|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sto i kako jedu nakon prve godine
11.1.2010 22:49:10   
nancy
vec me sad pocelo brinit sta mu davat da jede kad navrsi godinu i kad ja pocnem radit.moram se pripremit iako se cini jos rano.nece jos u jaslice jer smo okasnili za upis,tek na jesen.znam da ce bit ujutro i navecer mlijeko ali sta i kako izmedju.mi sad imamo tri obroka mlijeko jer ne popije dovoljno pa mu i ne uvodim treci kruti obrok,a cini mi se da ce tako bit jos neko vrijeme.a sta ce uopce bit taj treci obrok?sta vasi malisani jedu od godine?

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sto i kako jedu nakon prve godine
11.1.2010 23:01:13   
dominik
evo nas raspored...kad se probudi oko 8 dobije mlijeko...oko 10:30, 11:00 pojede keksolino ili monte ili cokolino, nakon spavanja oko 14:30, 15:00 pojede rucak...nakon 3 sata banana ili danonino ili mandarine ili kruh ili...i navecer opet mljecno nekaj zmislim....oko 00, 1 ide jos jedno mlijeko...e sad to izgleda puno ali s obzirom da ona ne pojede bas porciju bog zna kakvu ima samo 8 kila sa nepunom godinom dana 

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sto i kako jedu nakon prve godine
12.1.2010 0:03:08   
dominik
izgleda da samo moje djete jede oko prve godineuser posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sto i kako jedu nakon prve godine
12.1.2010 0:04:26   
minnie
ne nego mi imamo manju dijecu

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sto i kako jedu nakon prve godine
12.1.2010 0:08:46   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: dominik

izgleda da samo moje djete jede oko prve godineuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image


kod nas je situacija sledeca...ujutru u 10 joj napravim vocnu kasicu (banana, jabuka+ dosta keksa), ili npr. palentu sa jogurtom, rucak u 13h- meso, povrce, riza, i sve sto uz to ide, onda spava, onda joj dam monte ili neki jogurtic ili bananu, onda u 20h cokolino, keksolino i ostala lina, i do pre 5 dana je sisala pred spavanje. sad sam joj veceru pomerila za 21h jer ona jednostavno nece da pije samo mleko na bocicu, od tecnosti ona pije samo vodu, ni ne zna sta su sokovi, jednostavno ih ne voli. u sustini, ona jede skoro sveuser posted image

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 5
   [Obrisani korisnik]
12.1.2010 0:10:42   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: sto i kako jedu nakon prve godine
12.1.2010 0:11:00   
dominik
IZVORNA PORUKA: minnie

ne nego mi imamo manju dijecu


kaj se ljutis odmauser posted image

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: sto i kako jedu nakon prve godine
12.1.2010 0:13:01   
minnie
IZVORNA PORUKA: dominik

IZVORNA PORUKA: minnie

ne nego mi imamo manju dijecu


kaj se ljutis odmauser posted image



ne ljutim se nego nemogu pomoći a nisam htijela da se osječaš sama

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: sto i kako jedu nakon prve godine
12.1.2010 8:37:52   
FIONA
o kod nas nije tak...
mi imamo u pet ujutri u snu flašu...to se zacmolji i dam joj da popije u kindaču i nastavi spavati...do jedan ne jede jel ne želi...možda koji keksić i to je to...za ručak oko jedan pojede obavezno kuhano s mesom...preko dana ako želi ili monte ili voćni jogurt ili slično...navečer oko sedam je grisili kašica s pahuljicama ili jogurti s pahuljicama ili od ručka, ovisno kaj smo kuhale...i prije spavanja nakon kupanja još jedna flaša i  to je to...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: sto i kako jedu nakon prve godine
12.1.2010 10:18:27   
Zvonki
Mi imamo ovakav raspored. Ujutro pojede mliječni obrok, čokolino i sl. ili u zadnje vrijeme pojede krišku kruha s mliječnim namazom i jogurtom. Zatim pojede za užinu neku voćku. Za ručak jede sve što jedemo mi. Poslije podne smaže neki voćni jogurt, desert ili opet neko voće i do navečer, kada je opet mliječni obrok mi smo mirni. user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: sto i kako jedu nakon prve godine
12.1.2010 10:32:31   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Mi imamo ovakav raspored. Ujutro pojede mliječni obrok, čokolino i sl. ili u zadnje vrijeme pojede krišku kruha s mliječnim namazom i jogurtom. Zatim pojede za užinu neku voćku. Za ručak jede sve što jedemo mi. Poslije podne smaže neki voćni jogurt, desert ili opet neko voće i do navečer, kada je opet mliječni obrok mi smo mirni. user posted image

Tako slicno i moj samo sto obavezno popije mlijeko ujutro i navece...

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: sto i kako jedu nakon prve godine
12.1.2010 11:13:59   
MaTana
evo ovako izgleda nas raspored hranjenja: kad se probudi pije mlijeko, zatim papa ili kruh sa namazom (abc) ili masla i marmelade obicno pojede jednu sredinu od fete kruha, oko 11 vockicu ili jogurt ili monte, oko 14h papa rucak i onda do 18 nece nistaoko 18 h papa cokolino i u 20 mlijeko...

