|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vidovnjaci
26.11.2008 18:25:29   
Dajana
Da li netko zna tko je onaj čovjek i što radi, u Zagrebu, u Petrovoj ulici na kružnom toku sa Domjanićevom. Ona čudna velika kuća na samom ćošku sa Srebrnjakom. Posječuje ga puno ljudi i nose mu cvijeće.
Hajde Zagrepčanke, da li netko zna.

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Vidovnjaci
26.11.2008 18:36:51   
Puli
mislim da ga zovu braco,on je iscjelitelj ili tako nešto

_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Vidovnjaci
26.11.2008 18:58:41   
mamavlatkica

Braco je iscjelitelj , ne vidovnjak koliko mi je poznato kod njega odlaze mnogi pozlati ljudi i zaista ima pozitivnih rezultata . Braco je pomogao moj prijatelju da se oporavi nakon toksičnog šoka , naime prijatelaj su izbole ose a on je alergičan na ose , zamalo da nije umro .Braco mu je bio energijom pomogao izbaciti toksine iz krvi , ne znam toćno na koji način ali eto zahvaljujući Braci moj prijatelj je danas živ .



_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Vidovnjaci
26.11.2008 21:58:11   
neraa
bio je prije par dana na tv..povodom svog rođendana

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Vidovnjaci
26.11.2008 22:06:46   
lelo
Braco je iscjeljitelj,a ima jedan u petrovoj ulici zove se Osama.Kod njega se dođe i čeka da dođeš na red bavi se bioenergijom i jako je uspješan.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu neraa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Vidovnjaci
26.11.2008 22:41:00   
lelo
IZVORNA PORUKA: mamavlatkica

tikice vidovnjakina sa kojom ja kontaktiram se ne oglašava apsolutno nigdje do nje sam došla dada sam jednom prilikom bila na Ezoterici .
LJudi me razlikuju vidovnake od astrologa i tarot majstora . Vidovnjaci ne koriste svojom intuicijom dok astrolozi koriste astrološke i natalne karte . Moj prijatelj je zaista vidovnjak
dovoljno mu je da vidi osobu i maže rći sve o toj osobi isto tako može preko nečije slike dati precizne informacije o toj osobi .

Sad ne kužim kontaktiraš vidovnjaka ili vidovnjakinju user posted image Vidovnjaci imaju prirodan dar da vide budućnost i prošlost i drže te za ruku ili gledaju u oči kako koji.Astrolozi gledaju samo natalnu kartu koju sami naprave ili imaju program na kompjuteru.Gatare koriste tarot karte i vide budučnost,a i nešto iz prošlosti ali ne pogađaju vrijeme uvijek kada će se nešto dogoditi.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Vidovnjaci
26.11.2008 22:47:51   
njanja
IZVORNA PORUKA: lelo

Vidovnjaci imaju prirodan dar da vide budućnost i prošlost i drže te za ruku ili gledaju u oči kako koji.Astrolozi gledaju samo natalnu kartu koju sami naprave ili imaju program na kompjuteru.Gatare koriste tarot karte i vide budučnost,a i nešto iz prošlosti ali ne pogađaju vrijeme uvijek kada će se nešto dogoditi.
 Čemu uopće bilo koga kontaktirati?Volim vjerovati da smo gospodari vlastite sudbine....

< Poruku je uredio njanja -- 26.11.2008 22:49:51 >


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Vidovnjaci
26.11.2008 23:16:18   
tiha
IZVORNA PORUKA: mamavlatkica


Braco je iscjelitelj , ne vidovnjak koliko mi je poznato kod njega odlaze mnogi pozlati ljudi i zaista ima pozitivnih rezultata . Braco je pomogao moj prijatelju da se oporavi nakon toksičnog šoka , naime prijatelaj su izbole ose a on je alergičan na ose , zamalo da nije umro .Braco mu je bio energijom pomogao izbaciti toksine iz krvi , ne znam toćno na koji način ali eto zahvaljujući Braci moj prijatelj je danas živ .





oooooooooo pa ti zbilja puno ljudi poznajes mislim ono svaka cast!!!!!!


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Vidovnjaci
27.11.2008 10:42:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: neraa

Sjeti se ..proroka Izaije..i on se nalazi u istoj "knjizi" gdje i naš OTAC SVEMOGUĆI..koji je oživljavao mrtve,činio čuda i rekao da amo djeca Njegova..prema tome imamo iste sposobnosti kao i ONuser posted image


Prorok Izaija je zaista sluga Oca Svemogućeg, ali vidovnjaci to NISU!!!
A niti svi oni koji se bave bilo kojom vrstom magije, čaranja, vračanja, copranja i bilo čega! Pa makar i u crkvu išli! To nema nikakave veze jedno s drugim!
Sotona ima neke moći, ali jednu nema: on nikad nije dao život za nikoga i nikad ni neće, presebičan je za to!!!
Nemojte govoriti da vam je Bog dao te moći. Ne!  On ih je samo DOPUSTIO! Zato što je Gentleman i ne ide protiv naše slobodne volje! Zapovijedi imate, čitajte ih i vršite! Ako hoćete! Ako nećete, široko vam polje!!!
To je sve što sam imala reći na ovu temu!user posted image

