|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Žena za pomoć u kući
23.1.2010 16:59:26   
ZVRK
lu a koliko su satnice tvojih ''teta''????
u buzetu tete čistilice i peglalice(u kompletu) ti naplačuju 30kn sat rada tako da i nije baš tako puno za dati
uzmi si sam za primjer da ako peglaš sat vremena stalno koliko bi ispeglala

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Žena za pomoć u kući
23.1.2010 17:02:04   
lueman
teta sve radi za 25 kuna po satu......i generalke...i kad zbrojim stvarno nije puno...user posted image user posted image user posted image i mislim da se bi toga jako teško odrekla.user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Žena za pomoć u kući
23.1.2010 17:03:15   
ZVRK
suer kod tebe i 5kn jeftinije

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Žena za pomoć u kući
2.2.2010 7:16:48   
Manda
Evo da vam javim...našla sam curu koja će mi pospremiti i počistiti. Mlada je cura, tek joj 18 god. U čet će doći posaugati, oprati podove i kupaonu pa ćemo vidjeti, mada mislim da nisam zahtjevna. A veli da je cijena po satu 40kn a ona naplaćuje 30-35.
Al kaj ću ja raditi dok ona čisti?? Meni bed....nisam navikla...budem jednu po jednu knjigu oprašivala

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Žena za pomoć u kući
2.2.2010 7:45:53   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ja imam muza za takve stvari user posted image


Isto. user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Žena za pomoć u kući
2.2.2010 9:56:30   
Lady3
uf ja bih možda ženu za teže poslove,tipa pospremanje podruma tako nešto...po kući hm možda za generalku..ali i sama s eježim da mi šunja po stvarima.Kad bi se odlučila za tako nešto to bi bio netko koga jako dobro znam..ili po preporuci.user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Žena za pomoć u kući
2.2.2010 10:01:04   
karoca
A ti lijepo pođi u šetnju ili na kavu s frendicama!user posted image

_____________________________

Mara: 28.03.2007
Katarina: 08.04.2009

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Žena za pomoć u kući
2.2.2010 10:12:47   
mariola
IZVORNA PORUKA: lueman

teta sve radi za 25 kuna po satu......i generalke...i kad zbrojim stvarno nije puno...user posted image user posted image user posted image i mislim da se bi toga jako teško odrekla.user posted image


moja 40.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Žena za pomoć u kući
2.2.2010 10:56:11   
Duve
Manda gdje si nju našla?

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Žena za pomoć u kući
2.2.2010 11:17:11   
Manda
Preporučila mi ju je frendica. A drage moje, nema meni ni šetnje ni kave s prijateljicama, moram mirovati i iščekivati dan D. Naime, u 36 tj sam... A prošli tj dok sam sama čistila, bome me jako zabolio trbuh, u bolnici sam završila....
A što se tiče mm, on je divan, najbolji, ali ima i svoje neke cake. Tako da se nije ponudio da mi pomogne, već me nije zaustavio kad sam tražila ženu. A kad sam kroz šalu rekla da bi mogao opeglati, grohotom se nasmijao. Gospon! Ok, mi imamo takav odnos, ne bunimo se. Ne bih ni ja krečila, skidala paučinu s plafona, prala dvorište, auto, i tak...

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Žena za pomoć u kući
2.2.2010 11:24:15   
Bebys
ma to nije puno ....SRETNO..

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Žena za pomoć u kući
2.2.2010 11:26:42   
Duve
A jel curka pegla?

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Žena za pomoć u kući
2.2.2010 22:55:08   
Manda
Duve, rekla je da u načelu ne, jer ne voli, ali meni i ne treba jer mi peglanje nije napor, naprotiv, uživam u peglanju. Istina, bez smijeha molim :)

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Žena za pomoć u kući
4.2.2010 21:16:41   
Manda
NISAM ZADOVOLJNA!!!!
Cura je jaaako spora, polovično je napravila posao i skupa, ruku na srce. Sad mi iskreno recite jesam prekritična?
Radila je 5h: usisavanje, brisanje poda, brisanje prašine(to sve samo u dnevnoj sobi), oprala pod u kuhinji i polovično oprala kupaonu, s tim da ogledalo nije oprala, pod je bio pun mrvica ispod prostirke i mrežica u kadi puna smeća....
Ja bih sve to puno brže i bolje napravila. Samo kaj ne smijem... moram mirovati..
Jesam prekritična?

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Žena za pomoć u kući
4.2.2010 21:18:20   
Duve
za 5h je mogla dva puta napraviti generalku čini mi se...nisi prekritična, bar ne po meni...

