uz sebe, a bila je žedna...konobar joj je u čašu s vodom stavio slamčicu...ponudila sam joj da proba  i uspjela je...to je bilo to user posted image

možeš tako pokušati user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
5.4.2009 8:56:20   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Do kad bočica
5.4.2009 9:04:44   
Nika 24052006
Mi cemo isto skoro 3 godine,i borimo se sa sokom na bocicu,nikako da se ostavi toga,mlijeko na bocicu ne pije zadnjih mozda mjesec i pol,otkad je bila bolesna. Sok vecinom pije iz case,ali ona ima ritual dnevno po 2,3 puta leci,uzeti svoju krpicu i bocicu i odmoriti,to traje par minuta,ali valjda se malo mazi. Dudu varalicu imamo samo za spavanje..

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Do kad bočica
5.4.2009 10:30:46   
koka
Mi se nismo toliko brinuli za tu bočicu ujutro i navečer jer tako sam bila sigurna da mi pije mlijeko. postepeno je on s nekih 3-3,5 sam odbacio i počeo tražiti druge stvari. Da se to rasteglo dalje najvjerojatnije bi poduzela neke korake al ovako do tada pošto ju je imao samo ujutro i navečer, a preko dana ništa , nismo se brinuli.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Do kad bočica
5.4.2009 12:54:35   
gljiva
Mi imamo 3 god i 2 mj i još uvijek nam je najbitnija flašica čokolina navečer i ujutro. Pije samostalno iz čaše, doručkuje i večera sa nama, al rijetko kad zaboravi flašicu. Ne znam do kad će to trajat, pelenu i dudu smo riješili al ovo ne ide. u osmom mjesecu nam dolazi braco pa se nadam da ćemo do tada uspjet.user posted image   

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Do kad bočica
5.4.2009 23:36:19   
Cybermama
moja šinjorina ima 11miseci i pije čokolino ili mliko ujutro i navačer na bočicu.sok,vodu,čaj pije iz didaktičke čaše,ja joj malo pomognemuser posted image nadam se da ćemo i ovo navečer i ujutro brzo izbaciti,jer sam nedavno navečer bila kod svojih kad joj je bilo vrime za bočicu i nije joj uopće bio problem što je čokolino pojela na žlicu,tako da ćemo i to početi riješavati polako za koji dan.samo ne znam kako ćemo s varalicom,više je koristi po noći i ljuti se ako joj ne dam user posted image  

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Do kad bočica
12.7.2015 20:37:20   
FIGICA FIFINANKICA
do 2 i pol godine,mislila sam da nikad neće prestat hahah , prestao je na ljeto kada je bilo vruće i nije mu više pasalo.To je bilo noću, prije spavanje obična večera

(Odgovor članu Cybermama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Do kad bočica
12.7.2015 20:44:59   
Ela28
Blizanci 2 god i 8 mj bocica jos samo ujutro user posted image

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!