(Odgovor članu neraa)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Vidovnjaci
27.11.2008 11:32:55   
neraa
Ako tražimo prve začetke takve "psihologije" i ljudi koji su zainteresirani za ovu vrstu problema,sigurno ćemo ih naći prije svega u potrebi ljudi za poznavanjem svojih"bližnjih".
Čovjek je društveno biće,koje redovito živi,radi i kreće ae među drugim ljudima,on traži njihovu pomoć,podršku ili im i sam pomaže.
Stoga je sasvim razumljivo da je od najstarijih vremena ljudima bilo stalo do toga da nađu putove i načine kako bi mogli što bolje i što JEDNOSTAVNIJE upoznati ljude koji ih okružuju.
Ovo nema veze sa proroštvom ili vidovnjaštvom..negom potvrdom nama samima da nismo sami i da ukoliko trebamo pomoć,tražimo ih od bližnjih,ako nam oni ne mogu ili ne žele pomoći,tada posežemo za drugovim vidovima pomoći,bili oni podržavani ili ne od ljudi poput tebe..
Sagledaj činjenice da zdrav čovijek ima 1000 želja,a bolestan SAMO1....
Možda njihova bol nije u vidu organskog ,nego oboljenja duše i patnje,s toga neosuđuj,pomozi..ako pomoći možeš..
pitaj,daruj osmijeh,to te bar ništa košta...A JA VAMA SVIMA ŠALJEM VELIKI OSMIJEH I TOPLINE DANAŠNJEG SUNČANOG DANA..user posted image user posted image user posted image user posted image


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Vidovnjaci
5.2.2009 17:58:45   
ejmama
Ja  u to nevjerujem, ali jednom sam na radiju slušala neku emisiju i odlučila poslati poruku s datumom rođenje itd.  poslala sam za sebe i za bratića!  Ženska je odmah odgovorila i ja i bratić smo se smijali šta je njemu rekla, a moje je bilo onako čudno. Uglavnom meni je rekla da će me uskoro neka ženska osoba duže crne kose tražiti pomoć, i da sam jako vezana za jednu mlađu mušku osobu i stariju žensku. Za par dana me zvala jedna frendica da joj pomognem pisati maturu koju nije položila kad je trebala i odgovara opisu, e onda sam počela razmišljati o ovome drugom i te osobe su mogle biti samo mama i brat, ali zašto bi snjima bila manje vezana nego s tatom. Poslije par mjeseci nažalost tata je umro i stvarno sam još više vezana uz njih, brat je mlad, a mama se razbolila i stvarno su trebali moju pomoć.  Još mi nije jasno dali je to moguće!

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu neraa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Vidovnjaci
5.2.2009 18:17:57   
ivanaa
tam je neki iscijeljitelj,navodno pomaze ljudima da rijese zivotne probleme,neznam kako.da smijeh bude gorji par kuca iznad je samostan gdje zivi par casnih s kojima ja radim i vele da je stalno nemoguca guzva i fakat su ljute na njega.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Vidovnjaci
26.2.2009 18:01:28   
dddd31
Ja sam bila kod prave vidovnjakinje,posjeduje i certifikat kao potvrdu za svoj dar,i ne znam kako opisat vam do kojih detalja zena ide...zove se Romana
i iz Zagreba. Dala sam svoj datum rođenja i pocela postavljati pitanja..cak i neka koja samo ja znam,jer sam se htjela uvjeriti da sam dosla pravoj osobi! Ne bavi se tarotom, izradama talismana,magijama itd,samo gledanje!! Odgovori se dobivaju putem vizija u slikama i na taj nacin mi je opisivala i ljude,i mjesto gdje zivim(nisam iz Zg) a da nije nikad bila u mojem gradu..Sve sto je rekla u roku mjesec dana se i desavalo tocno kako mi je i receno...znam da zvuci suludo,ali istina je,ipak postoje zaista posebni ljudi sa takvim darom.npr poznajem jednog svećenika i curu koji su nerazdvojivi prijatelji,ona mi je rekla da tu postoji vise od prijateljstva,a ja koja ih znam 3 god nisam ni htjela cut Romanine rijecia pogotovo vjerovati,pomislih jos jedan u nizu od sarlatana.....Nakon tjedan dana njih dvoje se jako posvađaju i on prizna meni: eto kako jedna hebacina moze te kostati zivaca hehehe,ja u soku!!!!!!!! znaci bila je u pravu!! i jos puno toga sam se uvjerila..
Sigurna sam da je vrlo mali br ljudi s takvim darom,barem kod nas,al da postoje-postoje!!!!!!!ja se osobno uvjerila!!

I sa sigurnoscu mogu reci da tko joj se obrati nece ostati razocaran,Ja sam sve sto me zanimalo saznala,pa i do najskrivenijih tajni o nekom ili necem,samo datum rođenja morate znatiuser posted image



< Poruku je uredio Renata RR -- 26.2.2009 20:23:41 >

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Vidovnjaci
18.1.2016 13:06:40   
LindaLinda
Pozz društvo ! Meni se baka bavila tarotom i gatanjem, ali gatanjem iz kave najčešće, još se jsećam toga, kad sam bila malena... hehehe... ali sad nisam bila kod nijednog vidovnjaka.

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Vidovnjaci
18.2.2016 14:41:10   
Mila24
za bracu sam čula, ali nikada nisam išla na njegove seanse, nekako me nije privlačilo baš... ali u vezi vidovnjaštva, gatanja i svega toga ima zanimljivih tekstova na netu, pa sam malo čitala :) !

(Odgovor članu LindaLinda)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Vidovnjaci
30.11.2018 23:01:43   
boki11
I cvrči, cvrči cvrčak na čvoru crne smrče

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 66
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!