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Žena za pomoć u kući
4.2.2010 21:20:59   
ninolina
za 5h je mogla dva puta napraviti generalku čini mi se...nisi prekritična, bar ne po meni...

slažem se ja bi za 5 sati i kavu popila i ručak skuhala u sve to kaj je ona napravila
Daj joj otkazuser posted image i traži dalje. Bilo je ono da neka obitelj ima radnike za čiščenje cjena po satu je 25 kn al neznam kak se zove


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Žena za pomoć u kući
4.2.2010 21:23:34   
pikachu
IZVORNA PORUKA: ninolina

za 5h je mogla dva puta napraviti generalku čini mi se...nisi prekritična, bar ne po meni...

slažem se ja bi za 5 sati i kavu popila i ručak skuhala u sve to kaj je ona napravila
Daj joj otkazuser posted image i traži dalje. Bilo je ono da neka obitelj ima radnike za čiščenje cjena po satu je 25 kn al neznam kak se zove



Potpisujem...user posted image
Što bi ja sve za 5 slobodnih sati napravila...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 42
   [Obrisani korisnik]
4.2.2010 21:25:41   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Manda)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Žena za pomoć u kući
4.2.2010 21:59:50   
anne
Što moraš mirovati Manda???
Da ja uzimam nekog tražila bi gospođu 40-50 god. Znaju kak čistiti i dobro i brzo to rade. Uglavnom.user posted image
Ovako mladu curu ne bi uzela.
A kaj bi radila dok ona čisti? Čitala ili kuhala ako ne moram mirovati.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Žena za pomoć u kući
4.2.2010 22:04:33   
Ninaa
A mislim da je prespora za 5 sati bi se moglo više napraviti. Možda je imala tremu, daj joj još jednu šansu ali ak i onda bude tak onda joj daj otkaz. Ja bi isto neku stariju tetu tražila kad bi i to samo da mi prozore opere i kupaonice inače ne bi dozvolila da mi petlja po stvarima. Jedino da moram mirovati u trudnoći onda bi bila prisiljena jel mm od svog posla to definitivno nebi stigao.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Žena za pomoć u kući
4.2.2010 22:09:15   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Manda

NISAM ZADOVOLJNA!!!!
Cura je jaaako spora, polovično je napravila posao i skupa, ruku na srce. Sad mi iskreno recite jesam prekritična?
Radila je 5h: usisavanje, brisanje poda, brisanje prašine(to sve samo u dnevnoj sobi), oprala pod u kuhinji i polovično oprala kupaonu, s tim da ogledalo nije oprala, pod je bio pun mrvica ispod prostirke i mrežica u kadi puna smeća....
Ja bih sve to puno brže i bolje napravila. Samo kaj ne smijem... moram mirovati..
Jesam prekritična?


apsolutno...pa majke ti ja sam danas usuisala cijelu kuću, oprala pod na koljenima jel mi je tak najbolje prvo s obićnom vodom pa sam stavila domestos i pronto i drugi put sve, oprala kuhilju pločice, suđe, skuhala..nahranila zver..obrisala svu prašinu i usisala paučinu koja se smota po zodovima jel imam sep ane glatki zid...oprala tri mašine veša koje sam i prostrla i dvije posložila...bila kod zubara u vip centru i kozmu..stigla se tipkat...sad sam malu okupala i dala jest...bial mi je frendica na kavi...alooooo...i tome još nije kraj....ne da je spora nego brate mili vidi se da dela po satnici...hehehheheh...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Žena za pomoć u kući
5.2.2010 21:36:06   
Manda
Dat ću malenoj još jednu šansu. Ali ne i prevelike zadatke. Pa kaj ak bu kuhinjka masna još 2-3 mjeseca? Preživićemo i mi i bubabaje. A polijepila sam one naljepnice po kuh elementima, znate one za moljce? Nema nijednog. To se traži.
Anne, pisala sam u temi Mislila sam da mogu razlog mirovanju, da se ne ponavljam :)

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Žena za pomoć u kući
5.2.2010 21:40:46   
mariola
ne mora značit da je starija bolja. ja nemam takvo iskustvo. žena od 40godina mi je bila koma a cura od 22 mi je super. Generalku u 200kvadrata uključujući i prozore, dvi kuhinje,za 4 sata sredi.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Žena za pomoć u kući
5.2.2010 21:57:26   
Manda
Eto vidiš, tvoja je vrijedna. I brza. A ova moja je spooora. Al ok, neću biti kukavica, dat ću joj još jednu šansu.
A koliko je plaćaš, mariola? I gdje ste, Zg ili?

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 49
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!