|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoje ćemo osobno računalo namjestiti cookie, koji će nam omogućiti, da te tijekom natjecanja (24. - 30. 03. 2015.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Na žalost, odustajanjem gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Silverex proizvodi
18.7.2012 8:52:57   
Zvonki
Jeste li čuli za njih, koristili? Mi koristimo sapun jer zbog visoke cijene proizvoda trenutno si samo njega možemo priuštiti. Radi se o proizvodima na bazi srebra koji djeluju antibakterijski, kao prirodni antibiotik. Vrlo su uspješni kod kožnih oboljenja, gljivica a navodno su 100% sigurni po čovjeka. Sapun koji koristim mi pomaže držati akne pod kontrolom, njime održavam i intimnu higijenu jer je i za to prikladna. I iskreno, nema nijedne Nivee, ili bilo kojeg proizvoda za intimnu njegu da se može usporediti. Zbilja se osjećam čisto nakon pranja. Čim se malo ffinancijski oporavimo planiram kupiti sprej pa čak i tuš...

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Silverex proizvodi
18.7.2012 9:01:52   
BUMBI
Ja nisam čula,morat ću malo po netu pogledati i o tome.
Super što si toliko zadovoljnauser posted image

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stiže još jedna mrvica!!!

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 2
18.7.2012 9:10:10   
Zvonki
Čitala sam po netu da su ljudi jako zadovoljni pa me baš zanima jel netko od naših cura ima iskustva.

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 3
18.7.2012 9:17:30   
danery
čula sam,i nekoliko mojih prijateljica je koristilo i jako su bile zadovoljne....ja osobno nisam koristila...

...bejb...our be(a)st.....

...pjase,pda,potica....ma čisti 3p ;)

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 4
18.7.2012 11:50:21   
pincirotvajler
ja nemam pojma za to

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 5
18.7.2012 12:11:01   
anaxx
ni ja nisam čula do sada za to... evo tu ima informacija :  http://www.silverex.hr/

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 6
21.7.2012 21:15:12   
Melixina
i ja cula i namjeravam probati.. naime maleniii mi ima neki crveni osip na lijevom obrazu vec mjesec dana i s nikakvim melemom niti becutanom niti kremicom na bazi nevena za guzu i sl. nejde dole.... tako da sam planirala uzeti, javim rezultate...

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 7
13.8.2012 20:22:11   
DEA
Moja je sveki to uzela-sprej-i prska si svuda-čak mislim kad izađe tekućina uliva se obična voda jer su kuglice srebra još vidljive unutra-sad!ona kaže da joj ne škodi-neke pomake nije baš oćutila-doduše-kombinirala je par stvari.pa...
i tako-ja kad sam na netu vidila cijenu-loše mi je došlo-i da-malo sam skeptična-jer nemam neka izvorna saznanja o tomu-i bojim se da i to ne bi bilo prodavanje m...pod b...al eto-ako kome pomaže-neka,drago mi je...

Ne činim drugima ono što ne želim da se meni čini..........

(Odgovor članu Melixina)
Neposredna veza do poruke: 8
13.8.2012 21:10:23   
mala pcelica
nisam čula za to,znam za srebrnu vodu da se pije,al ja lično nisam pribala...

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu DEA)
Neposredna veza do poruke: 9
2.9.2012 15:46:24   
malena 35
ne znam koliko to zaista pomaže ali znam da su cijene ajme, ja si neke stvari koje nude ne bi mogla kupiti ni za još 2 života. sapun im je najprihvatljiviji ali ja se još mislim nisam baš sigurna da li da ga naručim..

23.06.2008.
28.05.2010. moji anđeli

život je prekratak da bismo se okretali i pitali zašto

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:

Anketa

Žensko ime?
Admin

Dolazi nam pojačanje na ljeto, još ne znamo jel cura ili dečko, no već smo se bacili na biranje imena. Za dečka smo izabrali (Noa) no curka nam još zadaje probleme, pa ringerajke, ako može pomoć?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!

Lino poklanja za Uskrs! Skupljajte ikonice sponzora i osvojite neku od sjajnih nagrada.

Da biste sudjelovali, morate biti prijavljeni!
Više o natječaju >> Prijavi se >> SAKRIJ IKONE >>