|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   AD+pelenski osip- mustela stelotopia ili stel...
30.1.2011 17:19:29   
dalila
molim Vas više sam luda s kremama, mala je alergična na km, nikako se ne možemo riješiti pelenskog osipa jer je ujedno dermatitis u pitanju pročitala sam kako su dobre kreme od a-derme exomega, trixiera od avena i mustelina stelotopia. Međutim bila sam u apoteci i vidjela kako je cijela linija stelotopia a za guzu je stelatria(ilisl.) ali za jak osip pa mi nije jasno da li je to ta krema koja se preporučuje i da li se s njom može stalno mazati guza. Ako netko koristi molim vas pomoć
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: AD+pelenski osip- mustela stelotopia ili ...
30.1.2011 17:27:26   
mišica 666
jesi li bila kod pedijatra za taj pelenski osip

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu dalila)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: AD+pelenski osip- mustela stelotopia ili ...
30.1.2011 17:35:27   
lavica81
draga ima ti od mustele   mustela stelaactiv  skin care for nappy area(tako se zove) za pelenski osip i crvenilo. Dođe 101 kunu
Mi je imamo ali je nismo koristili za guzu nego za lagani osip po prsima i odmah je prošlo.

Ne znam hoće li ti to pomoć, najbolje da pitaš pedijatricu




IZVORNA PORUKA: dalila

molim Vas više sam luda s kremama, mala je alergična na km, nikako se ne možemo riješiti pelenskog osipa jer je ujedno dermatitis u pitanju pročitala sam kako su dobre kreme od a-derme exomega, trixiera od avena i mustelina stelotopia. Međutim bila sam u apoteci i vidjela kako je cijela linija stelotopia a za guzu je stelatria(ilisl.) ali za jak osip pa mi nije jasno da li je to ta krema koja se preporučuje i da li se s njom može stalno mazati guza. Ako netko koristi molim vas pomoć


_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu dalila)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: AD+pelenski osip- mustela stelotopia ili ...
30.1.2011 17:50:30   
tinka25
Najbolje je pitat pedicu, ali moja preporučila Plimikol kremu. Mazala sam mu i za dva dana se osip povukao

_____________________________

Nikola, 28.5.2010., 3950, 52 cm

Petar, 12.10.2011., 3600, 49cm

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: AD+pelenski osip- mustela stelotopia ili ...
30.1.2011 18:05:37   
ines
Mi od ped. dobili imazol kremu.


_____________________________

Mama dva mala anđela!

(Odgovor članu tinka25)
Neposredna veza do poruke: 5
   [Obrisani korisnik]
30.1.2011 20:38:27   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dalila)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: AD+pelenski osip- mustela stelotopia ili ...
30.1.2011 21:04:49   
cuba
Prvo otiđi kod pedijatrice da ustanovi dali se radi o atopijskom dermatitisu. Ukoliko je, najbolji proizvodi za to su ti A-derma i Mustela. Nama je pedica ipak preporučila A-dermu jer sadrži sastojak zobi koji je odličan u suzbijanju dermatitisa. Koristimo kupku i šampon 2u1 te nakon toga kremu za tijelo.
U zimskim danima kada se stanje pogorša nam je na recept dala i Elocom kremu koja se nanosi samo na crveno područje. U roku od 2 dana prođe.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: AD+pelenski osip- mustela stelotopia ili ...
31.1.2011 17:55:44   
dalila
AHuser posted image  stalno obilazimo neke doktore i pedijatre. Njena pedica je dala belodent ali s obzirom da se smije uzimati samo par dana izbjegavam je, alergolog je prepisao elocom, ustvari sve su to kost. kreme i bolje ih izbjegavati od njih prođe osip i crvenilo ali je to kratkotrajno. Promjenila sam pampersice i uzela u konzumu njihove pelene. Mjenjam ih doslovce često. Da li one imaju losion? imamo kupku od mustele i izbacili smo maramice već uzeli neku tekućinu od mustele. Za osip je malo pomogao a dermin cytelium losion, a danas sam kupila i njihovu kremu za guzu. Hvala vam svima probat ću još uzet i te libero pelene. Gastroent. je preporučio da je mažem nevenom i gore cinkom al nekako ništa ne pomaže. user posted image da vam iskreno kažem pedijatri mi nisu baš rekli nešto direktno sve nešto probaj...

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: AD+pelenski osip- mustela stelotopia ili ...
31.1.2011 19:41:53   
mišica 666
meni je mala bila alergična na sve pelene osim na one od dm-a. i to je naglo počelo. u početkiu je koristila sve pelene tek su joj naknadno počele smetati pampers libero i konzumove.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu dalila)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: AD+pelenski osip- mustela stelotopia ili ...
19.4.2011 23:07:49   
Arianna
Eto kako sam navela i ranije probajte najnoviju kolekciju Disney baby Mickey koja je prisutn aod nedavno u ljekarnama.. njihova krema za guzu i u kombinaciji sa mlijekom za čišćenjem pelenskog dijela sve probleme iritacije otkloni u tenu i ima dugotrajni zaštitni efekt. Mi smo probali jednom i koristim je konstanto ..cijenovno je mlijeko za čišćenje oko 46 kn /250ml a krema je oko 50kn/100 ml (možda i n ešto jeftinija).Kod kreme mi se dopalo što je tekstura upravo onakva da olakšava lako nanošenje a ne ostavlja onaj ružni bijeli trag..user posted image

(Odgovor članu dalila)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: AD+pelenski osip- mustela stelotopia ili ...
19.5.2011 10:10:46   
bubaMaja
iskoristi sad ovo toplo vrijeme i što više gole guze.. pomaže i malo sunca (naravno ne onog jakog) i pazi kad mijenjaš pelene, opereš guzu - dobro posušiš, pustiš malo da se smiri, namažeš guzu - pustiš da upije malo i tek onda pelenu stavi.. nekad zbog žurbe ostane vlaga koja samo pogoršava situaciju...

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu Arianna)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: AD+pelenski osip- mustela stelotopia ili ...
22.2.2012 11:18:09   
spongebob
Mustela Stelactiv se zove krema, za pelenski osip, ja je imam i odlična je. Guzu je najbolje prati vodom i sušiti na zraku, a dok je osip jak, čim duže biti bez pelene.

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: AD+pelenski osip- mustela stelotopia ili ...
1.1.2015 20:17:44   
Sannas7
Blidinjski melem odličan za pelenske osipe :)
Potpuno prirodan..

(Odgovor članu dalila)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!