|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Tajci66
 (8.2.)


Pišem komentar: 'Hvala ti :) al ne osjecam se bas tako fit kak izgl...' u album Buško (19.8.)
Pišem komentar: 'Bas si lijepa, uopce niste debeli. Bas si kako tre...' u album Grand finale (18.8.)
Pišem komentar: 'Hvala ti :*...' u album Buško (11.7.)
Pišem komentar: 'Cestitam draga Chrna. Zelim ti urednu trudnocu i z...' u album Neznam kaj bi mislila (4.7.)
Kreiram novi album Buško (4.7.)
Pišem komentar: 'Cestitke draga Viola :) obazavam slikice pozitivni...' u album moja bubica (27.6.)
Pišem komentar: 'Predivan trbuscic :)...' u album bušica (7.6.)
Kreiram novi album (7.6.)
Pišem komentar: 'Hvala ti :) <3...' u album Nasa buškica (7.6.)
Kreiram novi album (3.6.)
Pišem komentar: 'Lijepa slatka busica :)...' u album Buskica 22+1 (1.6.)
Pišem komentar: 'Hvala ti <3 bas je iskocio :) pitala me neki dan b...' u album Nasa buškica (14.5.)
Pišem komentar: 'Slatka mala busica :) ti si bas lijepo vitka i lij...' u album bušica (14.5.)
Pišem komentar: 'Hvala ti :) Svi me pitaju dal sam ja sigurna da je...' u album Nasa buškica (18.4.)
Pišem komentar: 'Da. Cini mi se ko da na ocigled raste :)...' u album Nasa buškica (17.4.)
Kreiram novi album (15.4.)
Kreiram novi album (15.4.)
Kreiram novi album (15.4.)
Kreiram novi album (15.4.)

Prikaži sledećih 10 zapisa
Imam 11 prijatelji
Koristiš pretraživač?
Prijatelji
Moj poslednji album
26+3 :)
  
4
0