|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   znojenje po noci
3.2.2013 18:16:44   
mali_macic
vec nekoliko godina imam problem da se bez obzira na godisnju dobu ponekad preznojim preko noci. znaci i zimi kad je ledeno ja ne smijem obuc pidzamu jer se ujutro budim u hladnom znoji, sto je itekako odvratno. s godinama sam ako nista drugo otkrila da se to znjojenje pojavljuje kad mi treba doc mensis. no u zadnje vrijeme mi je skoro svakodnevno.
jel netko od vas zna zbog cega je to i sto bi evtl. mogla poduzet u vezi toga?

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: znojenje po noci
3.2.2013 21:14:42   
inesica
Zvuci pomalo kao simptomi menopauze, ali s obzirom na tvoje godiste to je malo vjerojatno...mozda neki stres kojeg nisi svjesna da te kopa, ili hormonalna neranvnoteza...najbolje da se obratis dr. mozda imaju kakvu ideju odakle krenuti...Sretno!


< Poruku je uredio inesica -- 3.2.2013 21:19:33 >


_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: znojenje po noci
3.2.2013 21:31:32   
seraphyme
možda je štitnjača u pitanju

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: znojenje po noci
3.2.2013 22:38:30   
Kony
Ja imam problema sa stitnjacom i to mi se desava. Izvadi hormone pa ces znati jel i kod tebe isto od stitnjace.

_____________________________

2.12.2007 seka Lu
1.05.2012 braco Lu

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: znojenje po noci
3.2.2013 22:54:08   
mali_macic
ja sam prije ca. godinu dana radila pretrage radi stitnjace i tada je bilo sve ok. pomislila sam cak i ja na menopauzu ali mensis mi dolazi lipo redovito i nemam nikakvih problema s njima.
mozda cu morat poc do dr i pitat do cega bi moglo bit iako mi je to pegla jer nisam jos nasla ode dr. od povjerenja a radno vrijeme im je totalno ne humano za ljude koje radu. a da ne spominjem da sve dodatno naplacuju.
no dobro hvala vam svakako cure na savjetima.

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: znojenje po noci
3.2.2013 23:34:40   
mala pcelica
i meni se to dogadja svakodnevno u zadnje vrijeme,prije je bilo samo po nekad,a sad svako jutro ja mokra ko miš od glave do pete user posted image vadila hormone štitnjače i sve ok isto kao i menzes,pojma nemam od čega mi je toliko znojenje ,samo znam da mi ide uzasno na zivce user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: znojenje po noci
5.2.2013 20:38:38   
mali_macic

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

pojma nemam od čega mi je toliko znojenje ,samo znam da mi ide uzasno na zivce user posted image


potpisujem od rijeci do rijeci user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: znojenje po noci
5.2.2013 21:21:08   
inesica
Pomislila sam i ja na stitnjacu, ali vec bi do sada primjetila i neke druge simtome vezano uz hipertireozu...citala sam malo o tom znojenju i stvarno moze biti od svega i svacega. Najbolje krenuti od pocetka...vadjenje krvi i osnovne provjere...


_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: znojenje po noci
5.2.2013 21:36:01   
mala pcelica
vadila sam i krv kks kad i hormone štitnjače i sve je bilo u redu ,meni je mozda od tableta koje pijem,ili je od skidanja sa xanaxa pa nuspojava ,pojma nemam ...

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: znojenje po noci
1.12.2014 16:46:50   
buba m
Pozdrav, dižem temu, nešto slično se dešava sa mojim mužem u zadnjih godinu dana, naime, on je toplokrvan a ja ledenica, inače se preznojava više od mene, puuuno više od mene, a u zadnje vrijeme se često preznojava po noći, njegovom se ocu dešava isto a i našem sinu također... Meni je to čudno jer mu se to nije dešavalo tako često, a on ne želi na nikakve pretrage... Sve si mislim da nije visoki tlak... Nemam pojma...

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!