|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
danchy27
baby is coming  (15.2.)


Pišem komentar: 'Prekrasno, svi pribliznih godina. Lijepo su prihva...' u album Moj trbuscic (22.9.)
Pišem komentar: 'Linija je za pohvaluu, a busa legendarna ;)...' u album Trudnoća br.2 (21.9.)
Pišem komentar: 'Cestitke mamici a malisanu veelika dobrodoslica...' u album Moj trbuscic (26.8.)
Pišem komentar: 'Lijepa trudnica a i busica ;)...' u album Moj trbuscic (23.8.)
Pišem komentar: 'Ajmee, samo ide naprijed. Bravo za liniju...' u album Trudnoća br.2 (4.8.)
Pišem komentar: 'Wow, lijepa trudnica...' u album Moj trbuscic (17.7.)
Pišem komentar: 'Ma cure to je do poze ;)...' u album Danchy27 album (14.7.)
Pišem komentar: 'Ma kakvi za porod, busa ti je super. ...' u album 29+3 (13.7.)
Pišem komentar: 'Ajme Pinky, linija ti je super. A trbuh jos bolji....' u album Trudnoća br.2 (12.7.)
Pišem komentar: 'Krasan ti je trbuh,lijepo oblikovan ;)...' u album Moj trbuscic (12.7.)
Pišem komentar: 'Lijepo,lijepo :)...' u album Beba u trbuhu (12.7.)
Korisnik Teica2 i ja smo postali prijatelji (15.6.)
Pišem komentar: 'Super ti je trbuscic,nemoj se brinuti za ostatak t...' u album Trudnoća br.2 (5.5.)
Pišem komentar: 'Slatkis maleni. Sve kao da mu se ne slika pa skriv...' u album Beba u trbuhu (12.4.)
Pišem komentar: 'Divno ;)...' u album Busika 15 tt (10.4.)
Kreiram novi album Danchy27 album (9.4.)
Pišem komentar: 'Wow,prekrasno ;)...' u album Beba u trbuhu (21.3.)
Menjam svoje raspoloženje u sretan. (15.2.)
Menjam svoje raspoloženje u sretan. (15.2.)
Menjam svoje raspoloženje u sretan. (15.2.)

Prikaži sledećih 10 zapisa
Imam jednog prijatelja
Koristiš pretraživač?
Prijatelji
Moj poslednji album
   
20
0