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: sto i kako jedu nakon prve godine
12.1.2010 11:51:24   
Bebys
A STA RADITE KADA NECE VISE FLASICU NECE MLJEKO..NIKAKO...pa joj ja u voce guram AD da bar malo jede....user posted image

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: sto i kako jedu nakon prve godine
12.1.2010 12:00:05   
Zvonki
Bebys, što je AD?
Gle, mnogo djece jednostavno ne voli mlijeko. Sad, pitanje je koliko je stara? Ako je starija od 6 mjeseci pokušaj joj davati mliječne pudinge, voćne jogurte jer ima zbilja finih okusa koje djeca odmah prihvate. Ako te muči dali prima dovoljno kalcija, ne brini. Njega ima i u tamnozelenom lisnatom povrću, a poslije kada počne papati sve i u srdelama, lososu i bademima.
Ja ionako mislim da naša djeca uopće ne dobivaju gotovo ničega korisnoga iz današnjeg prerađenog mlijeka.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: sto i kako jedu nakon prve godine
12.1.2010 12:02:29   
Bebys
AD adaptirano mljeko je tohvala ti zvonkija njoj guram to u prahu s vocem pomijesam naravno izmiksanimona ima 8 mjeseci sada

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: sto i kako jedu nakon prve godine
12.1.2010 12:04:15   
ejmama
Mi smo obavezno pili mlijeko ujutro i navečer, tako radimo i dan danas, ali ona tako hoče , da neće nebi je silila. Ostalo je jela sve osim suhomesnatog i nisam joj davala jaje jer meni smeta pa nisam htjela dati njoj.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: sto i kako jedu nakon prve godine
12.1.2010 12:08:54   
njanja
jan je sa 8 mj prestao po danu cicati i imao je 5 obroka:jutro: mliječni (boca)-milupine kašiceoko 11 voćni obrokoko 2 ručak: meso+povrćeoko 5: jogurt, sirni namaz, puding.....oko 8: opet boca mliječni obrok tako je sve do 15-16 mj, a onda je počeo zaje....i sada ima dana da neće ručati ništa osim juhe ili pirea, nema šanse meso ili slično....ne fosriram ga..... sa 1 godinu dijete ti pomalo može jesti sve što i ti pa mu uvodi što više raznovrsnije hrane, on će ti pokazati što mu se najviše sviđa.... 

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: sto i kako jedu nakon prve godine
12.1.2010 17:25:46   
nancy
bas ste mi se lipo raspisaleuser posted image zahvaljujem.moj ima trenutno tri mlijecna obroka a druga dva su voce i povrce s mesom.ne mogu mu izbacit tu trecu bocu jer popije kolicinski malo pa tek s tri boce doguramo do 500ml a nekad mu moram dat i u snu jos jednu bocu da dobije dnevnu dozu mlijekauser posted image ,i tako ce izgleda bit jos dugo jer mjesecima pije skoro istu kolicinu.pa onda kad izbacim tu trecu bocu mlijeka pitala sam se sta je treci kruti obrok?pokusavam u glavi sastavit jelovnik (reci cete da sam luda sta vec o tome razmisljal) jer ce bit na cuvanju u moje sestre ili baka pa da znam planirat sta i kako.vec mi je muka od odlaska na posao i ostavljanja malog.ja volim da je sve to pod mojim budnim okomuser posted image


_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: sto i kako jedu nakon prve godine
30.1.2010 10:45:13   
Wukovarka
Mliječni obrok obavezno za dobro jutro i laku noć

Normalno ruča, a između obroka se nađe koji montić, puding, keks ili najbolja poslastica kinder user posted image

Večera kad je baš jako raspoložena

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: sto i kako jedu nakon prve godine
30.1.2010 10:52:38   
MILLA
izgleda da moj još najmanje jede.ujutro pojede jedan zalogaj nečega..ako!...tek za ručak par zalogaja juhe sa povrčem i mesekom.onda če do večere uzet možda grizić keksa ili smokija...a za večeru mu moram gurat šta god .....jako malo jedeuser posted image  još duda ,i najviše voli sisati..ali hrana....uf! nekada znam po cijele dane nešto kuhati i ništa ne želi jesti.onda ulovi jednom u 15 dana da jede,jede...po cijele dane. ne kužimuser posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: sto i kako jedu nakon prve godine
30.1.2010 10:54:27   
ninolina
moja je tako ali zbog sisanja, nije se htjela mučiti hranom kad je mogla cicu vući. Tek kad sam ju maknula s cice 2,5 god onda je počela muka ali takva je moja malo jede...user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: sto i kako jedu nakon prve godine
5.2.2010 0:27:24   
MAMITICA
A KADA POCETI DAVATI OBICNO KRAVLJE MLIJEKOuser posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 22
   [Obrisani korisnik]
5.2.2010 7:27:20   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu MAMITICA)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: sto i kako jedu nakon prve godine
23.7.2010 11:53:14   
Leonita
Naš dan izgleda ovako nekako
Ujutro voćna kašica, obično banana i jabuka ili feta kruha (samo sredina) sa abc namazom i mlijeko ili svježi sir
Do ručka gricka krekerić (ne slani)
Oko 14 ručak, meso sa povrćem
Međuobrok, jogurtić ili krekeri
u 18h boca (čisto mlijeko)
u 21.30 boca, obično keksolino

Za kravlje mlijeko se još nisam odlučila mada mi dijete ima već 13 i pol mjeseci i mislim da neću tako brzo. Ostali smo na AD i ostat ćemo još neko vrijeme jer smatram da kravlje mlijeko nije dovoljno dobro (hranjivo) za njegovu trenutnu dob

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: sto i kako jedu nakon prve godine
23.7.2010 12:11:10   
Imra
ja sam svojoj curici kravlje mlijeko pocela davati sa nepunih 14 mjeseci, sama je pocela odbacivati aptamil, par gutljaja i nije htjela vise, tako sam ja jedan dan nasula meggle u flasicu i ona popi 250ml

(Odgovor članu Leonita)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!