|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   tražimo apartman.....
26.6.2010 9:16:43   
z1a2k3l4i5n6a
tražimo apartman ,za dvije osobe,da bude soba kupaona,i štednjak za kuhanje,do30eura

_____________________________

** nada umire zadnja,pa tako i naša** http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=100000161762581
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: tražimo apartman.....
26.6.2010 10:31:31   
anonno17
a kada kojeg datuma

_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu z1a2k3l4i5n6a)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: tražimo apartman.....
26.6.2010 10:34:30   
z1a2k3l4i5n6a
u 8 mjesecu tamo između 10 i 20 .08

_____________________________

** nada umire zadnja,pa tako i naša** http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=100000161762581

(Odgovor članu anonno17)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: tražimo apartman.....
26.6.2010 10:53:18   
Bebys
u googlaj si to i naci ces super aparmane...na netu ima povoljno i jako dobro

(Odgovor članu z1a2k3l4i5n6a)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: tražimo apartman.....
26.6.2010 16:50:36   
anonno17
sorry ja imam slobodno do 15.7
sretno sa traženjem



_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: tražimo apartman.....
26.6.2010 19:40:31   
z1a2k3l4i5n6a
ništa od mora za ovo ljeto,al iduće idemo obavezno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

** nada umire zadnja,pa tako i naša** http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=100000161762581

(Odgovor članu anonno17)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: tražimo apartman.....
28.6.2010 15:25:58   
uciteljica
I ja tražim apartman na Krku na Punatu od 2.-7.8. do 50 €.
user posted image


_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu z1a2k3l4i5n6a)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: tražimo apartman.....
28.6.2010 15:35:40   
osobno
mogu ti dat kontakt, strina od mm povoljno izanjmljuje, a ima i krevetić za bebu u svakom apartmanu.Ako još koga zanima, nek se javi na pp.

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: tražimo apartman.....
31.12.2010 11:05:02   
Mirabela
Imam četvero dijece i mogu reći da mi je lakše danas s njjih četvero putovati nego kad sam ih imala dvoje. A kako? Dobra organizacija na vrijeme! Naučili smo iz svojih grešaka i sad mogu svima savjetovati da na vrijeme rezerviraju adekvatan smještaj i to preko dobrih prijatelja koji su već provjerili smještaj ili preko pouzdane agencije. Imali smo sreću da smo pronašli www.adriagate.com , čim smo poslali prvi upit i spomenili da imamo četvero male dijece bilo im je jasno što nam trebaju ponuditi. Bilo je dovoljno samo dati točan datum godišnjeg odmora. Pronašli su nam smještaj odmah uz more, pokraj plaže prilagođene djeci, gdje ima dosta hlada. Vlasnici su i sami imali djecu pa nam je bilo lakše, dobili smo i dječiji krevetić - tako da nismo morali vući svoj.  Nismo tratili vrijeme na traženje plaža, parking mjesto...nismo morali vući puno stvari...Smještaj, točno prilagođen našim potrebama značio je "odmor bez komplikacija"  ali takav smještaj treba rezervirati na vrijeme a ne u sezoni kad je sve šta valja već rezervirano a i u First Minute rezervacijama dobijemo popusta.

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: tražimo apartman.....
26.6.2019 7:39:27   
guycassode258
https://hotelscombined.com je meni daleko najbolja i najpreglednija stranica za rezerviranje hotela/hostela i zadnjih godinu-dvije gotovo jedino nju koristim za bukiranje. nemam apsolutno nikakvih zamjerki,naprotiv u velikom broju slučajeva hoteli bukirani na ovaj način puno su jeftiniji nego na licu mjesta,čak jeftiniji nego na ostalim sajtovima za bukiranje.
Jeftine Avio Karte - https://search.jetradar.com

(Odgovor članu z1a2k3l4i5n6a)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!