|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
MareM
Korisnik nije podesio status.

Korisnik mmamita i ja smo postali prijatelji (9.6.)
Pišem komentar: 'To si progutala rukometnu loptu? Bas je simpa okr...' u album trudnoća (20.5.)
Pišem komentar: 'Joj sta su mi lijepi ovakvi stomaci s pupkom :) B...' u album Trudnoca (15.5.)
Pišem komentar: 'Ma bas! O.O Iz ovog kuta mi pari veci od moga... ...' u album Beba raste :) (15.5.)
Pišem komentar: 'Joj, ovo mi je skroz tvoj stil! Bas je lijepo! :) ...' u album Trudnoca (14.5.)
Pišem komentar: 'Ma dajte zene; pa je li mi gledamo istu sliku?!...' u album Braco i seka u 33tt (13.5.)
Pišem komentar: 'Hvala :) Nekako se svjetlo/sjena taman namistili ...' u album Braco i seka u 33tt (13.5.)
Pišem komentar: 'Kada brzinski mices s prosle na ovu sliku vidi se ...' u album Trudnoća slike (12.5.)
Pišem komentar: 'Ovo je nova vrsta \"zig-zag kopneni kit\" ;) ...' u album Braco i seka u 33tt (12.5.)
Kreiram novi album (12.5.)
Kreiram novi album Braco i seka u 33tt (12.5.)
Pišem komentar: 'Ma koji roza kit?! Pa odlicno izgledas!...' u album Trbuh :) (17.4.)
Pišem komentar: 'Lijepo pupence :)...' u album trudnoća (16.4.)
Pišem komentar: 'Jej! I Faustina nam se pokazala! :D Lijepi pupo ...' u album moj baluncic (14.4.)
Kreiram novi album braco i seka u 29tt (12.4.)
Pišem komentar: 'Bas je lijepo narastao :)...' u album Trudnoća slike (12.4.)
Pišem komentar: 'Cice su odusevljene stomakom - sad imaju na cemu s...' u album braco i seka u 29tt (12.4.)
Pišem komentar: 'Lijeeepi pupo ! [sm=smiley27.gif] Napravis i men...' u album Trudnoca (12.4.)
Pišem komentar: 'Ajme gusta! Pakiram se iz ovih stopa i evo mene ko...' u album Trudnoca (12.4.)
Pišem komentar: 'Taman je poceo :)...' u album trudnoća (20.3.)

Prikaži sledećih 10 zapisa
Imam 3 prijatelji
Koristiš pretraživač?
Prijatelji
Moj poslednji album
  
11
1