|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bebe ljeto/jesen 2021
31.1.2021 11:29:13   
gljiv@rk@
Drage buduće mame,

tek je početak ove avanture...Meni po prvi puta...tako da ocekujem vase komentare i misljenja...da se malo bodrimo i druzimo...Termin mi je 14.9.2021. Ima li jos koja da je tu negdje? :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
18.2.2021 18:32:58   
Tonks
Bok, meni je termin u 7.mjesecu, al sam uvijek za bodrenje. Lakše preživljavamo😅


(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
18.2.2021 18:41:31   
gljiv@rk@
Definitivno...

Jel ti prvo? Meni je pa sve info upijam ko spuzva :)

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
18.2.2021 18:46:18   
Tonks
Nije, drugo mi je, al ko da je prvo. Sve sam zaboravila već, a i ova druga trudnoća mi je kroz drugačija od prve


(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
18.2.2021 18:52:12   
gljiv@rk@
Jesi iz Zg?

Ja planiram roditi u Zg....tako da sam se pretvorila u uho na temu rodilista tu :)

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
18.2.2021 19:06:24   
Tonks
Prvo sam rodila u Vinogradskoj tak da ću i ovo drugo tam rodit. Moje iskustvo da je sve super, zadovoljna bila sa svime. Jedna sestra bila neka namrgođena, al ta se izgubi u moru ovih dobrih. Jedino je doručak bio inak, al zato uzmeš hranu sa sobom. 


(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
18.2.2021 19:08:31   
gljiv@rk@
Super.... dok sam prije godinu dana googlala rodilista nekako je Merkur iskakao na 1 mjesto...tako da jos nisam odlucila nista


(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
18.2.2021 19:54:45   
Tonks
Ja sam se isto dvoumila Merkur i Vinogradska i na kraju Vinogradska prevagnula. Makar mislim da nećeš fulat ni sa Merkurom. Cure imaju dobra iskustva od tamo kolko sam čula. Al imaš vremena do 9.mj se odlučit 


(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
18.2.2021 20:00:29   
gljiv@rk@
Hvala :)


Sad se spremam na Nifty...jesi ti to radila?

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
18.2.2021 21:10:29   
Tonks
Nisam Nifty, običan kombinirani probir.

Kolko si sad trudna? 

(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
18.2.2021 22:40:04   
gljiv@rk@
Usla u 11.tjedan. rekla mi gino da bi trebala radi muzevih godina (+50)...

Ionako sam mislila to rijesiti...da mirnije spavam ;)Kako ti podnosis ovu trudnocu?

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
19.2.2021 16:09:55   
Tonks
Naravno, tak si mirinija kad sve obavis.

U pocetku sam imala mucnine i to po noci, sad je ok samo moram sve mlijecno izbjegavat u sirokom luku. I recimo ova trudnoca mi je teza nego prva. Kaj god da radim nemrem, reze me dolje, tak da moram lec, odmorit pa tek onda nastavit. A to je ipak malo teze uz cetverogodisnjaka😅Kak ti bavis do sad? 

(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
22.2.2021 7:45:50   
gljiv@rk@
Za sad nemam mucnine. Jedino mi neki puta neko jelo ne sjedne bas nesto pa popijem gazirani sok.

Na 1.ultrazvuku mi je gine nasla hematom. Dobila sam dufaston. Evo sad sam na sredini 11 tt i jutros sam vidjela blagu sukrvicu...onako sa bjelanjkastim iscjedkom...pa mi bas nije svejedno.Ostalo mi je ok.da mi sise nisu narasle i da imam mengu ne bi ni skuzila da sam trudna :D

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
22.2.2021 18:08:48   
Tonks
Tak ti je i meni bilo u prvoj trudnoći. Ko da nisam trudna, tad mi jedno sok od naranče nije pasao, a ostalo samo udri😂 moja kuma svako malo krvari, pa joj vele da je sve ok, sad je 15 tt. Al kolko sam čitala normalno je da kad hematom ode da bude krvarenje. Nisam se s tim susrela pa nemrem ti točno reći, al znam da se splašiš na svaki trag krvi i da ti nije svejedno. 

