|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Srednja do jaka bol desno ispod rebra-trudnoć...
29.6.2013 14:40:48   
Tajanaa
Drage moje, evo mene opet i tražim odgovore i nesto da se umirim :-)
Tražim po forumima ali nalazim samo ovu temu za trudnocu od 30 tj.na dalje, a s obzirom na veličinu bebe, mislim da nije to to pa otvaram novu temu.
***
Vec tjedan dana osjecam neprekidnu bol ispod desnih rebra, bol je srednja, povremeno jaka, pritisak jak i ne mogu sjediti, hodati, saginjati se jer jakooo probada.
Trudna sam 15 tj.i mislim da to nije zbog veličine bebe, ali ne e znam nista, pa molimsve drage mame i trudnice koje ista znaju, molim da mi se jave komentarima.
Treci put sam trudnica, nikad u nijednoj trudnoci nikakvih problema, tak da mi je sve ovo nova panika :-((


_____________________________

Tajanaa
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Srednja do jaka bol desno ispod rebra-tru...
1.7.2013 0:58:12   
mamacita
Draga moja, mala je vjerojatnost da ti je to od sirenja maternice, iako je mene bol upravo pod rebrima na obje strane gnjavila od 30 tjedna pa do poroda, a to je bilo upravo od rasta djeteta. Ispod rebara na desnoj strani nalazi se jetra. Ne znam da li ona obicno boli. No, svakako ti preporucam da se ne oglusavas na bol, i da ne pokusas sama odgonetnuti razlog boli, te da odes k svome doktoru ocpe prakse i kazas sta te muci, mislim da to nije pitanje za ginekologa. Sretno.

(Odgovor članu Tajanaa)
Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!