(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
22.2.2021 18:14:54   
Tonks
E a kaj se sisa tiče meni su u prvoj trudnoći narasle za 2 broja i baš su bile divne i bujne sve dok im moj cicko nije dušu isisao 😂😂 a sad su već ogromne i baš me zanima kaj će bit do kraja i još kad mlijeko dođe.. Još kad bi tak i poslije ostalo😅


(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
23.2.2021 8:56:37   
gljiv@rk@
Hahhahahha...bome si i ja to mislim...kad bi samo takve ostale :)))
Evo upravo izvadila krv za Nifty....nasla jednu polikliniku gdje mozes na rate a cijena je kao za cash...tako da sam zadovoljna. Sad samo da tjedan dana prode...
A za krv...bome si u pravu...uopce mi nije bilo svejedno :(Tek tad sam shhvatila da moram malo usporiti....

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
23.2.2021 16:24:51   
Tonks
Ajde super. Meni je to jako puno novaca odjednom, al ak ide na rate odlično. U Niftyju i spol odmah vide ili ne? 


(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
23.2.2021 17:13:31   
gljiv@rk@
Ako uzmes ovaj koji sam ja (Standard) onda i spol. Cijena mi je bila 3700 i to sam na rate uzela...

Full je jednostavno. Uzmu ti uzorak krvi i za tjedan dana dobijes nalaz.... idu na 3 velika poremecaja i mutaciju spolnih kromosoma

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
23.2.2021 19:18:54   
Tonks
Sad treba dočekati tjedan dana. Ja još uvijek neznam spol. Gin nije sigurna tak da će pričekati do idućeg pregleda il do 4d. Al tak mi je svejedeno iskreno. 

(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
23.2.2021 20:46:54   
gljiv@rk@
Ma tak je i meni... mislila sam da cu zamoliti da ne zelim znati spol. Zbilja mi je nevazno, samo nek sve prode ok i da bude zivo i zdravo!

Al seka me pili da nek saznam...i tak sam odlucila da nek bude i spol... iako imam neki cudni osjecaj da je curica... tako sam i imena vise tome okrenula... Al bude tih tjedan dana proslo... vise me brine da bude sve ok s tim poremecajima... :)Prvo dijete ti je sin? 

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
24.2.2021 9:03:14   
Tonks
E tak smo i mi rekli da do poroda ne želimo znat, da nam je stvarno svejedno sve dok je sve ok s bebicom, al naravno okolina nam neda disat. Kad dođem s pregleda dobro da ne skoče na mene da kaj je. Zezam ih svaki put i velim beba.

Ja sam isto imala osjećaj da je cura i obraćam se trbuhu u ženskom rodu, al kakve sam sreće mojoj curici pišonja sigurno narastao😂 Prvi je dečko i bilo bi lijepo da je sad cura, al i da je još jedan dečko nek bude. Mamini sineki heheKoja imena imaš? Mi se nikak dogovorit. Ovaj moj neće tražit ime sve dok se ne sazna spol i sad opet okolina, a kak će se zvat?? I onda se čude kad velimo da neznamo. Ko da moraš odabrat imena i prije nego trudan ostaneš. 

(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
1.3.2021 0:25:22   
gljiv@rk@
Oooo kuzim te...

Jos nisam previse okolo rekla da cekam bebu.... jer cekam da dodu svi nalazi da je sve ok...i da prode prvo tromjesjecje...a to je jos ovaj tjedan...Ovako...ako bude curka onda Tisa. Imala sam jos brdo imena...Nora, Sara, Leona, Hana, Rita, Tena, Tea, Nika, Ida i Tia.A za decka ne znam... Noa, Šimun, Dino, Teo, Tin,Luka.. .jos skupljam ideje...Kako se tvoj malisan zove? I koje sad imas ideje?

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
1.3.2021 9:58:06   
Tonks
Moj je Patrik. Kad sam s njim bila trudna bilo je ili Patrik ili Laura i nista drugo.

A sad neznam, ja bi da je Lota ak je cura, muzu se naravno ne sviđa ili ak je dečko Jakob (isto mu se ne sviđa) ili Erik. I sad kak tražim razno razna imena skužila sam da ima puno ljepših imena za cure nego za dečke. Il sam ja tak posebna pa mi se ništa ne sviđa 😂

(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
1.3.2021 13:47:02   
gljiv@rk@
Upravo dobila nalaz... Nifty je negativan...

I da...nosim decka... tako da sad moram smisliti neko ime... a taman sam se na Tisu poslozila :D

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
1.3.2021 14:05:11   
Tonks
Super za nalaz! Bitno da je sve ok. A kaj se decka tice, oni su mamini sinovi i veeeelike maze, cak i vise nego curke tak da.. A kaj se imena tice googlaj, trazi, al kad ti zazvoni u uhu to bude to


(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!